Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Strukoviny sú veľmi rôznorodé. Toto sú hranie a sójové, orechy a fazuľa, šošovky a iné druhy. Záhradníci a záhradkári musia vedieť, pre ktoré plodiny, ktoré sa používajú, a keď musia byť vysadené, a kedy sa čistiť.

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Klady a zápory

Fertilita pôdy závisí od plnosti užitočných látok – táto skutočnosť nemôže byť spochybnená. Kultúrne rastliny však tieto látky berú tieto látky, a preto sú strukoviny tak cenné, čo umožňujú krajine jeho počiatočnej sýtosti. Toto riešenie je oveľa bezpečnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu ako použitím syntetických a dokonca organických hnojív. Opiera sa o prirodzenú rovnováhu, obklopuje vývoj stoviek miliónov. Pod pôdnymi sedadlami sa ukáže, že je spoľahlivo chránený pred vyhorením na slnku.

Existuje mnoho užitočných mikróbov a uvoľnenie jej zálohy na Zemi. Zaručuje sa ochrana proti vode a erózii vetra. Kultúry z fazuľa presahujú iné miesta, ktoré sú už schopné nasýtiť pôdu dusíkom. Keď je zelená hmota preťažená, mnoho oxidu uhličitého, ktorý obklopujúce kultúry môžu použiť na dýchanie.

Správne vybrané sitarates nielen obnovujú plodnosť priamo, ale tiež potláčajú vývoj nebezpečných burín byliniek.

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Použitie Sideral Bobov však neznamená, že perspektívy Rainbow. Môžu samy stať miestom na reprodukciu takých nebezpečných škodcov ako slovo a weevil. Ak zatvoríte zelenú hmotnosť v zemi príliš neskoro, pravdepodobne to bude upchávanie. Univerzálnosť Siderátov je tiež sporná – musia byť vybrané s prihliadnutím na kyslosť a typ pôdy. Treba tiež zvážiť:

 • ťažkosti s výberom termínov šitia;

 • Potreba dodatočného hnojiva je už pod strukovinami;

 • náklady na finančné prostriedky a živá práca na ich chovu;

 • Vzhľad účinku je často za pár rokov.

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Pre ktoré sa používajú plodiny?

Toto je situácia tu:

 • Kovové fazuľa môžu byť použité ako predchodcovia plodín rastúcich na hlinku a mokradiach (krížové, pasické, koreňové, tekvicové, jahody);

 • Vika umožní pestovať vynikajúce paradajky a výnosy kapusty;

 • Hrášok predchádzajú rastliny, ktoré potrebujú aktualizovať Zem a budovanie výmeny ovzdušia, zvýšenie voľnosti (hlavnými kultúrami);

 • Donon je zadržaný pred korením, jahody, jahody, cucchi a paradajkami;

 • Lupin vytvára podmienky pre rozvoj jahôd a jahody;

 • Lucerne rastlina pod kapustou, reďkovou, paradajkami a plodinami zrna.

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Preskúmanie druhov

Začnite túto recenziu je celkom vhodná S PUNTSY CLOWER, často označované ako chyby alebo mäsové maľované; Závod má ročné a mnoho rokov cyklu. Kultúra sa vyznačuje rýchlym a udržateľným rastom. Účinne si sulfuje oblasti z burín. Dôležité: ďatelina nebude zavádzať dusík, ak nedostatky draslíka, fosforu alebo, ak je pH menšie ako 5. Jarné sedenie by sa malo vykonávať až po trvanlivej dokončení mrazov.

Vika Mokhnaya Používa sa v zmesi s rovnakým ďatelinam, rovnako ako s ovsami, pohánka, raž. Môže eliminovať buriny, rozbiť Zem a zadržať eróziu. V húštinách, Wiki sa multiply užitočný hmyz, a táto kultúra je veľmi silná dodávka pôdy s dusíkom. Zelená biomasa bude toľko, že to nie je ľahké zatvoriť v pôde. Niet divu, že je to shaggy vice aktívne platí v Severnej Amerike.

Hrach Sa líši hodnota nielen ako siderát, ale aj ako zadná kultúra. Táto rastlina je citlivá na mráz.

Bočné siatie sa koná na konci augusta. Pôda musí byť mokrý neutrálny typ.

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Stále môžete platiť:

 • Červená ďatelina;

 • úzkostinný lupin;

 • Kŕmne fazuľa (najmä vo veľmi chladných oblastiach);

 • Seredell;

 • sandfoin.

Sója Tiež sa môže aplikovať ako seder, ale jej príbeh v tejto kapacite je malý. Vážna nevýhoda je len v teplej hodnotení. Neskoré odrody tvoria spravodlivú zelenú hmotnosť. SYUYA MÔŽU BYŤ SAŤ V AKOUTOM POTREBUJTEU.

Pristátie je striktne s radmi, semená sú zmiešané s drveným žulovým a dreveným popolom, navyše spracované „BAIKAL M1“.

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Matica – všeobecne vzácny hosť na domácich záhradách. Jeho semená klíčia pri 3-5 stupňoch tepla. V mokrých sezónoch nie je potrebná rastlina. Zavlažovanie sa vyžaduje len na pozadí explicitného sucha.

Vynikajúce jesenné osivo človek sa môže stať fazuľa. TRUE, náklady na túto žiadosť je nadmerne cesta, a je lepšie využiť podobnú kultúru na priamy účel.

Šošovica Tiež stojí za to drahé. Áno, a strety s burinami, že nemusí prežiť. Ale prasnice sa veľmi jednoducho deje, v literálnom zmysle slova „na hrable“. Je však stále lepšie ukázať viac trpezlivosti a robiť všetko podľa pravidiel. Šneky budú môcť pristáť krajinu, prežije krátky čas sucha.

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Pravidlá pristávacieho a starostlivosti

Strukoviny na semeno v strednom pruhu musia byť vysadené na konci jari. V zriedkavých prípadoch sa to uskutočňuje okamžite po zbere predchádzajúcej plodiny. Odporúča sa vypáliť vrcholy iných rastlín, aby navyše nasýte zem užitočnými látkami. Pravidlá distribúcie na zadok sú rovnaké ako v obvyklých pristátiach. Odporúča sa striedať rôzne plodiny, takže neexistuje žiadne sedenie na choroby.

Ak je v čase Sevy, pôda sa valí. Keď sa objavia výhonky, 2-3 ďalšie harvestory. Weeds sú potlačené tým, že liečite zem s Simazinom pred vytváraním výhonkov. Pri tvorbe hnojív, hojné zavlažovanie.

Hlavným uložením ochrany proti škodcom – používania zdravých semien a premyslenej rotácie plodín.

Popis strukovín Siderátorov a pravidiel ich používania

Podmienky čistenia

Zelené rastliny sú umiestnené medzi krídlami Maximálne skoro, V opačnom prípade začnú potlačiť hlavné kultúry. Čo dáva jasnú vôňu, zanechávajte dlhšie, aby ste prilákali opeľovačky. Nie je však nemožné odložiť prípad pred vytvorením ovocia – v tomto momente začal inváziu škodcov. Rezanie strukovín sa odporúča po úplnom dozrievaní – po utesnenie semien v zemi, malo by existovať 35-40 dní pred hlavnou SeVou, takže pôda bola vysoko nasýtená užitočnými látkami.

Červený ďatelina sa čistí, keď rastie až 0,1 m. Lupin pochoval nevyhnutne pred kvitnutím. Kritické označenie – tvorba púčikov. Lucerne Kost 30 dní po Seve. Ďalší čas Cooper na bootonizáciu.

Popis strukovín Sideratov Pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár