Paradajkový cukor Nastasya

 • Autori: GAVRISH S.F., Morav B.V., Amclasska E.V., Degovsova T.V., Wolf o.ALE., Artemivo G.M., Redichina T.ALE.
 • Rok predpokladov: 2015
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Latevire
 • Načasovanie dozrievania, dní: 120-130
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Bush: stredný odolný
 • Výška kríka, pozri: Až do 150

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Sugar Nastasya – Svetlá Biff Tomato kategórie Zástupca. Názov sa stalo z angličtiny. Hovädzie mäso. Tieto sú veľké, mäsité paradajky s množstvom tesnej buničiny. Rozmanitosť bola vedená GAVRISH špecialistami, ktoré sú zahrnuté v štátnom registri v roku 2015.

Popis odrôd

Bush Ingemennant, je schopný rásť bez obmedzení, ale v podmienkach Ruskej federácie zvyčajne dosahuje stredné veľkosti, až do 150 cm. Priemerný lístie, tmavo zelená, nie príliš hrubá, stonky silné.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie Passionistu, Veľké, Srdce-tvarované, Raspberry. Tam je stredný Robby. Hmotnostný priemer 250-300 g, ale často sú ovocie s hmotnosťou 400 g. V 1 štetcom môže byť 6-8 obrovských paradajok. Kamery so semenami sú viditeľné, hrubé šťavy. Mäso na raňajkách zrnité, cukor, s trblietkom. Koža je hustá, elastická, ľahko odstránila.

Charakteristiky

Chuť hrubý, svetlý, expresívny, veľmi sladký. Aróm je nádherná, reální paramátori, škádlení. Ochutné hodnotenie – maximum. Paradajka je ideálna pre čerstvé použitie. Vhodné na varenie sendviče, šaláty, občerstvenie, dezerty. Je to dobré len v čerstvej forme, chuť je tak vyvážená, že paradajka je porovnateľná s čerstvým ovocím – môže byť použitý ako dezert, bez akýchkoľvek kulinárskych trikov.

V prípade potreby môžete použiť na prázdne miesta: Zimné šaláty, paradajková pasta a kečup.

Dozrievanie a plodenie

Triediť Lateur Vener. Ovocie vzlietnite 120-130 deň po pristátí. Návrat je pomerne priateľský. Pri pestovaní v 3-4 sudoch môže dať plodinu.

Výnos

Výnos pre moderný priemer odrody – 10-11 kg s 1 kV. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená na sadenice sú naočkované na začiatku marca, vo veku 50-55 dní sa sadenice vysadzujú pod filmovým prístreškom. Vyzdvihnúť vo fáze 2 súčasných listov. Kapacita pre individuálnu kultiváciu by nemala byť nižšia ako polovica liter. Prenos do otvorenej zeme sa vykonáva v máji. Ak je v otvorenom pozemku, potom na konci mája – začiatkom júna (pre oblasti, kde sú možné zamrznutia návratu až do konca mája).

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Prečítajte si viac  Tomato Gaspacho

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Medzi riadkami sú odovzdané 50-60 cm, medzi rastlinami – 40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Odroda môže byť pestovaná v skleníkoch av otvorenej pôde. Uprednostňuje sa greologická kultivácia, s výnimkou južných regiónov Ruskej federácie.

Takmer všetky odrody paradajok sú zviazané, rozsiahle – nevyhnutne. Paradajkový cukor Nastasya Obrie kefy, je potrebné vyučovať nielen stonky, ale aj kefy počas obdobia dozrievania.

Steying Remove, Bush je vytvorený v 1-2 stonkách. Pre väčšie ovocie sú 1 stonky ponechané a normalizované množstvo bariér v stonkách. Ak potrebujete menej paradajky, je možné vytvoriť 3-4 stonky.

Veľké odrody užitočné. Postup je kontroverzný a spôsobuje veľa kritiky. Ale má veľa priaznivcov. Zapojenie sa vykonáva, keď sa objavujú charakteristické tuberkulácie v spodnej časti stoniek. Toto sú primitívy budúcich koreňov. Paradajka – kultúra, ktorá vyvíja periódy, potom riadi silu na predĺženie koreňov, potom na tvorbu pozemnej časti. Preto tuberkuly nebudú vždy viditeľné, ale len v špecifických štádiách vývoja závodu. Dôraz sa spravidla uskutočňuje 2 týždne po vylodenie sadeníc v zemi.

DÔLEŽITÉ: Ak sa semenáčiky už zhlukli, pretože sa tiahne, nepotrebuje.

Extrakcia sa vykonáva len s vlhkou zemou a bude lepšie, ak si to neberiete z pušky, ale posypeme čerstvé.

Prečítajte si viac  Ako aplikovať železo vinobranie pre hrozno?

Akonáhle ovocie zaznamenali váhu a začali dozrievať, pod strapcami, opustiť listy tak, aby vrcholy nebrali živiny. Uistite sa, že rozbije všetky listy za prvú bariéru, driek musí byť čistá dĺžka 30 cm. Listy na dne veľmi často sa špinavé a stanú sa zdrojom infekcie. Môžete tiež odstrániť neproduktívne listy: tie, ktoré obmedzujú prístup svetla na plody, otočené na severnom smere, rastlina zhrubla. Listy sú narezané nie viac ako 1-2 týždňov, stúpajú rezačky nie sú dole a kolmé na zem tak, že rana bola v oblasti menšia.

Pre lepší rast a chuť, cukor paradajky starostlivo kŕmili.

 1. 2 týždne po vyvolení v otvorenom pozemku – karbamid, 2 st. L. Na 1 vedierku vody, na 1 BUSOKUJÚCE.

 2. 3 týždne po 1. podávačke – organické činidlo, 1 kg hnoja na 1 vedro vody, o polovicu pod každým puzdrom.

 3. 3 týždne po 2. podávačke – superfosfát (0,5. l) plus univerzálne hnojivo „pHoscade“ (1 st. L.) Rozpustite v 10 litrov teplej vody, Cool. Takýto počet zmesí je dosť pre 50 kríkov.

DÔLEŽITÉ: Všetky riešenia s hnojivami sú vyrobené len v už dobre rozliatej vlhkosti pôdy.

Ak nie je možné oplodniť počas leta, stráviť pozornú predbežnú prípravu pôdy. Pôda pod paradajkami by mala byť voľná, vlhkosť a vzduch, svetlo a výživné. Pri pristátí, pôda, vytiahnutá z pristávacej jamy, je oddelená na niekoľko častí, odchádza 1/3 vedrá. Táto časť je obohatená.

 1. Tretí vedcem z hnoja.

 2. Tretí vedierko zrelého kompostu.

 3. Hrubý piesok – 1 kg.

 4. Bohaté brezy z dreva alebo borovice – 0,5 l.

 5. Superfosfát a amoniak SELITRA – 2 ST. L.

 6. Serock draslík – 1. st. L.

Každý je dôkladne zmiešaný. Zostávajúca slabá pôda sa prenesie na inú stránku, a keď sú sadenice rozdrvené.

Na prevenciu vrcholu hniloby sú rastliny vybavené vápnikovým a odparovaním. Hlavnou príčinou vývoja ochorenia: nedostatočné množstvo vlhkosti pri vysokých teplotách a poruchách dusíka a vápnika. Zavlažovanie by malo byť čo najcvnejšie, hojné, ale s dobrou milosťou pôdy medzi zavlažovaním (počas tohto obdobia by mala byť nasýtenie pôdnej vlhkosti 60%). Napojená len pod koreňou, teplou vodou. Na náhradu, nedostatok rastlín vápnika s roztokom roztoku síranu vápenatého (1 hodina. L. Na vodnom veže).

Prečítajte si viac  Rastúce odstraňovacie jahody a jahody

Môže byť nahradený sulfátovým vápnikom s vysoko kvalitným drevom popol. Jedno pohár popola je chované v 1 litroch vriacej vody, deň trvá na filtri a zriedi sa v 10 litroch vody. Sprejové rastliny 1 krát týždenne.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

Paradajkový cukor Nastasya je pôsobivý. Výkonný rastlina s bohatými plodmi môže rásť pod 2 metre v otvorenom zemi. Chuť tiež zasiahne svojím jasom. Reálne paradajky s ideálnou rovnováhou kyselín a sladkostí. Niektorí poznamenávajú, že chuť cukru, bez kyseliny, niekto sa prejavuje silnejší, ale je odpísaný podmienkami kultivácie. Koža je hustá, plody majú dobrý štvrtý. Odolnosť voči nepriaznivým podmienkam Vynikajúce: Rastlina sa zvláda teplo, zdĺhavé dažde, nestabilné počasie.

Nevýhody môžu byť ovplyvnené vrcholom hnilobou viac ako iných paradajok. Niektorí záhradníci opisujú ako mínus nedostatočné striedanie plodov. Formulár „chodí“, paradajky rôzneho kalibru, trochu iného tvaru, ale pre váženú chuť, ktorú odpustia. Nádherný stupeň, ktorý každý rád pestuje. Jednotliví záhradníci ho dokonca nechajú ako hlavné.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: