Peach Doneck White

  • Autori: ALE.A. SYCHOV, L.A. Taranenko, B.V. Barleynik (Donetsk Skúsená záhradnícka stanica)
  • Typ rastu: SILNORORAL
  • Čas dozrievania: Stredná sila
  • Self-rýchlosť: Samočinný
  • Účel: Na spotrebu v čerstvej forme, na konzervovanie
  • Výnos: Jammer
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Prepravovateľnosť: Nízka
  • Jar: Za tretí rok
  • Veľkosť kosti: stredná veľkosť

Pozrite si všetky charakteristiky

Peach Návrh Biela odroda bola vedená na Doneckej Experivel Gardening Station. Rôzne bolo schopné rýchlo získať popularitu medzi záhradkami. Pestovať stupeň a na spotrebu v čerstvej forme a na konzervovanie.

Popis odrôd

Tento druh sa považuje za silnejší. Krone má husté a okrúhle. Strom je rýchlo rastúci. Jeho maximálna výška je 3-4 metra. Výhonky majú jasnú zelenú farbu. Majú strednú hrúbku. Rastliny majú vynikajúce oživenie po mrazoch.

Pomerne veľké lístie. Jej farba je tmavo zelená. Na okrajoch listov sú malé klinčeky. Priemer stredného sortiklózy.

Kvety na strome rastú dosť veľké, ružové farby. Okvetné lístky mierne ohnuté hore. Začnú sa otvoriť pred vzhľadom listov. Páčiky majú príjemnú arómu.

Ovocná charakteristika

Ovocie tejto odrody majú stredné veľkosti. Maľovanie majú snehovo biely. Na slnečnej strane bude tmavý červený kryt. Ovocný tvar okolo buď zaoblený-oválny s malým šev. Hmotnosť každého plodu je 100-110 gramov.

Na povrchu broskýň je možné vidieť jednoduché. Biela horská sfarbenie priesvitné. Je to dosť šťavnatá. Kosti majú stredné veľkosti, sú intenzívne. Zrelé ovocie majú príjemnú arómu.

Dopravovateľnosť ovocia je veľmi nízka, pretože sú pomerne ľahké poškodiť, potom, čo sa na povrchu začne temné škvrny. Broskyňové aj nízke.

Chuť vlastnosti

Chuť v broskyne sladké s ľahkosťou. Ochutné hodnotenie ovocia v čerstvej forme bolo 4,2-4,4 bodu. Ovocie tejto odrody sa často používajú pri varení džem, džemy, domáce marmeláda. A môžu byť naložené.

Dozrievanie a plodnenie

Ovocie stromy začínajú 3. roka po plánovaní v zemi. Domáceho obdobia strednej variácie. Obdobie plodovania začína s druhým tretím dekádom augusta.

Výnos

Zoradiť Doneck White je považovaný za výnos. Medium výťažok s jedným zdravým a dospelým stromom – 50-60 kilogramov čerstvého ovocia.

Rastúce regióny

Broskyne Doneck White sú najčastejšie na domácich miestach v Donbách a nachádza sa v blízkosti regiónov Ukrajiny a Ruska. Okrem toho možno trieda vidieť v regiónoch Luganska a Rostov.

Pestovanie a starostlivosť

Výsadba tejto kultúry je najlepšie na stredne rozdelených pôdach s dobrou výmenou vzduchu a výmenou vlhkosti s neutrálnou alebo slabo alkalickou reakciou. Miesto musí byť slnečné a dobre chránené pred vetrom.

Pri pristátí je potrebné pozorovať vzdialenosť 3 metrov od najbližších budov a iných rastlín. Neodporúča sa rastlín na týchto miestach, kde bola nedávno pestovaná a roztavená plodiny, ďatelina.

Ak pristátie, strávite na jar, potom pristátie by mali byť pripravené na jeseň. V strednej podpore, najčastejšie kolíky. Skriny sa spúšťajú do otvorov a zaspiate zem. Pre sezónu, stromy napojené 3-5 krát.

Treba poznamenať, že odroda Doneck White je bezplatná. Rastliny môžu byť opelené peľou vlastnej triedy. V prvých 4 rokoch života, tvarovacie orezávanie. V tomto prípade tvoria korunu z formy v tvare pohára.

Ako kŕmenie, rovnaké hnojivá sú najčastejšie používané ako pre väčšinu ostatných odrôd tejto kultúry: vlhký, vták vrh, kompost. Použité superfosfát, chlorid draselný, močovina, boránci.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Napriek odolnosti s vysokou mrazom sa rozmanitosť Doneck White ešte stále potrebuje pripraviť na zimu. Na to je pôda okolo každého stromu namontovaná s humorom alebo rašelinou. A môžu byť izolované pomocou lepenky alebo rámu. Pred zimovaním je rastlina nevyhnutne napojená (1 meter štvorcový predstavuje približne 10 litrov vody).

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Táto trieda má strednú odolnosť voči chorobám a škodcom. On je často ohromený pleseňou, kučeravým. V každom prípade sú poškodené diely predrezané z rastlín.

Po skončení kvitnutia sa boľavé stromy liečia topaz alebo topcin drogy. Kvapalina Bordeaux môže tiež pomôcť proti kučery. Okrem toho je vegetácia často pozoruhodná. Ak je poškodenie príliš silné, potom sa stromy liečia chemikálie („Carbofos“). Rôzne insekticídy môžu byť použité na boj proti nástroju a iným škodlivým hmyzom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: