Plum Krasnigsaya

  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: sférické, stredné hrubé
  • Výška stromu, m: Až 2,5
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Hmotnosť plodu, g: 20-30
  • Formulár: zaoblené
  • Maľovanie ovocia: Dark Malinovaya
  • Koža : Tenký
  • Dužina (konzistencia): šťavnaté
  • Farebný malekty : Dark Malinovaya

Pozrite si všetky charakteristiky

Medzi mnohými typmi stromov slivkoví sa nachádza celý zoznam obľúbených odrôd, ktoré sa tešia na sedenie na sekciách letných domov. Týka sa to znovuobudnúť ruského chovu, so širokým rastom geografie.

História odstránenia

Dezertové slivky získané z dôvodu práce Niissijských chovateľov. Lisenavenko v Altai. Udelené odrody prechodom dva druhy – čínsky slivka a alycha. Táto odroda má 12 poddruhov. Odporúča sa pre kultiváciu ovocného stromu av južnom a v severných regiónoch, vrátane Sibíri a Ural.

Popis odrôd

PLUM ROSHRAZAYA – to je strom strednej triedy s elegantnou korunou sférického tvaru. Navyše strom rastie na 2.5 m, niekedy až 3. Charakterizované obcou priemernej zahusťovacej svetlo zelených listov, silných vetiev a sivým sivým hnedým farebným kufrom s hladkým povrchom. Plum Blossom začína od konca apríla a proces pokračuje až do prvej dekády júna. Počas tohto obdobia je otvorená koruna stromu pokrytá malými bielymi ružovými kvetmi s piatimi okvetnými lístkami, publikovanie príjemnou vôňou.

Ovocná charakteristika

Odroda predstavuje kategóriu rozsiahlych útvarov mandľovej rodiny. Hmotnosť ovocia je od 20 do 30 gramov. Zrelé slivky je rovnomerne pokryté tmavou malou farbou, priťahuje pozornosť. Fetálna forma je správne zaoblená, niekedy sa vyskytuje mierne predĺžené. Spí v slipe hladké a tenké s lesklým povrchom. Kosť vo vnútri plodu oválneho tvaru, ľahko oddelené od buničiny.

Na vypustenie sa charakterizuje dobrá tolerancia prepravy, ako aj dostatočná noha. Vymenovanie z dezerty triedy – slivky jesť čerstvé, spracované na compotes, džemy, používané pri varení.

Chuť vlastnosti

Slivka sa vyznačuje vynikajúcou chuťou a komoditnými vlastnosťami. Temné karmónové mäso má jemnú, mäsitú a hustú konzistenciu so zvýšeným juitom. Chuť ovocia je vyvážená – kyslá sladká, doplnená svetlým aromaticou slivky. Niekedy môže byť svetelný horčica sledovať v puzdre s kyslou chuťou.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda sa vzťahuje na triedu kultúr s priemernou zrenia. Ovocie strom začína 3. rok po pristátí. Doba ochutnávky začína od polovice augusta. Ovocná kultúra stabilne a ročne, bez preskokov. Aktívna fáza dozrievania ovocia spadá na 2-3-ročnú dekádu augusta. Niekedy sa dá dátumy plodovania pohybovať. Je to spôsobené klimatickými vlastnosťami rastovej oblasti.

Výnos

Rôzne odrody sú dobré. Poskytnutím stromu v správnej starostlivosti je možné zbierať až 20 kg sladkých sliviek na sezónu.

Rastúce regióny

Slivka je veľmi obľúbená medzi záhradkami, takže sa pestuje v rôznych regiónoch. Populárny slivkový stupeň vo východnej Európe, v Severnej Amerike, v Číne a, samozrejme, v Rusku. Je charakteristické, že kvôli mrazu a rýchle prispôsobenie sa klímy je produktívna a v južnom páse a na severe.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Plum Roshrazaya je samozrejmý, takže bez pristátia darcov stromov na pozemku nemôžu robiť. Fatálne stromy by mali kvitnúť v rovnakom období s touto odrodou. Najlepší darcovia sa považujú za ussuri, Alycha Hybrid, Slowed, Ruská slivka. Je dôležité si uvedomiť, že vzdialenosť medzi rôznymi vypúšťacími stromami by mala byť asi 10 metrov.

Pestovanie a starostlivosť

Neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na agrotechnológiu na odrody, ale pozemok a pôdy slivky sú trochu dobré. Vyberte si graf dobre osvetlený slnkom, ktorý je spoľahlivo chránený pred návrhmi a chutnými vetrom. Dokonalá je úrodná sacia pôda alebo hlinka s neutrálnou hladinou kyslosti.

Starostlivosť zahŕňa: zavlažovanie, tvorba hnojív, tvorba koruny, sanitárneho orezania pobočiek, opatrenia na ochranu pred vírusmi a hmyzom. Okrem toho je jeseň povinná pre mulčovanie pomocou rašeliny alebo drevenej piliny.

Výsadba sadeníc sa vykonáva na jar (koniec marca – začiatok mája) alebo na jeseň (mesiac pred stabilnými mrazmi).

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Vďaka ťažkej imunitosti je ovocná kultúra odolná voči väčšine chorôb a škodcov charakteristických pre slivky. Strom s ľahkosťou odráža útoky tly, nie je podrobený gluotture, a tiež dokonale proti hlavnému nepriateľovi – Klyashetosporiózu.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Jednou z jej výhod je rezistencia na stres. Pre kultúru, odolnosť voči mrazu, odolnosť voči suchu, vynikajúcu spôsobilosť k klimatickým prvkom regiónu, kde rastie. Netoleruje hlboké shadery a návrhy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: