Paradajkový chlebot Pink

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Bush: Nočný stupeň
  • Výška kríka, pozri: 60
  • Charakteristický bush: Raskyady
  • Farba zrelého ovocia: Ružová
  • Formulár: Paušálne jadro, slabý

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Basel Pink vyniká okrem iných prvých odrôd nielen jemnej farby, ale aj vynikajúce produktové kvality. Je to naozaj dobré v čerstvej forme, všetko z jedného veľkého fetálu môže byť pripravený šalát alebo omáčku do misky. Rozmanitosť je vysoko cenená súkromnými zberateľmi paradajok a poľnohospodárov, za ktoré je jeho vysoký výnos osobitný význam.

Popis odrôd

Kruhy sú nízke, v otvorenej pôde dosahu 60 cm. Forma je roztierateľná, s sviežovými vrchmi a silnými výhonkami. Paradajkové klastre ťažké, 3-5 plodov.

Hlavné kvality ovocia

Veľké, ružové paradajky, hmotnosť každého sa líši od 350 do 600 g. Formulár weambry, byt. Semená malej veľkosti, veľa z nich, malé semená.

Charakteristiky

Paradajka je veľmi sladká, so sahamistom na letecky z mäsovej buničiny. Dobré v recyklácii, čerstvom použití, pri spracovaní na šťavy, v šalátoch.

Dozrievanie a plodnenie

Toto je včasná odroda paradajok, rýchlo dosahuje zrelosť.

Výnos

Bytopická ružová je vysoko výnosová paradajka.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Pri pestovaní prímorskej metódy v pôde rastlín toleruje vo veku 50-60 dní. Siatie je lepšie vyrábať okamžite do oddelených rašeliniek, bez ďalšieho potápania. V štádiu klíčenia sa uchovávajú pri teplote 23-25 ​​stupňov. Bude užitočné pre-dokovanie semien v stimulácii rastu, aby ste im poskytli viac priateľské klíčenie.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Tam sú rastliny na hrebeňoch dosť tesné, až 5 na 1 m2. Odporúčaná schéma vstupu 30 × 50 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Determinant paradajka nevyžaduje kino alebo inú osobitnú starostlivosť. V otvorenej pôde v puzdrách, aby vyčistili spodné listy pod kvetinovými strapcami. Garter na podporu nie je povinná, ale je žiaduce počas obdobia plodovania v dôsledku významnej hmoty paradajok. Tvorba Bush je lepšia na produkciu v 2-3 stonkách, ponechanie len 1 stepper pod 1 kvetinové štetcom alebo dva, zachytenie úteku a nad ním. Zvyšok je pribitý ručne.

Štandard hlavnej starostlivosti. Paradajky sú pomerne dobre reagovať na minerálne kŕmenie, najmä počas obdobia plodovania. V hojnej vlhkosti nepotrebujete, ale vyžadujte kontrolu nad procesom zavlažovania. No, ak rastliny dostanú vlhkosť cez odkvapový zavlažovací systém. V horúcom lete držte pôdu surového mulčovania.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Paradajka má vysokú imunitu vo vzťahu k väčšine chorôb zrno plodín. Odolný voči fusariám vyblednutiu, VTM, Clapporiosa. V skleníkoch sa často ohromuje Phytoofluoro, vyžaduje pravidelný postrek.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Tomato Basel Pink je oprávnene považovaný za hrdý na sibírskych chovateľov. Je odolný voči kvapkám teploty, je dobre tolerovať extrémne poveternostné podmienky, kravatu ovocie v otvorenom pozemku a skleníky, bez ohľadu na akékoľvek faktory vplyvu.

Rastúce regióny

Spočiatku je trieda zónovaná pre URALS a SIBERIA. V iných regiónoch je dobre aklimatizovaný, môže preukázať ešte vyššiu rýchlosť na juhu s zväčšeným trvaním denného svetla.

Recenzie Recenzie

Podobne ako jeho červená odroda, kurča ružová úspešne dobýva srdcia letných domov s krásnym a veľkým plodom s príjemnou chuťou. Rozmanitosť dostáva pozitívnu spätnú väzbu a o svojich adaptačných schopnostiach. Odporúča sa na použitie v otvorenej pôde, ale môže pristáť a v skleníku, ak počasie nedovoľuje pristátie na ulici. Podľa záhradkárov je objem v otvorenej zemi lepší viesť v 1 stonku, takže sa ukáže, že je silnejší, nevyžaduje osobitnú starostlivosť, okrem štandardných agrotechnických udalostí.

Mnohé letné obyvatelia zastávajú tento stupeň rokov, čo predstavuje jeho nevyhnutnosť v drsných klimatických podmienkach. Veľkolepá farba ovocia tiež spôsobuje schválenie. Ale ak stratíte okamih, rastliny môžu veľmi trpieť z fytofilných a iných plesňových ochorení. Treba poznamenať, že plody sú pomerne často deformované, nedostanú sa kalibrované, kvety sú tiež náchylné na Terry. Späť na mínusy zahŕňajú slabé klíčenie semien – reálne ukazovatele sú len 25-30%.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár