Paradajkový

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinanty
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 78
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre uzavretú pôdu
 • Bush: Nočný stupeň
 • Výška kríka, pozri: 50-60
 • Vetva: Slabý
 • Chladivo: Stred

Pozrite si všetky charakteristiky

TOMATO NEBEZPEČNOSTI – Jasné reprezentatívne determinantové kultúry. Ale že jeho jednoduché kvetenstvo potešilo poľnohospodárom s dobrou zberom, to bude dôkladne pracovať. Stále musíme preskúmať vlastnosti tejto rastliny, ako by mal, odstrániť výskyt chýb.

Popis odrôd

Bezohľadné paradajkové tvorí nízko-temperamentné kríky. Ich hodnota nepresahuje 50-60 cm. Rozvetvenie je pomerne slabé. Počet listov mierne veľký. Listy sami – stredná veľkosť, tmavo zelená farba; Treba tiež zvážiť, že táto kultúra patrí do skupiny Straka.

Hlavné kvality ovocia

Práve tvorili paradajky bezohľadne natreté v bežnej zelenej farbe. Pre zrelé bobule je charakteristická červená farba. Hmotnosť jedného paradajka sa líši od 50 do 80 g. V tvare sa ovocie pripomína plochý kruh; Rebrá nie sú vyjadrené príliš veľa. Na 1 kefách sa vyvíja od 5 do 8 paradajok a ovocie má charakteristickú artikuláciu.

Charakteristiky

V spätnej väzbe poľnohospodárov, sladkosť bobule bezohľadnej odrody. Kyslé poznámky pre nich sú neoprávnené. Telo je skôr mäso. Zozbieraná plodina sa môže použiť na prípravu šalátov.

Dozrievanie a plodnenie

UnOeaste – jedna z prvých paradajok. Môže sa ponáhľať v priemere 78 dní po vyhodení zelených fills. Zberanie môžete začať od polovice júna. Niekedy, s nepriaznivými poveternostnými podmienkami, začiatok plodnia spadá do druhej polovice júna. Zbierka môže trvať až do konca septembra, čo je veľmi podobné väčšine záhradníkov.

Prečítajte si viac  Aké hnojivá, aby vyrobili jeseň a ako to urobiť správne?

Výnos

Vyhlásil schopnosť vzdať sa do 8 kg paradajok za 1 kV. M. Na dosiahnutie tohto výsledku nie je potrebné prijať mimoriadne ťažké opatrenia. Je to dosť obyčajná agrotechnická práca.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Pripravte kontajnery na sadenice a umiestnite semená v nich v marci. Transplantácia v skleníku sa vyskytuje v apríli alebo máji. Ak sa rozhodne vyniesť kultúru v otvorenej záhrade, musíme čakať na jún. Osobitné termíny sú určené len samotnými záhradkami, pričom sa zohľadnia objektívne faktory a podmienky rastlín.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Je potrebné mať takú kultúru na pozemku osvedčeným pravidlom 300×500 mm. Ústup z nej nie je povolený. Lepšie nie na rastliny rastlín vôbec, namiesto toho, aby ich príliš tesné alebo extrémne rôznorodý. Za 1 m2. m by nemalo mať viac ako 6 puzdier.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajka bezohľadné nepotrebuje:

 • pozastavenie;

 • podväzok;

 • Osobitná formácia.

Semená tejto závodu pred vynesením, odporúča sa zvládnuť vývojové stimulanty. Najlepší predchodcovia sú predmetom cuketa, uhorky, mrkvy, petržlenu a kôpru. Prenos a potápajte pre ľahkomyseľné paradajky. Je potrebné vodu vodu každých 7-10 dní a nevyhnutne teplú vodu. Príliš časté zalievanie je úprimne škodlivé.

Prečítajte si viac  Malina Herityj

Zavlažovanie kvapiek je vítané. Takže vaječník je početné, odporúča sa striekanie kultúry s roztokom kyseliny boritej. Na kŕmenie je najlepšie využiť komplexné hnojivá. Musíte ich dvakrát urobiť pre vegetačnú sezónu. Zmesi dusíkatých dusíkov.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Dodávatelia rastlinných materiálov vyhlasujú, že takáto odroda nebude ovplyvnená fytoofluorózou. DACMS a záhradníci však vyhrajú len vtedy, ak sa uchyľujú na bežné preventívne opatrenia.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Stupeň môže prežiť silné sucho. Odolnosť proti poveternostným vplyvom je malý.

Rastúce regióny

Tomato Reckless možno kultivovať v:

 • Leningrad a Moskvy;

 • regióny Ďalekého východu;

 • Kursk, Voronezh, Tambovské regióny;

 • Astrakhan, Volgograd Regióny;

 • Bashkiria a Mordovia;

 • regióny URALSKO, Západné a východné Sibíri.

Recenzie Recenzie

Paradajky sú bezohľadné, podľa odhadov záhradníka, nielen celkom výnos, ale aj krásne. Spotrebiteľské kvality ovocia sú pomerne vysoké. Dokonca aj so zlým počasím je hodnota kolekcie relatívne stabilná. Plodina dozrie dobre v skleníkoch av otvorených oblastiach a individuálne ovocie môžu byť liečené a po odstránení kríka.

Prečítajte si viac  Ako urobiť tlač pre jablká urobiť sami?
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: