Peach Maria Bianca

 • Názvy synonymá: Maria Bianca
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Čas dozrievania: priemer
 • Self-rýchlosť: Samočinný
 • Výnos: Vysoká
 • Jar: Za druhý rok po pristátí
 • Rastúce regióny: North Caukazs
 • Distribúcia kosti z buničiny: Nie je oddelené
 • Zimná ťažkosť: Stred
 • Odolnosť voči chorobám a škodcom: Stred

Pozrite si všetky charakteristiky

Moderný globálny katalóg ponúka širokú škálu broskyňových skupín a odrôd. Niektoré z nich môžu rásť a ovocie len v subtropics, iní vďaka úsiliu chovateľov, prosím, obyvatelia miernych zemepisných šíriek, ale všetci dávajú záhradkárom voňavé, lahodné a užitočné ovocie. MARY BIANCA GRADE (Synonym Maria Bianca) je vhodný na konzumáciu čerstvého, na varenie Compotes, Jarry, Jams, Skočil. Ovocie dávajú nádhernú arómu a chuť na pečenie.

Popis odrôd

Priemerný (2-3 m) strom s korunkou stredne veľkej hrúbky je hrubo pokrytý tmavozelenými ložiskovými líniu lancet-oko s predĺženým podlhovastým a špicatým koncom. Plechová doska je hladká, bez známok opomenutia, s mierne zvlnenými hranami, malou jar na okraji a jasnejšej strane zadnej strany. Na centrálnom alkalo je list mierne nahý vo vnútri. Staré výhonky sú pokryté hrubým hnedým otvorom, rastúce vetvy majú tenkú kožu svetlohnedého tónu. Voňavé stredne veľké kvety sú natreté v ružovom gaute, okvetné lístky majú mierne zvlnený povrch.

Ovocná charakteristika

Zaokrúhlené veľké (140-160 g) ovocie natreté žltou s bordinom červenať, zaberajú väčšinu plodu plodu. Tesná a hrubá koža sa ľahko odstráni z buničiny a chráni integritu plodu počas prepravy a skladovania.

Chuť vlastnosti

Žltá, šťavnatá a sladká buničina je bez kyseliny, má chuť medu a tenké ovocné arómy charakteristické pre broskyňu.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda patrí do priemernej kategórie – ak Bloom začína v polovici apríla, potom plodina začne zbierať v druhom desaťročí augusta. Pravidelné plody začína 2 roky po pristátí.

Výnos

Maria Bianca je dobrým výnosom, ktorý je ovplyvnený agrotechnológiou a klimatickými podmienkami.

Rastúce regióny

Rozmanitosť je prispôsobená pre oblasť Severného Kaukazu.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Broskyňa sa vzťahuje na Samopidalné odrody, plodnenie nezávisí od prítomnosti opeľovačov.

Pestovanie a starostlivosť

Pre výsadbu, vybrané solárne, chránené pred oblasťami severného vetra s dobre odvodnenou pôdou, úrodnou a priedušnou. Závod nemá rád mokradí a netoleruje kontakt s formáciami podzemných vôd. Hladina pH by mala byť neutrálna, okyslená pôda podlieha deoxidácii dolomitou múkou alebo kriedou.

Optimálna veľkosť pristávacej jamy pre Peach Maria Bianca 50x50x60 cm. Pri nákupe by si mal vybrať ročné rastliny s uzavretým koreňovým systémom. Ak sú korene otvorené, musíte starostlivo skontrolovať ich kvalitu a životaschopnosť. Suché a černetené hovoria, že takáto rastlina pravdepodobne neprežije, a ak je prežívajúci, nikdy sa to nemusí stať plným a zdravým stromom.

Najlepší čas na výsadbu odrody je jeseň – koniec septembra alebo začiatkom októbra. Teplá atmosféra severného kaukazu umožní rastlinu nielen prispôsobiť sa a root, ale aj hlúpe pred nástupom zima. Divaliovaná jama sa vopred pripravuje tak, aby sa pôda podarilo kompakovať a usadiť. V spodnej časti je usporiadaná drenážna vrstva kamienkov, štrk, rozbité tehly, nainštalované podporu pre stromček. Odstránil pôdu je zmiešaná s humusom alebo kompostom, riečnym pieskom, ak pôda nie je príliš voľná. Pre vyčerpanú pôdu nebude zbytočná pridať jemný a listový pozemok. Pit na ⅓ je naplnená výslednou zemitej zmesi, mladá rastlina je spustená zhora, šíri korene na povrchu (ak je to ox), zaspával zostávajúcou pôdou. Rollingový kruh je zhutnený, organizovaný okolo malého nábrežia na zadržiavanie vlhkosti a zavlažovaných 2-3 lyžicami teplej vody. Ďalšia starostlivosť o sejazlivosť triedy je pravidelná zavlažovaná, najmenej trikrát za sezónu pre dospelých drevo, burín, uvoľňovanie, kŕmenie, sanitárne a tvarovanie orezávanie.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Maria Bianca má priemernú zimnú ťažkosť, pomerne dostatočnú na pestovanie na severnom Kaukaze, a robiť problémy s dobrým zberom bližšie k strednému prúžku.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Odolnosť voči prasknutiu, monilióze, kučeravosti, plesni a cystoshiposedom z priemeru odrody. Nebezpečné pre neho a inváziu škodcov:

 • TLL, Ticks a Weevils;

 • pruhy a ovocné pruhované mólo.

Aby sa zabránilo rozvoju choroby a šírenia škodcov, je potrebná sezónna preventívna liečba.

Požiadavky na pôdne klimatické podmienky

Požiadavky rastlín sa líšia v závislosti od ročného cyklu. V skorých jarných obličkach sa prebudiť na plus teplotu + 5 … 6ºC, počas najaktívnejšieho obdobia – kvitnúce, bookonizácia a tvorba spustenia – peruss Maria Bianca potrebuje minimálnu teplotu + 10ºC, počas lehoty, potrebuje teplo od 20 ° C. stupňov a vyššie. Stupeň odpočinku začína na nulovej jesennej teplote. Napriek vysokej adaptívnej schopnosti rastliny zostáva brániacim faktorom odrody zimných mrazov v chladnejších regiónoch.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: