Plum Gross di Field

  • Názvy synonymá: Grosse di Felicio
  • Typ rastu: SILNORORAL
  • Koruna: Nesprávny, ľubovoľný tvar
  • Výška stromu, m: Až 3 alebo viac
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Hmotnosť plodu, g: 70-80 a 90
  • Formulár: ovál s celkom úzkymi hranami
  • Maľovanie ovocia: nasýtené fialové
  • Koža : S hustou voskovaním
  • Dužina (konzistencia): NÁKLADNÁ KLUŽE

Pozrite si všetky charakteristiky

Milovníci sladkých a veľkých odtokov, určite chcú zasadiť v krajinnej oblasti nerušenej a lahodnej triedy, ktorá bude poskytovať dobré výnosy. Na tieto účely je oneskorená odroda slivky jasne vhodná na tieto účely s krásnym menom Hrubá oblasť.

Popis odrôd

Gross Di Flementsprespondence Plum – to je strom s vysokým napätím, charakterizovaný nesprávnym, ľubovoľným tvarom koruny s dobrým zahusťovaním tmavými zelenými listami s výrazným Tomboiness. Za priaznivých podmienok, strom rastie v priemere až 3 metre, ale môže byť vytiahnutý na 5-6 m. Okrem toho má strom stredne roztiahnutosť vetiev a silného koreňového systému. Počas obdobia kvitnutia je objemová koruna pokrytá veľkými farbami mliekarenského tieňa.

Ovocná charakteristika

Tento typ sliviek sa vzťahuje na triedu rozsiahlych odrôd. Na zdravom strome, ovocie získavajú veľa 70-80, a niekedy 90 gramov. Plody majú oválny tvar s prísnymi hranami, ktoré vizuálne robí slivky „zmätene“. Zrelé ovocie sú rovnomerne pokryté tmavou fialovou farbou. Stredná hustoty, ale bez najmenšej tuhosti, pokrytá voskom. Abdominálny šev v blízkosti slivky je vyjadrený – trhliny.

Účel sliviek je univerzálny – sú konzumované čerstvé, aplikované pri varení, variť komprimuje, spracované na džemy, omáčky, marmaldov a sušené a zmrazené. Zozbieraná plodina sa ľahko prepravuje bez významných strát a môže byť tiež uložená na chladnom mieste.

Chuť vlastnosti

Podľa hodnotenia záhradníkov a odborníkov sú chuťové vlastnosti tejto odrody vynikajúce. Ekologicky-Amber Culp má priemernú hustotu, tesné mäso, vláknitý a nízky obsah šťavy. Chuť sliviek je vyvážená – sladká so spisovanou kyselinou, bez nádychu tartenosti a horkosti. Vôňa v ovocí nie je jasná, s príjemnými plodmi.

Dozrievanie a plodenie

Hrubné polia je slivka s neskorou zrenie. Prvá zber je pozorovaná na 4-5. rok po výsadbe stromu. Slivky sú postupne, takže romantová sezóna je mierne natiahnutá. Obdobie aktívneho dozrievania a plodovania začína z druhej polovice septembra.

Výnos

Ukazovatele výnosov sú vyhlásené za vysoké. Ak chcete získať vynikajúce zber, je potrebné zabezpečiť správny odchod stromu. V priemere z jedného stromu pre sezónu môžete odstrániť z 25 kg sliviek a viac.

Rastúce regióny

Plumový strom výrazne rozšíril geografiu rastu. Najsťahovanejšie slivky v regiónoch s miernym podnebím, kde viac alebo menej teplé zimy.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Grossii di Fields je non-kompenzačný formulár, takže krížové opeľovanie sa bude vyžadovať, a preto bez darcovských stromov nie je. Farmové stromy by mali kvitnúť naraz s slimom hrubej oblasti. Ako ukazuje prax, najlepšie opeľovače sú: prezident a Shugar.

Pestovanie a starostlivosť

Tento druh slivky nevyžadujú komplexné poľnohospodárske vybavenie, ale na pôdu a miesto rastu trochu kamienčivého. Pozemok si vybrať lepšie na malej výške, ale nie v nížine, pretože stagnácia vlhkosti (v blízkosti uzemňovacích vôd) môže zabiť koreňový strom stromu. Pôda miluje úrodnú, uvoľnenú, dýchanie, so zníženou alebo neutrálnou kyslosťou. Okrem toho by mal byť pozemok hojne osvetlený slnkom a byť priestranný, pretože strom je masívny s priestorrou koruny. Nechcené pre ovocnú kultúru. Silné shadery a návrhy.

Sadenice môžu byť sadenice na začiatku jari (pred vegetačnou sezónou) alebo na jeseň (mesiac pred začiatkom stabilných mrazov). Je dôležité dodržiavať správnu vzdialenosť medzi stromami – minimálne 4 metre.

Agrotechnická kultúra sa skladá zo základných udalostí – pravidelné zalievanie, výrobu kŕmenia, uvoľnenia a mulčovania pôdy, tvorby koruny, sanitárneho a omladzujúceho orezávania vetiev, ochrany proti vírusom a hmyzom. Pred zimou, Trolleams and pobočky, mulčovanie zóny vplyvy, ako aj úkryt Burlap alebo Agrovolok.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Vďaka vysokej imunity sa strom aktívne nesúhlasí s mnohými chorobami, ktoré podliehajú kultúram slivom. Jediná vec, ktorá je predmetom slivky, je monilióza. Ochrana vädnutia, požiaru a fruzny pomôžu včasnému profylaktickému striekaniu.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Triediť so strednou odolnosťou voči silným mrazom, takže prvé roky po pristátí, strom potrebuje vysoko kvalitnú izoláciu, bez ohľadu na klimatickú zónu. Stojí tiež za zmienku, že slivky odolné voči odrazu. Jednoduché prispôsobenie teplom a menším teplotám, ako sú vratné pružinové mrazy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: