Plum Rencle Tambovsky

  • Autori: Výber TSGL
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: Široké, šíriť
  • Výška stromu, m: 3.5
  • Plná veľkosť: Neurrupical
  • Hmotnosť plodu, g: 20-35
  • Formulár: Mierne pretiahnuté
  • Maľovanie ovocia: tmavo fialová
  • Koža : pokryté voskovaním
  • Dužina (konzistencia): Hustá, šťavnatá

Pozrite si všetky charakteristiky

Domáci zástrčka Rencle Tambovsky je stupeň s dezertovými plodmi vhodnými na spotrebu v čerstvom a na uchovávanie – džem, džemy, džem, compotes. Ovocie sa používajú pri varení a cukrovinke. Vďaka nenáročným v kultivácii bude aj začiatočník schopný vyrovnať sa s pestovaním.

História odstránenia

Pôvodcovia sú chovateľmi. N. Satanov a H. Na. Yenikeyev z centrálneho genetického laboratória patriaceho do all-ruského NII z názvu záhradníctva a. V. Michurina. Prezentovaný slivka sa získala v dôsledku prechodu triedy červenej a hrudnej zelenej farby.

Popis odrôd

Strom Stredného stupňa so širokým šírením (až 3 metre v priemere) zaoblený-oválny, takmer sférický korunkovač, dosahuje výšku 3,5 m. Kostrové vetvy sivého odtieňa a mladých výhonkov zelenej s červenohnedým a hnedým prílivom pokrytým tmavým zeleným lístkom. Plechová doska má stredné veľkosti a zaoblený tvar, okraje píly, dobre viditeľné pruhy a malé občerstvenie.

Kvety Rencle Tambov hojne – vetvy sú úplne pokryté čiapkami snehovo bielych voňavých kvetov, pretože je to prakticky žiadne viditeľné lístie a útek. Takmer všetky z nich tvoria námornú. Ovocie sú tvorené tak na biscuits pobočiek a ročných rastoch.

Ovocná charakteristika

Zaoblený, mierne predĺžený tvar, plody tmavej fialovej farby sú pokryté hrubým zákrutom pruin, majú hmotnosť 20-35 gramov a mnohé subkutánne body. Koža tenká, ale hustá. Malá kosť je dobre oddelená od buničiny.

Chuť vlastnosti

Žltá, so zeleným odtieňom, husté šťavnaté mäso má stredne sladkú chuť s ľahkou korenistou kyselinou. Ochutnávka pripisovala rôzne dezert.

Dozrievanie a plodnenie

Slivka sa vzťahuje na kategóriu strednej variantov – zber sa zhromažďuje na začiatku a polovici septembra. Krépum sa vyskytuje 3-4 roky po volatilite v škôlke.

Výnos

Zvláštnosťou je odroda v rôznych plodinách, ktoré môžu byť pravidelné, a potom z jedného stromu, ktoré zbierajú v priemere od 8 do 10 kg. S nepravidelným plodovaním sa pozoruje maximálna zber 30 kg, ale priemer je 25 kg.

Rastúce regióny

Rozmanitosť sa rozvíja dobre a dáva úplný výnos v južných a centrálnych regiónoch Ruskej federácie.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Rencle Tambovsky je samohybný, na získanie stabilných výnosov, ktoré sa blížia, by mali byť odrody opeľovačov: červená, Renganod, Renodelode Collective Farm a ďalšie.

Pestovanie a starostlivosť

Miesto pre pristátie by malo byť solárne – tieňovanie robí ovocie vodnaté a pikantné. Pôdy – voľné, priedušné, plodné, s miernou kyslou alkalickou rovnováhou. Ak nie je taká krajina na mieste budúceho rastu, potom budete musieť vyvinúť úsilie a priniesť ju do nevyhnutnej podmienky. Pozemok je palubovou pomocou Dolomitovej múky, omietky alebo kriedy.

Slivka netoleruje dlhé prepätie, takže by nemali byť žiadne mokrade a horolezectvo podzemných vôd. V extrémnych prípadoch to šetrí umelo vyrobené kopca až do polovice metra.

Veľkosť pristávacej jamy – 50x50x60 cm, na dne, usporiadať drenáž 10-centimetrovú vrstvu kamienkov, štrku, sutiny alebo zlomených tehál. Zároveň existuje dočasná podpora pre mladého stromu. Ak je zem ťažká, hlinka, potom sa pridáva rieka piesok, rašelina, obohatená organickým (vlhkým, kompostom, vtákom vrh), špecializované komplexné minerálne hnojivá, drevený popol.

Nefermentačná zem je odstránená z miesta, časť plodnej zmesi zaspí do jamy, naplnenie ho na ⅓. Otvorené korene sú vopred nasiaknuté pol hodiny v „Kornvin“, potom úhľadne narovnajte cez povrch pozemných látok a zaspávajú zostávajúce pôdu. Valcový kruh by mal byť hojne vodu s teplou vodou a nasledujúci deň na pokrytie vrstvy mulčovania alebo rozpadu.

Ďalšia starostlivosť o rastlinu leží v zalievaní, burine, kŕmenie, sanitárnom a tvarovaní orezávania.

V prvom roku, mladá rastlina potrebuje časté zavlažovanie – sušenie pôdy je neprijateľné, ale aj bažina je tiež nemožná. Mali by ste sa navigovať v situácii – v daždivom počasí, zavlažovanie sa zruší, v silnom tepla a suchom zavinený každý deň. Dospelý strom zavolá 4-krát mesačne.

Optimálna verzia slivky je 3-4 krát za sezónu. Nitrogénne hnojivá umožňujú včasnú pružinu, v období bookonizácie je privádzaný potašovo-fosforečnými liekmi, po zbere – nitroposka, na jeseň, hustá vrstva humusu sa vleje do hrubej vrstvy.

Sanitárne orezávanie trávia skoro na jar, odstránenie poškodených, suchých, postihnutých, pestovanie vo vnútri výhonkov. Tvorba orezávanie vám umožňuje dať korunu krásny a dobre upravený vzhľad, odstránenie zbytočných výhonkov umožňuje vzduch a slnko do koruny do slnečného svetla.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Odroda je charakterizovaná ako vlastník pomerne silnej imunity a je zriedka chorý. To však nezaručuje úplný nedostatok lézií chorôb a škodcov. Pre rastlinu môžu byť nebezpečné škodcov, ako napríklad slivkové ovocie, twyy a slivky mol. V boji proti parazitom a chorobám budú pomáhať tradičné preventívne spracovanie insekticídy a fungicídy.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Rencode Tambovsky sa líši v priemernej zimnej ťažkostiam, čo dáva v tomto jablkách stromoch a čerešne, čo to neumožňuje rásť v miernych zemepisných šírkach.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár