Pear Larinskaya

 • Autori: Falkenberg E. ALE., MAZUNIN M. ALE., Puttyatin B. A. (FGBNU URAL FEDERÁLNEHO AGRARNÉHO VÝSKUMU VÝSKUMU ZARIADENIA URAL RUČNEJ AKUNTÚRY VECOV
 • Sa objavili pri prekročení: Kanalizácia USSUI PEAR 41-15-9 X Obľúbená CLAPPA
 • Rok predpokladov: 2002
 • Hmotnosť plodu, g: 110-130
 • Načasovanie dozrievania: Jeseň
 • Trvanie odstránenia ovocia: 5. – 2010
 • Účel: Tabuľka
 • Typ rastu: SILNOROSLOYE
 • Výnos: Vysoká
 • Výška, M: Do 6

Pozrite si všetky charakteristiky

Jesenná hruška Larinskaya – skvelá možnosť pre rezervu čerstvého ovocia na zimu. Padá v páde dosiahnuť dokonalú zrelosť po mesiaci skladovania na chladnom mieste. Tabuľka je určená na použitie v čerstvej forme, na varenie compotes, šťavy, džemy, džemy, džem, a tiež pre cukrovinky.

História odstránenia

Kultúra bola prinášaná do FGBNU URAL FEDOVEJ AGRARNÉHO VÝSKUMU CENTRUMU URAL RIGHT RUSE AKADY SIETSKU. Falkenberg EI Rôzne chovateľov. ALE., MAZUNIN M. ALE., Puttyatin B. A. Larinskaya je výsledkom prechodu sadenice USSUI PEAR 41-15-9 A ROZVOJA CLAPPA. V štátnom registri chovných úspechov bol hruška zaregistrovaná v roku 2002.

Popis odrôd

Vysoký odolný (až 6 m) Strom má krivé médium hrúbky a nepravidelný tvar. Kostrové zakrivené vetvy odchádzajú od trupu v uhle takmer 90 stupňov. Krivky a hrubé oblúkové výhonky pokryté hnedou kôrkou s kvapkou svetla. Tmavo zelené veľké listy majú hladký povrch a pripevnené na hrubú strednú dĺžku tuhého. Hruška kvitne veľkých a voňavých jemných bielych kvetov s oválnymi okvetnými lístkami zozbieranými v jednoduchých kvetenstve. Veľké kone majú lanceál. Zagizi sú vytvorené na jednoduchých a komplexných krúžkoch, v ovocných taškách.

Ovocná charakteristika

Krátko poškodené plody stredne veľkého (110-130 g) počas odnímateľnej doby splatnosti sú natreté v zelených tónoch, kondenzuje na svetlivej palete s ružovou červenaním po príchode spotrebiteľskej zrelosti.

Chuť vlastnosti

Krémová buničina má hustú textúru, je to šťavnaté a sladké, doplnené svetlou sourness, ale bez trpezlivosti. Ovocie pripojené k orthylonu, hrubému a krátkemu ovocím, pokryté hladkou pokožkou s mnohými a dobre viditeľnými sivými subkutánnymi bodmi.

Zlúčenina:

 • Cukor – 9,7%;
 • Suché látky – 13,8%;
 • Titrované kyseliny – 0,8%.

Hodnotenie ochutnávky – 4.5 bodov z 5 možných. Ovocie majú dobré prsia a zostávajú šťavnaté a atraktívne do novembra.

Dozrievanie a plodnenie

Jar (5 rokov po pristátí) Odroda patrí do jesenného typu: Úroda začína v prvej dekáde septembra. Pravidelné plodenie.

Výnos

Larinskaya sa vyznačuje vysokým výťažkom: v priemere z jedného stromu sa zhromažďuje až 46 kilogramov a od 1 hektára – 83 centov.

Rastúce regióny

Zoradenie prispôsobené pre oblasť URAL.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Bohužiaľ, Larinskaya sa považuje za čiastočne bez sebaobsluhy a nie je schopný poskytnúť plnohodnotnú úrodnosť bez susedných opeľovačov s rovnakými kvetmi. Patrí medzi ne severkhan a báječný.

Pristátie

Pre výsadbu vybraných solárnych úsekov s dobrými chránenými pred návrhmi a vetrom. Optimálny čas – jar, takže rastlina zvýši koreňový systém a uchopí zimu. Ak je semená nadobudnuté na jeseň, je lepšie ísť do naklonenej polohy až do jari. Pôda by mala byť fertilná, voľná, suginka hruška sa nepáči. V tomto prípade musí byť pôda vyrobená zavedením rieky piesku, humoring, kompost.

Veľkosť vykládky – 80x80x110 cm. Na dne jamy je naskladané drenážnou vrstvou, plodná pôda je dodatočne obohatená o organický, drevený popol, komplexné minerálne hnojivá. Súčasne s zásielkou odvodnenia je podpora inštalovaná pre jemnú rastlinu. Potom sa časť úrodnej pôdy naliala Holloch, podľa ktorej sú distribuované korene rastliny. Semená sa zaspí na zem, po koreňovom krku zostať na povrchu.

Pestovanie a starostlivosť

Po výsadbe mladých sadeníc sa o nich starajú o ne odlišný od tradičného. Mladé výsadby potrebujú pravidelné a hojné (20-30 litrov) zalievanie. Druhá ročná obec je už oveľa menej pravdepodobná: nie viac ako 1 čas za 30 dní. Dospelé hrušky náklady bez dodatočného zavlažovania. Aplikácia hnojív sa vykonáva súčasne s zavlažovaním, čo prispieva k ich rýchlemu asimilácii koreňového systému a stromy dospelých sa liečia mimoriadnou metódou. Larinskaya hruška variť a porušovať sadenice USSUI PEAR, zdanlivo nie je pozorované.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Hruška je charakterizovaná ako strom s vysokou odolnosťou voči hreštine galline, ako aj na také ochorenia, ako je priechod, vetvosti, bakteriálne horenie. Napriek podobným deklarovaným charakteristikám treba pripomenúť, že o 100%, aby odolával bakteriálne popáleniny nie sú schopné žiadneho záhradného stromu, nezáleží na tom, hruška je, jablkový strom alebo niečo iné. Pravidelné hodiny inšpekcie a kôry sú potrebné v každom prípade, ako aj terapia pre celú záhradu v prípade prvých značiek.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Dospelý strom toleruje dobre zahrieva, dobre sa vyrovná s sučením, je vyznačený dobrým odporom mrazu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár