Paradajka syzranska rosa

 • Autori: Sizran
 • Názvy synonymá: Syzran Pink, Syzran Pink Skoré paradajky
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu
 • Čas dozrievania: Médium
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre skleníky
 • Prepravovateľnosť: Nie
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: Až do 150

Pozrite si všetky charakteristiky

Paradajkové odrody nie sú unavení, aby prekvapili svoju rozmanitosť. A medzi mnohými ich druhmi sa veľmi atraktívny kandidát ukáže byť syzrány. Aj táto dobrá možnosť však otvorí svoje schopnosti len v bezchybne kompetentnej pestovanie a presné znalosti funkcií.

Popis odrôd

Taký paradajka má 2 synonymá naraz – syzran ružový a syzran ružový skoré paradajky. Stojí za to zdôrazniť, že to je skutočne stupeň získaná bez nádychu hybridizácie. Ukáže sa, že stabilný intelemantinant vývoj, ktorý nie všetky záhradníci budú predvídateľné podľa chuti. Bushran Rose Bushs môžu rásť na 1,5 m. Pestovanie takýchto paradajok je vhodné av otvorenej záhrade a v skleníkoch.

Hlavné kvality ovocia

Bobule tejto odrody:

 • sa líšia vo výbornej päte;

 • pokryté relatívne netriekajúcou šupkou;

 • mať plochú formu;

 • Vážiť 0,4-0,7 kg.

Charakteristiky

Takéto paradajky:

 • mäso;

 • Sacharistov na raňajkách;

 • sa líšia v harmonickej chuti;

 • Uveďte charakteristickú poznámku kyseliny v poplatkoch;

 • šťavnatý.

Dozrievanie a plodenie

Toto paradajka sa považuje za zahrnutie počtu stredne starej rastliny. Vyznačuje sa dlhou tvorbou nových plodov. DÔLEŽITÉ: Vintage nie je prepravovaný, ktorý ostro znižuje jeho komerčnú atrakciu. Ale v domácnosti táto kultúra sa prejavuje perfektne.

Výnos

Poloha Syzran Rose ako vysoko produktívna rastlina. Podľa neoficiálnych údajov môže kolekcia bobúľ dosiahnuť 3,5 kg na 1 BUSO. Veľa tu závisí od agrotechnických prác a od aktuálneho počasia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Bezohľadné kultivácie tejto odrody je takmer nemožné. Problém je vysoká citlivosť takéhoto sejacieho materiálu na studené a teplotné výkyvy. Stojí za zmienku, že musí byť zasadený semien počas 60-65 dní pred očakávaným prekládkom na záverečné miesto pristátia. Sa vykonáva v hĺbke 1-2 cm. Zbieranie sa vyskytuje po vytvorení 2 skutočných listov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Paradajka syzranska rosa

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Paradajka syzranska rosa

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Paradajka syzranska rosa

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Za 1 m2. m môže byť zasadené maximálne 4 kríky v Syzranovej ruže. Lepší aj limit na menšie číslo. To výrazne zmierni záhradnú prácu.

Pestovanie a starostlivosť

Bez odstránenia krokov a dávať kríky, niektoré definitívne forma nefunguje. Zvyčajne tvarovanie ide v 2 alebo 3 stonky. Voľba konečného variantu je určená záhradníckymi preferenciami špecifických poľnohospodárov. A tiež vysoko odporúčané dôkladné mulčovanie vykládok. Táto rôznorodosť potrebuje v pravidelných zavlažovaní – bez nich nie je možné počítať s dobrou zberom.

Zalievanie paradajok s výhodou večer. Na tento účel sa používa iba teplá voda a robí to striktne v zóne na praženia. Zvyčajne sa zavlažovanie vykonáva 1 čas za 7 dní. V horúcich obdobiach suchých do vody je potrebné podľa potreby nevyhnutné. Kŕmenie znamená zavedenie organických aj minerálnych komponentov.

Musíme použiť organické hnojivá striktne pred začiatkom kvitnutia. Keď príde, je potrebné prejsť na použitie zmesí fosforu-potash. Vyplnia nedostatok látok, v ktorých najviac potrebujú paradajky. Pri tvorbe kefiek a začiatku dozrievania ovocia je veľmi dôležité okamžite odstrániť listy na dne závodu – zasahujú len normálny vývoj.

Paradajka syzranska rosa

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Paradajka syzranska rosaKvasinkaParadajka syzranska rosaKyselina boritáParadajka syzranska rosaJódParadajka syzranska rosaPopolParadajka syzranska rosaVápnik selitraParadajka syzranska rosakyselina jantárováParadajka syzranska rosaSérumParadajka syzranska rosaPeroxid vodíkaParadajka syzranska rosaKuracie vrhParadajka syzranska rosaSódaParadajka syzranska rosaSpievaťParadajka syzranska rosaMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Ovocie praskanie syzransk ruže konfrontuje dosť úspešne. Môže však byť predmetom iných chorôb. Okrem toho je táto kultúra niekedy ohromená a hmyzími škodcami. Ochranné opatrenia proti takýmto hrozbám – rovnaké ako v iných prípadoch.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Paradajka syzranska rosa

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Paradajka syzranska rosa

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Paradajka syzranska rosaPhytofluoroParadajka syzranska rosaNafúknutý rosaParadajka syzranska rosaVrcholParadajka syzranska rosaClapporiosParadajka syzranska rosaŠedý ganilParadajka syzranska rosaTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár