Plum Persic Michurina

  • Autori: Michurin I.V.
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Výška stromu, m: Až 4
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Hmotnosť plodu, g: Do 70
  • Formulár: zaoblený alebo ovál s výrazným brázdam
  • Maľovanie ovocia: Žltá so zeleným odtieňom na jednej strane a jasne oranžová červenať s iným
  • Koža : Hrubý s modrastým voskom
  • Dužina (konzistencia): Jemný, šťavnatý
  • Farebný malekty : zeleno-žltá

Pozrite si všetky charakteristiky

Persická michurinová slivka sa vyznačuje veľkým lahodným plodom, vysokým výťažkom a odolnosťou voči chorobám. Za posledných 100 rokov je táto odroda zaslúžená populárna so záhradkami. Mnohí zvažujú tento slivky hybridom prijatého z kríženia broskyňou, ale je to chybné stanovisko.

História odstránenia

Prototyp tejto odrody, podľa niektorých špecialistov, bol v západnej Európe známy v XIX storočí nazvaný klavírny koberec, ako aj nektársky červený. Na začiatku 20. storočia, svetoznámy Ruský chovateľ Ivan Vladimirovich Michurin nastavil úlohu, aby priniesol zimné vytvrdnutie rôznych piano-beh. V roku 1921 sa uspel, a na svete sa objavil nová škála kanalizácie – Peach Michurin.

Popis odrôd

Zoradiť vypúšťanie Peach Michurina je Strom Stredná stupeň s hustou šedejou hrôdou až 4 m na výšku. Koruna nie je veľmi hrubá, zaokrúhlená v tvare, s hrubými a silnými vetvami. Veľké listy majú oválny tvar s bruzdom hrot. Doba kvitnutia zvyčajne patrí v júli. Tratu Self-Hnackel a potrebuje opeľovače.

Ovocná charakteristika

Slivky triedy Peach Michurin veľkého veľkosti (do 4,7 cm), hmotnosť jedného plodu je približne 70 g. V tvare sú zaoblené alebo oválne, s výslovnou drážkou Neurko. Ovocie maľované žlté so zelenou farbou odtieňa na jednej strane, na druhej strane, majú bohaté oranžové červenať. Uzemnenie strednej hrúbky a dosiahne až 1 cm dlhé.

Chuť vlastnosti

Pre vypúšťanie tejto odrody, sladká chuť s malým kyslým. Telo zeleného žltej farby, jemnej, šťavnatej a voňavej, je dobre oddelená od malej oválnej kosti. Koža je celkom hrubá, pokrytá voskom kvetom modrastého odtieňa. Ovocie sú v ich používaní univerzálne, sú v čerstvej forme, rovnako ako dobré vo forme džemu, džemu, Compote. Pri izbovej teplote sliviek môže byť uložená asi 4 dni, v chladničke – asi mesiac.

Dozrievanie a plodnenie

Tento slivka je neskúsená, prvé plody sa objavujú 5-6 rokov rastu. Z hľadiska zrelosti sa týka neskorých odrôd. Persic Michurina je slivka je bohatá koncom augusta – začiatkom septembra. Plody sú dobre pripojené k stromu, a preto odolné voči chorobám.

Výnos

Priemerný výťažok je až 50 kg z jedného slivky. Maximálny počet plodov je možné zozbierať, keď vek stromu dosiahne 15 rokov. Odroda sa každý rok charakterizuje dobrý stabilný výnos.

Pestovanie a starostlivosť

Peach Michurinskaya jednoduché v pestovaní domáce slivky, najmä ak rastie v teplej oblasti. Pre jarné pristátie sa odporúča vybrať solárne miesto, v tieni táto odroda nerastie. Pozemok musí byť úrodná a voľná, najlepšie čierna pôda alebo hlinka, s neutrálnou kyslosťou. Seeting sejací bod 70 cm by sa mal pripraviť niekoľko týždňov dopredu. Na spodnej strane je potrebné dať odvodnenie z kamienkov, potom premiešajte hornú vrstvu pôdy s hnojom a veľkým pieskom, k výslednej zmesi môžete pridať hnojivá, ako je superfosfát alebo chlorid draselný.

Seedling Prikovaya Michurina odroda by mala byť 1-2 ročná, zdravá a celé číslo, s rozvinuté korene a nie viac ako 1,5 m vysoké. Pred nástupom na stravovanie sa odporúča umiestniť koreňový systém sliviek v 3% rakovinovom roztoku počas 11-13 hodín. Potom by sa mali korene aplikovať zmes 1 kg ílu a 500 g prepracovaného hnoja. Semenádlo je umiestnené v diere, snaží sa odísť asi 7 cm koreň krku po zemi, narovnať korene a zaspíte zemitú zmes, mierne ju. Nakoniec je potrebné vykonať zalievanie mladej dediny 20 litrov vody a stúpať po pôde okolo trupu.

Pri odchode do odtoku Peach Michurina je potrebné vedieť, že ide o sebazerateľný stupeň, potrebuje iné slivky na opeľovanie. Preferencie je lepšie dať odrody s podobným časom farieb, napríklad Anna Spet, Rencle Green, Maďarské domáce. Tento slivka preferuje teplé klímy a hojné zalievanie v lete a počas dozrievania ovocia, ale je potrebné vedieť, že listy začínajú žltú z nadmernej vlhkosti. Peach Michurina Frostistrovaná, avšak v regiónoch s ťažkými zimami, vyžaduje prístrešok s sweetheave alebo slamou.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: