Rodinné paradajky

 • Autori: MOTO B. M., Vlasova E. ALE., Motova M. V. (LLC NPF „Agrosmetres“)
 • Rok predpokladov: 2007
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie, na spálenie a konzervovanie, pre šťavu
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 115
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
 • Výška kríka, pozri: Asi 130
 • Charakteristický bush: Silný

Pozrite si všetky charakteristiky

Rodina paradajok a môže sa skutočne stať dobrým satelitom pre každú rodinnú záhradu. Ale len usilovní a pozorní záhradníci budú môcť dosiahnuť dobrý výsledok. A na to potrebujú plnohodnotné rastliny.

História odstránenia

Vývoj rastliny sa uskutočnil v NPF „Agroshmetom“. Projekt bol zapojený do 3 popredných chovateľov. Oficiálne zaznamenali kultúru pre záhradné pestovanie v roku 2007. Podľa prírody je to hybrid.

Popis odrôd

Rodinné paradajky zobrazuje typické vlastnosti determinantného rozvoja. Vyrastú na jednoduché krčné a v skleníkoch pod filmom a v skleníkoch pod sklom. Kríky sú veľmi silné. Ich výška môže dosiahnuť 1,3 m. Na výhonkoch sa vyvíjajú zelené listy strednej veľkosti.

Môžete pestovať taký paradajok v:

 • rôzne časti severného kaukazu;

 • Severné a severozápadné regióny Európskej časti Ruska;

 • centrom európskej časti;

 • Volrský región;

 • VOLGA VYATKA A SLUTLY BLACKE ZEMNÉ.

Hlavné kvality ovocia

Zelená farba typická pre pôvodne bobule. V blízkosti mrazeného bude tvoriť tmavo zelený graf. V chrbte bobule bude tradične červená. Sú veľké a v priemere majú hmotnosť 192 kg (maximálne až 350 g). Ďalšie funkcie:

 • Typický kruhový geometrický tvar;

 • Ovocie je pokryté hladkou kožou;

 • Paradajka sa rozvíja z jednoduchej kvetenstva.

Charakteristiky

Ochutnať bobule rodiny smato sladké. Uistite sa, že oslávte rovnováhu tejto chuti. Mäso tesné a šťavnaté. Pre jej typickú expresívnu mesačnosť. Šupka významného vplyvu na vnímanie bobúľ nebude.

Dozrievanie a plodnenie

Odrody patria do začiatku skupiny. Za normálnych podmienok ovocie dozrievajú za 115 dní po prvých zelených výhonkoch. Meteo podmienky a agrotechnika môžu ovplyvniť výsledok silne.

Výnos

Zber berry je až 7 kg na 1 kV. M. Najväčší zber z hľadiska 1 kV. M dosahuje 18,5 kg. Úroveň produktivity sa líši v závislosti od agrotechniky a skutočných podmienok pestovania.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Čas na vzduchové semená pozdĺž nádoby naplnených substrátom prichádza v marci alebo apríli. Je možné presnejšie určiť, že to môže podliehať skutočnému a očakávanému počasiu. Ak sa používajú vyhrievané skleníky, transplantácia sadeníc môže byť zapojená v apríli. Otvorené záhrady Odporúčajú sadenice rastlín v druhej polovici prvého júna desaťročia. Ale na úkor zariadenia na záhrade dočasných prístreškov z polyetylénu, môžete túto lehotu presunúť na 15-20.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Odporúča sa zasadiť viac ako 4 kríky na 1 kV. M. Výhodne obmedzené na 3 kríky. Dôvod je zrejmý – je ľahšie postarať sa o pristátie.

Pestovanie a starostlivosť

Na phytoofluorosa je táto kultúra pomerne stabilná. A tiež uviedol odolnosť voči Colaporpiosa, tabakovej mozaike a fusariou. Stojí tiež za zdôraznenie, že paradajková rodina odolná voči odolné voči teplostným výkyvom. Ale stále sa odporúča posilniť a vyhnúť sa, pokiaľ je to možné pristátie. Ovocie sa odporúča zbierať až do úplného dozrievania, pretože sú dokonale zrelé mimo kríka.

Výhodne tvar puzdra v 2 stonkách. Všetky bočné výhonky sa nevyhnutne eliminujú. Sull dole kroky, ktoré potrebujete každých 5-7 dní. Mladšie listy budú musieť byť odstránené aj počas celého obdobia vývoja. Keďže rastliny budú silné a poskytnú vážnu zber, bez podväzky na podporu, je absolútne nemožné.

Zalievanie rastlín tradične už potrebných v skorých ranných alebo neskorých večerných hodinách. Hlavná vec je, že okamžite svieti slnko. Na zamračený deň sa môžete vysporiadať s zavlažovaním v akomkoľvek pohodlnom momente. Kŕmenie striedavo s použitím minerálov a organických. Fit hnojivo potrebuje každých 10-15 dní.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: