Paradajka skoro ptashka

  • Autori: Korchagin B.V., Maksimov S.V., Teleshonkova T.ALE., KLIMENKO N.N.
  • Rok predpokladov: 2017
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 85-90
  • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
  • Bush: Nočný stupeň
  • Výška kríka, pozri: 30-40

Pozrite si všetky charakteristiky

Skoro PTKAŠKA – trieda ultra-namontovaných paradajok tvoriacich kríky pre DAK TYP. Sú dokonale vhodné na pestovanie v súkromných skleníkoch, nevyžadujú komplexnú starostlivosť, dokonca aj nováčik sa bude ľahko vyrovnať s takou kultúrou. V otvorenej pôde sa pestovanie nevykonáva.

História odstránenia

Medzi pôvodcami odrody patria poľnohospodárske komplexy LLC a centrum Ogorodnik LLC, slávny pre vysoko kvalitný výsadný materiál. Paradajky boli získané v ramenskom okrese Moskvy. V Ruskom štátnom regióne je odroda od roku 2017.

Popis odrôd

Paradajkové kríky Kompaktné, StramBrovy, Výška dosahu 30-40 cm. Listy krátke, majú zelenú. Paradajka skoro pttashka málo, podväzok a zovretie to nevyžaduje. Kvetenstvo sú tvorené medziproduktom typu.

Toto paradajky má silnú a odolnú stonku, ľahko zbytočnú hmotnosť ovocia. Rozpočnosť je dobrá, ale top sa neprekrýva slnečné svetlo. Ovocné kefy sú dobre naplnené.

Hlavné kvality ovocia

Paradajky tejto odrody sú malé, zaoblené, so slabo viditeľnou stuhou. Hmotnosť nepresahuje 60-65 g. Paradajky hladká koža, zelená – nezrelé, červená – zrelé ovocie. Vo fáze farby si môžete všimnúť značené tmavé miesto v tvorách. Stredná hustota mäso, pekná šťavnatá.

Charakteristiky

Paradajky sú príjemné na chuť, kyslé, vhodný na rezanie v šalátoch. Kompaktné veľkosti a vysoký obsah suchých látok je vhodný pre celok-fucked.

Dozrievanie a plodnenie

Paradajky dozrievajú za 85-90 dní. Zber sa vykonáva v období od júla do augusta.

Výnos

Rozmanitosť je schopná vyrábať ovocie vo výške 4,7-4,9 kg / kV. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Paradajkové semeno pristátie Skoré vtáky prichádzajú za 1 a 2 desaťročie marca. Do skleníka, ktoré sú prevedené v závislosti od klimatických vlastností regiónu v máji-júni.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Paradajka skoro ptashka

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Paradajka skoro ptashka

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Paradajka skoro ptashka

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Kruhy v skleníku sa nachádzajú vo vzdialenosti 40 × 60 cm od seba. Celkový počet 1 m2 by nemal prekročiť 3-4 rastliny.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajka Early Ptashka sa pestuje, ako iné odrody, bez zálohovania. Tvorba môže byť vykonaná v 1 stonku, pretože kultúra je bodnutie. Spustenie kultivácie je potrebná s namáčaním v humovanom materiáli draslík. Potom je klíčený, čaká na baktérie, potápač. Sadenice ukazujú priateľskú sadu výšky, po vytvorení kvetinovej kefy, môže byť poslaný do skleníka. Predtým, ako stojí za to vykonať aklimatizáciu na balkóne, verande alebo terase, takže ostrá zmena teplôt režimov sa nestane výrazným stresom pre mladé kríky.

Odroda rastie dobre na úrodných, živných pôdach. Pre nízko-rýchlostné paradajky je dôležité zabezpečiť optimálny režim vlhkosti. Skleníky vyžadujú pravidelné vetranie, sú nevyhnutne dezinfikované v prednej časti rastlín.

Zavlažovanie by sa malo konať aj vopred. Rastliny sú vhodnejšie odkvapkávať zavlažovanie, aby sa zabránilo konvergencii. Kŕmenie sa vykonáva pred kvitnutím s hnojivami dusíka, potom, čo sa používajú minerálne komplexy. Je lepšie uprednostniť kvapalné prostriedky obsahujúce draslík a fosforu.

Pri zalievaní rastlín pod koreňom je veľmi dôležité vytvoriť hustú kôru na povrchu pôdy. Aby sa predišlo takýmto problémom, je potrebné vyrábať pôdny rozvoľby po každej vlhkosti. Môžete použiť organický mulč, súčasne zlepšovať zloženie pôdy a tiež vám umožňuje odstrániť prebytočnú vlhkosť zo vzduchu.

Paradajka skoro ptashka

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Paradajka skoro ptashkaKvasinkaParadajka skoro ptashkaKyselina boritáParadajka skoro ptashkaJódParadajka skoro ptashkaPopolParadajka skoro ptashkaVápnik selitraParadajka skoro ptashkakyselina jantárováParadajka skoro ptashkaSérumParadajka skoro ptashkaPeroxid vodíkaParadajka skoro ptashkaKuracie vrhParadajka skoro ptashkaSódaParadajka skoro ptashkaSpievaťParadajka skoro ptashkaMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Podľa uvedených pôvodcov, skoré vtáky – odroda, ktorá nepodlieha fytoofluoróze. Poplatky z úrody končí skôr, než táto infekcia začína šíriť. Na ďalšie populárne choroby je toto paradajky stabilné, nevyžaduje obzvlášť ťažkú ​​starostlivosť alebo obchod. Počas porážky iných rastlín môžete vykonávať liečbu drogami obsahujúcimi meď.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Paradajka skoro ptashka

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Paradajka skoro ptashka

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Paradajka skoro ptashkaPhytofluoroParadajka skoro ptashkaNafúknutý rosaParadajka skoro ptashkaVrcholParadajka skoro ptashkaClapporiosParadajka skoro ptashkaŠedý ganilParadajka skoro ptashkaTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Stupeň Stále Ptashka je pomerne citlivá na rôzne vonkajšie vplyvy. Nemalo by sa vysadzovať v otvorenej zemi, aby sa zabránilo smrti rastlín pri znížení atmosférických teplôt. Okrem slabého odporu mrazu je možné pozrieť na citlivosť rastlín na počet slnečných dní – potrebujú veľa svetla.

Recenzie Recenzie

SUMEY sú vysoko cenené odrodovými vlastnosťami paradajok skoro pttashka. Uvádza sa, že semená poskytujú vysoký stupeň klíčenia, prakticky nedávajú manželstvo vo forme prázdnych škrupín. Odroda sa nazýva ideá pre krátkeho ural alebo sibírskeho leta, často zasadené priamo na balkóne alebo systémom Windows. Nízke kríky sa v takýchto podmienkach cítia celkom dobre.

Chutné vlastnosti hotela Dáckov sa tiež odhadujú pomerne vysokým. Prijaté paradajky majú mäsité mäso, sú šťavnaté, bez pevných pruhov v tele. Zeleninový chov poznamenáva, že veľkosť ovocia, rýchlosť ich spánku ovplyvňuje intenzitu výroby kŕmenia, zavlažovania. Starostlivá starostlivosť vám umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky v procese kultivácie, zatiaľ čo kríky nemusia byť parať, chudnutie.

DACHNIPS radí na výrobu semien po dobu 30-40 dní pred transferom rastlín do skleníka. To sa ukáže, že je dosť na rast. Prednosti odrôd zahŕňajú plné prispôsobenie obrázkov na obale prijatých paradajkami. Pre nevýhody – slabá vhodnosť na prepravu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár