Pear Baltic olejovitý

  • Hmotnosť plodu, g: Až 180
  • Načasovanie dozrievania: Leto
  • Trvanie odstránenia ovocia: koniec augusta
  • Účel: Najnovší formulár na ochranu
  • Typ rastu: Pamätník
  • Výnos: Vysoká
  • Výška, M: 2.5
  • Koruna: Pyramídové
  • Epishers: Tmavohnedá
  • Utiecť: Hladký s krátkym tvarom, majú svetlú zelenú

Pozrite si všetky charakteristiky

Pear Grade Baltic olej už niekoľko desaťročí má neustálu popularitu záhradkárov. To nie je prekvapujúce, pretože jeho plody sú vysoko výhodné a majú jemnú chuť a stromy sú odolné voči mrazu a nízke.

Popis odrôd

Pear Baltický olej vyzerá ako Stredná stuha s výkonným koreňovým systémom, ktorý sa dostane do výšky 2,5 m. Pobočky sú hladké a neustále sa zvýšili, v dôsledku tejto rýchlo rastúcej koruny má pyramídovú formu. Výhonky tejto odrody majú tmavohnedú farbu. Listy hladké krátko jadro v tvare, svetlo zelený tieň. Proces kvitnutia sa vyskytuje v júni, biele kvety so zaoblenými lístkami, bez zápachu.

Ovocná charakteristika

Pre odrody je baltančný olej charakterizovaný plodom hmoty hrušky približne 180 g. Majú žltkastý zelený s miernym oranžovým opálením vo farbe. Hruška Dĺžka dosahuje 10 cm a priemer – 5 cm. Treba poznamenať, že ovocie môžu byť udržiavané viac ako dva týždne.

Chuť vlastnosti

Hrušky tejto triedy jemné a šťavnaté. Dužina má polodruhovú štruktúru. Plody sú príjemné, s kyslou sladkosťou. Pre nich charakterizuje tenký hladký územ. Sú obzvlášť dobré v čerstvej forme, ale používajú sa na zachovanie pre zimu.

Dozrievanie a plodnenie

Baltský olej má dátumy letného dozrievania. V podstate sa na konci augusta vyskytne masové čistenie ovocia. Krépum sa vyskytuje na 5-6 rokoch rastu. Zrelé ovocie môžu dlhú dobu zavesiť na pobočkách.

Výnos

Stupne konzistentne dávajú vysoké výnosy. Priemerný výťažok je 60 kg z jedného stromu. Baltský olej je známy pre pravidelné ročné plody.

Pristátie

Pre Baltský olej hrušky dokonale zapadá do svetla, voľnej a veľmi úrodnej pôde. Reakcia je výhodná neutrálna (6,8-7,0 pH). Miesto pristátia by malo byť pokryté slnečným svetlom po celý deň. Na pozemku určenej na chov hrušky Baltickej olejov by nemala byť stagnácia vosku a dažďovej vody.

Skriny v ideálnom prípade užívajú dva roky, asi 80 cm na výšku, kôra by mala vyzerať hladko, elastické a nie sušené. Sú vysadené na konci marca alebo v polovici novembra pred začiatkom aktívnej vegetácie. Pri pristátí na jarnom čase sa na jeseň pripraví otvor 60×60, zavádza 25 g hnoja ako hnojivo, 350 g piesku a 90 g chloridu draselného. V procese pristátia, musíte si byť opatrne vyrovnať korene, dať ich do jamy a vylejte zeminu. Potom by mal byť sáčok hojne liatie a jemne riešiť zem okolo neho.

Pestovanie a starostlivosť

Pear Baltic olej nevyžaduje osobitné podmienky pre normálny rast, je dobre tolerovať zimné mrazy. Toto je najvyššia trieda, ktorá nepotrebuje pristátie opeľovačov. V horúcom letnom počasí je drevo potrebné 10 litrov vody každé 3 dni. Rašelina a vlhká vrstva sa často používajú ako mulč. Rovnako ako mnoho ovocných stromov, táto odroda vyžaduje pravidelné orezávanie hrubých a chorých vetiev na jar alebo na jeseň pri teplotách nad 7 stupňami.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Triediť hruškový baltický olej má vysokú odolnosť voči chorobám. Aby sa zabránilo ovocným otáčkam, cestovinám a mozaike, je potrebné spracovať stromy s roztokom síranu meďnatého (60-90 g na 10 litrov vody) a odstrániť podozrivé podozrivé na vrchole listov a ovocia. Mladé sadenice sú často napadnuté škodcami hmyzom, najčastejšie z nich sú lovesers, ticks, frozing, zelené jablko TLL. Pre profylaxiu odporúčame liečbu burgundovou kvapalinou, roztokom mydla alebo vplyvom horčice a pre boj, horus alebo Abiga špičkové fungicídy sa používajú na boj.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: