Plum Goosebers

 • Autori:. D. Sergeeva (záhradníctvo. A.V. Michurina)
 • Sa objavili pri prekročení: Malachit so zmesou odrôd peľu severného hrozna X larous vybrané semenáčko 21-57, 12-59, 13-62 (GR. Robusta X PIN + English Yellow + Zelená fľaša + priemysel)
 • Rok predpokladov: 1986
 • Typ rastu: SILNORORAL
 • Popis kríka: Kompaktná, Cvrone strednej batožiny, prieskumu vetvenia, vertikálne vetvy
 • Epishers: Pestovanie – stredné, takmer rovné, tmavo zelené, s ružovým vrchom, neotvoreným; Teplé – stredné, svetlé
 • Stolička: Silný
 • Špice: Jednoduchá, dvojnásobná a trojnásobná, stredná dĺžka, hrubá, rovná, svetlo
 • Hárok: Veľká, tmavo zelená, matná alebo so slabými lesklými, neotvorenými, zloženými, kožou, konkávnymi alebo vlnitými
 • LOKUMENT: nasmerované a usporiadané pozdĺž celej dĺžky úteku

Pozrite si všetky charakteristiky

Plum Goosebers sa vzťahuje na dlhodobé odrody s históriou. Je dokonale prepravovaný a uskladnený, takže sa často pestuje v priemyselnom meradle. Záhradníci sa zamilovali do dobrého výnosu a minimálnej starostlivosti.

História odstránenia

Autorom kultúry bol chovateľom. D. Sergeeva, zamestnanec záhradníctva. Michurina. Nový druh bol odvodený komplexným prechodom rôznych malchitov a zmes peľu severného hrozna so slabo vybranými semenáčikmi 12-59, 21-57 a 13-62, ktorý zahŕňa gr. Robusta a vychystávanie s anglicky žltej, zelenej fľaše a priemyslu. Po vykonaní práce bola odroda odoslaná na štátne vlastné odrody, ktoré sa začali vo vzdialenosti 1964. O mnoho rokov neskôr, v roku 1986, konečne, slivka zahrnutá v štátnom registri, a to môže rásť.

Popis odrôd

Strieborný tesný krík, ale kompaktný, so strednou hustou. Nie je charakterizovaný množstvom rastu riediacich výhonkov. Vetvy sú trochu zakrivené, rastú vertikálne. Lode sú mnohé, smerované na zem, spia úplne všetky výhonky, hroty môžu byť svetlo natreté – obidva jediné aj dvojité, trojité.

Veľké listy, matné listové dosky 5-čepeľ, výrez hlboko, žiadne opomenutie. Kvetenstvo môže byť jediný aj 2 kvet.

Charakteristické pre bobule

Plumové fruits ovocie sú považované za veľké, hmotnosť bobúľ sa pohybuje od 4 do 6,5 gramov. Forma – ovál, niekedy široký oválny. Farba Dark Red, po úplnom dozrievaní môže byť takmer čierna. K dispozícii je flare vosk. Berry Peel je veľmi tenký, niektoré semená.

Chuť vlastnosti

Pufffle of slivky gooseers šťavnaté a jemné. Chuť Sweet-Sour, zlyhal slivky vône. Tastors poskytli hodnotenie na chuť 4,2 bodov v päťbodovom systéme.

Okrem zaujímavej chuti, výrobok má hodnotnú chemickú službu, vďaka ktorej má hmotnosť liečivých vlastností. Bobule obsahujú veľký počet vitamínov zo skupín A, B, C, veľa užitočných minerálov, ako je mangán, draslík, meď, fosforu. Zároveň sa rozlišuje pomerne nízke kalorie – 44 kcal na 100 g, takže môžete jesť bobule pre akúkoľvek diétu. Existujú dôkazy, že jedenie gooseberry môže znížiť riziko rakoviny pľúc na 1/3 a tiež varuje choroby kardiovaskulárneho systému, posilňuje imunitu.

Účelom ovocia je univerzálny – tieto bobule, okrem ich stravovania od kríka, ísť na spracovanie na prípravu lahodných džemov, džemov, compotes, bozky a tak ďalej.

Dozrievanie a plodnenie

Plum Goosebers patrí do kategórie stredného krídla na časovanie starnutia.

Výnos

Vintage kultúra môže priniesť dosť vysoké, jeden Bush dáva 4,5 kilogramy ovocia. V priemyselnom meradle je toto číslo 15,2 t / ha.

Rastúce regióny

Ošetrená odroda v niekoľkých regiónoch:

 • CCO;
 • Meshnevian;
 • Urážlivý.

Rovnako ako na Orenburg, Tambovské regióny a Udmurtia.

Pristátie

Pri pristátí pre opísanú kultúru je dôležité, aby bola krajina pomerne vlhká, ale bez nadmernej vlhkosti. Takže, absolútne nie je vhodné pre rast husných mokradí, ako aj vysokej podzemnej vody. Tieto faktory často vedú k koreňovému systému. Pre kultiváciu slivky stojí za výber suchého priestoru a hladina vlhkosti je riadená zavlažovaním.

Pred výsadbou sadenice musí byť vybraná oblasť zameraná. A ešte lepšie kŕmenie vstúpiť priamo do každej pristávacej misy.

Pestovanie a starostlivosť

Ak chcete získať vysoký úrodu odroda gooserry, je dôležité vytvoriť dobré, pohodlné podmienky pre ker.

Takže nezabudnite na pravidelné zalievanie, najmä v tepla. A vo fáze rany zvyšuje dozrievanie plodov množstvo dodaného tekutiny. Koniec koncov, ak kultúra bude cítiť nedostatok vlhkosti, povedie k zhoršeniu chuti bobule, dokonca aj stratu celého úrody.

Jednou zo zložiek rev rúkovej dráhy je orezanie kríka. Je potrebné vytvoriť korunu, bude mať vplyv na počet nestály. Mali by ste odstrániť výhonky rásť vo vnútri, takže od 3 do 5 pobočiek každého roka.

Vetvy staršie ako 10 rokov, pacienti vysušili, nie sú ušetriť pod koreňom.

Kultúra by mala byť pokrytá zimou len vtedy, ak neexistuje žiadny snehový kryt. Potom môžu zmraziť korene. Po prvé, je potrebné, aby sa vlhkosť ziskové zavlažovanie s dvoma a tromi vedúcimi kvapalín. Nasledujúci deň po zavlažovaní, pôda voľne uvoľnená, potom pokrýva mulč. Vetvy zabalené s povrazom, naklonené na zem, opraviť. Pre prístrešok, akýkoľvek vhodný materiál, ktorý je vhodný na to, na vrchole, na ktorej sa naleje 6-8 centimetrová vrstva pôdy.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Slimák má vysokú odolnosť voči americkému trápeniu.

Odolnosť voči nepriaznivým klimatickým podmienkam

Plumová odroda je veľmi zimná, je dobre tolerovať mrazu a teplo.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár