Paradajka wola uši

  • Autori: Kotelnikova M.ALE., KONDAKOV S.N., Agrofirma „Altai semená“
  • Rok predpokladov: 2010
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Načasovanie dozrievania, dní: 110-115
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Utiecť: Zelená, stredná veľkosť

Pozrite si všetky charakteristiky

Aby sme diverzifikovali zbierku paradajok v záhrade, stojí za to venovať pozornosť určujúcemu triede veslá, hoci je už známy mnohým DACMS. Jeho plody s vysokou obchodovateľnosťou používajú čerstvé, na prípravu šťavy, omáčky, zimných šalátov, napríklad prednášky. Rastlina sa pestuje v otvorenej pôde, filmom a polykarbonátových skleníkoch.

História odstránenia

Pôvody platovej triedy sú výberom AGROFIRMS „ALTAI SEED“ M. ALE. Kotelnikova a S. N. KONDAKOV. Používať paradajky povolené v roku 2010.

Popis odrôd

Determinant Stupeň nemá konečný bod rastu, ktorý núti záhradkárov, aby sa zapojili do kusu. Vysoké rastliny v skleníkových podmienkach dosahujú 300 cm alebo viac, takže sa pestujú na podpore alebo na Chopler. Výkonné stredne rozhodujúce kríky majú skôr slabé riediace výhonky, takže sú zamieňané týždenne. Skutočnosť, že stonky sú pokryté listom nie je príliš hrubé, možno považovať za veľa šťastia – paradajky sú dobre vetrané, riziko vzhľadu fytoofulov je znížené na minimum. Žlté kvety sú zostavené v jednoduchej kvetenstve, ktoré tvoria kefu s 4-6 plodmi, pevne držané na silnom ovocí.

Hlavné kvality ovocia

Nevyberané valcové levené plody maľované vo svetlej zelenej farbe, ale vo fáze dozrievania, svetlé karmín-červená farba. Hmotnosť ovocia sa líši v závislosti od podmienok – od 106 do 600-700 g.

Prečítajte si viac  Kŕmenie uhorky Bylinná infúzia

Charakteristiky

Telesná buničina strednej hustoty s veľkým počtom semien má nasýtený sladkú chuť s príjemnou charakteristickou vôňou. Hustá šupka chráni ovocie z prasklcov a podporuje dlhodobú prepravu. Prerušené hnedé hnedé paradajky majú tendenciu úspešne dozrievať bez poškodenia.

Dozrievanie a plodnenie

Kultúra má charakteristickú roztiahnuteľnosť dozrievania ovocia. Stredná čiara Tomato dáva plodinu na dlhú dobu – od 110 do 115 dní a do konca septembra.

Výnos

Ukazovatele výnosu vo veľkej miere závisia od podmienok vytvorených pre rastlinu, v priemere 6,3 kg na štvorcový. Ideálna agrotechnológia však prispieva k výraznému zvýšeniu plodín.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená na sadenice sú vysadené v marci, a v zemi – po 60-65 dňoch, vo fáze, aspoň jedna kefa kvetov a 6-7 listov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Aby boli kríky, aby mali voľné miesto pre rast, pre optimálne vetranie a bezbariérový prístup vzduchu, korene disembark nie viac ako tri kusy na m2.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajka sa pestuje klasickou vôbec. Semená sú zasiate v marci, o dva mesiace neskôr, dospelé sadenice sú transplantované na trvalé miesto v skleníkovej alebo vonkajšej zemi. Pozemok by mal byť dobre osvetlený, zem je fertilná, priedušná, s neutrálnou kyslosťou. Otvorená pôda sa odporúča len pre južné regióny, v ostatných oblastiach potrebujú skleníky, inak nie sú oprávnené náklady práce a plodina bude minimálna. Pôda obohatená o organické a minerálne hnojivá, kyslé pôdy sú dezoxidované kosťou alebo dolomitou múkou, pridajte na jednu lyžicu dreveného popola do každej jamky.

Prečítajte si viac  Tomato Cherry Blostam

Ak pôda potrebuje lámanie, potom pridajte rieku piesok, ryžu alebo pohánku šupku. Okrem toho Luzga robí pôdu voľné a priedušné, obohacuje svoje minerály, priťahuje dážďový drevo. Ďalšia starostlivosť spočíva v tvorbe kríka v 1-2 stonkách, zalievanie, uvoľnenie, burín, kŕmenie, preventívne postrekovanie proti chorobám a škodcom. Neobmedzené rastové sily na zastavenie zastavenia, to znamená. Pestovanie v skleníkoch si vyžaduje pravidelné vetranie do horúcich období, trvalé monitorovanie úrovne vlhkosti. Ogorodstan, najmä začiatok, je potrebné si zapamätať – zvýšená vlhkosť vyvoláva výskyt fytoofluorózy, vrcholového hnilobu, ako aj nahé slimák. Okrem toho, uzavreté skleníkové priestory je raj pre bielyflink,. Ďalšie Zamarsky Beach Paranic – Colorado. Ak na začiatku svojho vzhľadu bol kŕmený len na zemiakové vrcholy, teraz bola úspešne zvládnutá papričkami, baklažánmi, paradajkami.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

K starostlivosti o chovateľov je nádherná odroda takmer podliehať chorobe a škodcom, ale prevencia insekticídov a fungicídov určite pomôže vyhnúť sa fytoofluoróze, vírusovej infekcii tabaku (VTM), ako aj kmene, slimáky, biele hrbole, webové kliešte.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Prečítajte si viac  Tomato Sensei

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Vlny uši dokonale tolerujú chladenie.

Rastúce regióny

Paradajka je určená na pestovanie vo všetkých oblastiach obrovskej krajiny s rôznymi klimatickými pásmi. Severozápadná, Severozápadná a Centrálna štvrť, District Volga-Vyatka, Central Command and North Caukaz Federal District, Mersatnavian, Nizhnevolzhsky, Ural, West Siberian, East Siberian, ďaleko východné regióny.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: