Peach Voronezh Bush

  • Typ rastu: Nočný stupeň
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Self-rýchlosť: Samočinný
  • Účel: Na spotrebu v čerstvej forme
  • Jar: Za druhý rok po pristátí
  • Rastúce regióny: Moskva, Leningrad, oblasť Samara
  • Zimná ťažkosť: Vysoká
  • Odolnosť voči chorobám a škodcom: prakticky nie sú prekvapení
  • Hmotnosť plodu, g: 90-120
  • Maľovanie ovocia: žltkastá zelená s jasným červenaním

Pozrite si všetky charakteristiky

Kapitálová pravda – Peach, toto je južná rastlina – prestala byť Axiom kvôli úsiliu chovateľov. Teraz rastieme ocente ovocie, môže rezidentov regiónov s krutým klimatickým podmienkam. Non-horiaci stupeň broskyňa Voronezh Bush sa pestuje ako v domácnostiach a vo veľkých farmách, čo je spôsobené niektorými vlastnosťami rastliny. Ovocie sú určené na konzumáciu v čerstvej forme, na prípravu zimných konštrukcií, skočil a iné prázdne miesta.

História odstránenia

Rozmanitosť sa objavila v dôsledku úsilia amatérskych záhradníkov, ktorí dali Alych Persix Brynon. Výsledkom trvalých diel bol Voronezh Bush s pešpiou chuťou a odolnosťou voči mrazu.

Popis odrôd

Stromy s nízkou rýchlosťou, nie viac ako dva metre, pozostávajú z flexibilného centrálneho kmeňa, pokryté tmavohnedou kôrkou a jemnejšie ovocné výhonky rovnakej farby. Strom je pokrytý svetlom zeleným podlhovastým tvarom, ktorého hrany sú vyrobené malými tkaninami. Kvety veľké jemné ružové kvety s tenkou arómou, z ktorých každý tvorí ranu pripojenú k pevnému ovocím.

Ovocná charakteristika

Veľké zaoblené (90-120 g) ovocie natreté v žltej zelenej farbe s jasným červenaním pokrývajúcim väčšinu povrchu. Ovocie ľahko prenášajú prepravu na pôsobivú vzdialenosť, rovnako ako fenofónnosť sú jedným z motivačných faktorov pre priemyselné pestovanie voronezh Bush. Plody sú pokryté hustou silnou kožou, ktorá neumožňuje ovocie prasknúť aj v surpay. Genetické dedičstvo Brynonu neumožňuje oddelenie kosti z buničiny. Trvanie skladovania v chladničke je jeden týždeň a chuť je plne zachovaná, hustota, šťavnatosť, farba.

Chuť vlastnosti

Tmavo žlté porézne, ale šťavnaté mäso má mäsitú konzistenciu a sladkú dezert chuť a príjemnú vôňu.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda patrí do priemernej kategórie – zber sa zozbiera v polovici alebo koncom septembra v závislosti od oblasti pestovania. Krépum prichádza na druhý rok po pristátí.

Výnos

Odroda patrí k odrodám s vysokou výnosou – z jedného dospelého Busha možno zbierať až 30 kilogramov lahodných a zdravých plodov.

Rastúce regióny

Voronezh Bush Buroskupina prispôsobená na pestovanie v Moskve, Leningrad a Samara Regióny, ako aj v regiónoch, ako sú URALS, Ďaleký východ a Siberia.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Self-trvanie broskyňovej s valcovanými kvetmi, umožňuje robiť bez ďalšej kultivácie opeľovačov.

Pestovanie a starostlivosť

Pre pristátie BACH VORONEZH BUSKO ZVÝŠENÝCH SOLAROVÝCH ČASOVOSTI, Výhodne na južných svahoch s ochranou proti návrhom a severným vetrom. Treba mať na pamäti, že strom nebude schopný plne rozvíjať a byť fronting v tieni veľkého stromu. Jeho koruna bude slúžiť ako prekážka pre osvetlenie. Skriny môžu byť zasadené na jar a jeseň, všetko závisí od klimatických podmienok. V centrálnych regiónoch, jesenná verzia naznačuje vylodenie broskyňa v prvom desaťročí októbra. Vo viac severných oblastiach je postup lepší prevedený na jar, takže mladá rastlina bude mať čas na prechod na aklimatizáciu, root, vyrastať a získať silu pred tvrdým v zime.

Optimálna verzia pôdneho zloženia, to sú hlinky s dobrou priedušnosťou, akulitou strednej úrovne alebo dokonca slabo kyslých pôd. Zvýšená kyslosť Je potrebné neutralizovať príspevok dolomitovej múky, vápenca, kriedy alebo sadry. Dokonca aj drevený popol je schopný znižovať rovnováhu alkalickej kyseliny. Ďalšou ženskou vlastnosťou je zlá pevná reakcia s vysokým obsahom draslíka, negatívne ovplyvňuje vývoj broskyniach. Ak je pôda ťažká, potom musíte urobiť pravidlo na zasiatenie pod stromom a blízko neho, rôzne stránky. Nielen rozbijú Zem, ale tiež naplnia dusíkom a mnohými ďalšími prospešnými látkami a tiež efektívne zlepšujú jej štruktúru. Patrí medzi ne faselius, horčica a iní.

Najlepšia voľba výsadby materiálu Bush voronezh Bush je rastliny s uzavretým koreňovým systémom as odrodou, ktorá je možné zakúpiť v špecializovaných predajniach alebo škôlkach. Optimálna výsadba veľkosti 50x50x50 cm. V spodnej časti je drenáž nevyhnutne usporiadaná, aby bola nadmerná vlhkosť opečiatkovaná a nespôsobila hnilobné procesy. Na tento účel používajte štrk alebo drvený kameň, rozbité tehly alebo kamienky. Dugovaná zem je premenená na obohatenú organicu, dreveným popolom, komplexnými minerálnymi hnojivami alebo superfosfátovým substrátom s pridaním riečneho piesku. Časť výslednej zmesi sa naleje do jamy, nastavte sa sedenie a zaspí zostávajúce pôdu, tesniace a hojne zalievanie 15-20 litrov teplej vody. Potom je rastlina skrátená, takže 25 cm. Ďalšia starostlivosť leží v určitých udalostiach.

Zavlažovanie sa vykonáva každé 3-4 dni pred začiatkom kvitnutia, potom sa frekvencia zavlažovania zníži na raz týždenne. Zároveň sa musíte zapamätať na zlú reakciu Bush Peach na trvalé prekročenie – v prípade, že daždivé počasie bolo zriadené, je dostatok prirodzenej zrážkovej kultúry. Podávače strávia niekoľkokrát za sezónu. Prvá dodávka živín sa vyskytuje na začiatku jari pred začiatkom kvitnutia, keď odroda potrebuje dusík pre sadu vegetatívnej hmotnosti. Počas kvitnutia sa druhý podávač uskutočňuje roztokom síranu draselného.

Prvé orezávanie sa vyrába ako už vyššie, ihneď po pristátí. Potom, počas ročného sanitárneho orezania skorého jari, odstráňte poškodené, deformované, sušené alebo mrazené výhonky. Tvorba koruny znamená riedenie výhonkov. Peach ovocie na pobočkách minulého roka a na pekárske pobočky pre dve sezóny. Tam je spravidla 3-4 najsilnejšie unikne na strome, a všetky druhy zbytočného vetvenia, extra pobočiek, mladých pobočiek, zahusťovacím puzdra, majú byť odstránené.

Aby ste pomohli broskyňaté broskyňa, pôda pod krovom zaspáva s hustou vrstvou hurejného alebo kompostu, flexibilných vetiev, sú flexibilné na zem a zaistite ich, potom je celý dizajn pokrytý miláčikom a agrofluoridom. Špeciálna mriežka pomôže z hlodavcov, ktorý je zabalený dolnej časti rastliny, mierne blokuje spodnú hranu.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Závod má vysokú zimnú ťažnosť a ľahko prevedie zimné negatívne teploty na -35 ° C. Niekedy sa uzemnenie a mrazené korene stanú, ale vysoká životaschopnosť umožňujú, aby sa rastlina plne získala v jednej sezóne. Aby sa zabránilo smrti, Bush je pokrytý na zimu.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Závod má silnú imunitu, takmer nie je ohromená škodcami a má vysokú odolnosť voči rôznym chorobám charakteristickým na ovocné bobule. Avšak, ak ker dlho obklopuje zvýšenú vlhkosť, môže spôsobiť vzhľad. Preventívne spracovanie insekticídov a fungicídov sa vyhýbajú rôznym problémom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: