Paradajkový mäsitý saharstone

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Podmienky rastu: Pre uzavretú pôdu
 • Výška kríka, pozri: Až 180
 • Farba zrelého ovocia: Svetlý karmín
 • Formulár: tvar srdca
 • Hmotnosť plodu, g: Až 800
 • Ovocná chuť: sladký

Pozrite si všetky charakteristiky

Tvorcovia mnohých odrôd rastlín sa snažia dať im sľubné mená. A tento prípad nebol výnimkou. Je však potrebné skúmať, ako sa takáto kultúra spĺňa očakávania poľnohospodárov.

Popis odrôd

Tomato Fuchee Plachtenie Diffillary Typ vývoja intenenerinantu. Používa sa hlavne na uzavretú pestovanie, a nie pre bežné zeleninové záhrady. Kríky dosahujú výšku 1,8 m. Odolnosť voči stresovým vplyvom je veľmi veľký. Zaručený odolnosť voči významným výkyvom teploty a úrovniach vlhkosti.

Hlavné kvality ovocia

Hlavnými črtami takýchto bobúľ sú

 • Bohaté malinové farby;

 • veľká veľkosť;

 • Hmotnosť až do 0,8 kg;

 • geometrický tvar v tvare srdca.

Charakteristiky

Zoradené bezpečnostné plachtenie, naozaj, Fleshist. A je tiež naozaj sladký. Ovocie sa často používajú v čerstvej forme. A môžu byť povolené.

Dozrievanie a plodnenie

Meathy Sharynate sa vzťahuje na strednú kategóriu. Očakávajú vzhľad prvých bobúľ za priaznivých podmienok do polovice júla. Kyslé plody budú nerovnomerné. Ale aj plodnenie je dlhé. Ak teplota klesne na +15 stupňov, vegetácia je úplne zastavená; Škodlivý a vplyv severného studeného vetra.

Výnos

V priemere 1 Bush predstavuje až 10 kg bobule. V skleníku môže byť zber 3-4 kg výraznejší ako za rovnakých podmienok vonku. TRUE, to týka len severných regiónov a čiastočne stredného prúžku – na juhu neexistuje žiadny zvláštny rozdiel.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Sejacie semená v semenároch sa zvyčajne odporúčajú počas marca. Ale môžete to úspešne urobiť začiatkom apríla. V máji alebo v júni sa odporúča upevnené sadenice v otvorenom pozemku. Zároveň sú nevyhnutne zamerané na to, čo je pripravenosť kríkov pripravená aj na samotnú pôdu na takýto postup.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Odporúča sa usporiadať kríky tohto paradajka na systéme 300×500 mm. 1 „štvorcové“ použitie od 4 do 6 rastlín. Príliš vysoká koncentrácia rastlín je kontraindikovaná. Pri dodržiavaní varnej normy však vznikajú žiadne ťažkosti.

Pestovanie a starostlivosť

Sa môže pochváliť pôsobivou úrovňou imunity paradajky mäsitých šaláč. Často jeho kríky trpia škodlivými hubami. Zvláštnosti nebezpečenstva predstavujú:

 • fimóza;

 • fytoofluoróza;

 • Suché škvrny.

Pri pestovaní v otvorených záhradách by mal byť pristátie z chatiek chránené. Na ich bojovanie je najvhodnejšia, pomocou kontaktu s biologickými produktmi. Hrozba je útok bielych. Okrem zbierania lariev, liečba „istým“ prípravkom ho pomáha. Môže byť chovná mäsitá sahary môže byť vždy – priame pristátie semien do pôdy nie je dostatočne účinné v dôsledku dlhých reštaurácií dozrievania.

Po spracovaní mangánových semien sa 20 minút ponorí do roztoku aktivácie. Zásuvky so semenami sa odporúča udržať v teplej miestnosti pod plastovou fóliou. Film môžete odstrániť, keď budú spracované prvé výhonky. V rovnakej dobe, priame sadenice slnečného žiarenia sú prísne kontraindikované.

Pri pristátí v skleníku a vo voľnej pôde sa musíte najprv uistiť, že teplota Zeme je aspoň +18 stupňov. Kultivácia Agrotechnika všeobecne je takmer štandardná. Veľmi dôležitá úloha zohrávajú burinu burín byliniek, pretože sú to „riadiť“ parazitických húb. Kúpanie sa vykonáva podľa potreby. Zároveň starostlivo monitory je poškodený, a preto je hĺbka spracovania viac ako 5 cm je extrémne nežiaduca.

V teplom bežnom počasí sú v týždni 3 žehličky. Ale ak je horúce počasie, odporúča sa 2 dodatočné pružiny. Po začiatku kvitnutia je potrebné kŕmiť kríky každých 14 dní. Na vytvorenie tejto odrody sa však nevyžaduje, že odstránenie nižších krokov je vítané. Akonáhle rastlina stúpa do výšky 20 cm, malo by sa zdôrazniť a mulched slama.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

Treba poznamenať, že mäsitý Saharstone plne spĺňa svoje meno. Nevznikajú žiadne zvláštne ťažkosti v kultivácii. Kultúra sa vyznačuje vynikajúcou nenáročnosťou. Kultivácia mäsského cukrového currus je celkom úspešná. Významné plodiny sa ľahko získajú, ktorej chuť má robiť s najnáročnejšími spotrebiteľmi.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: