S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

Akútne korenie sa považuje za populárne korenie a je tiež používaný ako zložka pre prvé a druhé teplé jedlá. Veľký počet tejto zeleniny nebude potrebovať, takže DACMS rozhodujú o kombinácii pristátia, zachrániť územie.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

Vlastnosti kombinovaného pristátia

Spôsob výsadby, v ktorom sa niekoľko plodín sedí vedľa jedného pozemku, nie je novinkou. Kombinované vykládky sa používajú v tejto oblasti skúsených záhradníkov a začiatočníkov. Mnohé spoločnosti DACKETS Pozri v tejto technike Mnoho výhod.

Ako nedostatky je potrebné si poznamenať len to, že nie všetky rastliny môžu oddrhnúť s horiacim korením.

Ak neviete, že je prípustné rásť vedľa neho a nesledovať tieto pravidlá, zelenina nebude schopná plne rozvíjať a potešiť stabilnú úrodu.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

Umiestnenie akútnej papriky s inou zeleninou na jednom posteli, musíte vziať do úvahy niektoré funkcie.

 • S moderným pristátím sa výrazne uloží miesto v pozemnom pozemku. Ak na jednom území správne kombinujete niekoľko plodín, ukáže sa, že zbierajú až 15 kilogramov šťavnatej a lahodnej zeleniny. Hlavnou vecou je zohľadniť načasovanie dozrievajúcich odrôd, ako aj ich potrebu vlhkosti a hnojív.
 • V procese rastúcej trávy a ovocných plodín sú extrudované z užitočných a výživných prvkov. Kombinovaná zhoda v príslušnom susedstve vedie k tomu, že rastliny sú prevzaté z rôznych látok, a deficit jednej z komponentov nie je pozorovaný. Okrem toho je zem nasýtený užitočnými látkami.
 • Správna schéma znižuje potrebu pravidelne oplodniť sadenice a v niektorých prípadoch môžete odmietnuť kŕmenie. Zníženie objemu pomôže ušetriť finančné prostriedky, ktoré by mohli byť vynaložené na nákup komplexných hnojív.
 • Pestovanie radu kultúr sú rozdelené medzi inými fytoncidmi. Toto je druh antibiotík, ktoré chránia rastliny z chorôb, infekcií a iných patogénnych organizmov. Látky pridelené niektorými druhmi rastlín sú schopné vystrašiť škodlivý hmyz a vtáky.
 • Zmiešané vykládky sú schopné pozitívne ovplyvniť nielen výnos, ale aj chuť zeleniny.
 • Vysoké rastliny budú chrániť nízko-temperamentné kultúry pred jasným slnečným svetlom kvôli hádzaniu svetla tieňa. Tiež hrubá zelená hmota ušetrí z studeného vetra a znižuje frekvenciu zavlažovania.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

Ak je správne usporiadať kombinované pristátie, v dôsledku toho budú zdravé a silné kríky rásť, čo bude tvoriť užitočnú a lahodnú zber vo veľkom objeme.

Tento spôsob výsadby je zvolený na zvýšenie výnosov a posilniť imunitný systém rastlín. Ale toto vlastnosti ovplyvňujú nielen susedstvo rastlín, ale aj predchodcovia, ktorí sa pestovali na pozemku, aby prevodili akútne papriky.

Vynikajúce plodenie Ukázalo sa, že sa dosiahne, ak sedikát vyrastali skôr na mieste výsadby korenia, napríklad horčičných alebo obilnín. Tiež korenie je úžasné po plodinách strukovín. Ako zvýšenie strukovín sú hladiny draslíka a dusíka nasýtené.

Niektoré vhodné prekurzory – skoré odrody farby alebo bielej kapusty. Táto zelenina nie je vyčerpaná pôdou a zanechá priaznivé podmienky pre pestovanie korenia. Aj ostré papriky môžu byť bezpečne pestované na miestach, kde sa tieto rastliny rástli: ctucchini, melóny, tekvice, melóny, mrkva, cesnak a luku.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

Vhodné susedia

Pred organizáciou kombinovaného pristátia musíte presne vedieť, čo môže byť vysadené vedľa horkej papriky. Akékoľvek rastliny, ktoré koexistovať s paprikami v otvorenej pôde alebo v skleníkoch majú na ňu určitý vplyv.

V blízkosti ostrého zeleniny, rôznych bylín, zeleninových plodín a iných rastlín, pre ktoré je miesto na pozemku. Napriek ostrému chuti, ostrý korenie sa považuje za benevolentnú a pokojnú rastlinu.

 • Baklažány sú považované za vynikajúce susedov. Pri pokládke pristátia, musíte zvážiť, že rastliny musia úplne vetrať a získať dostatok svetla. Taktiež milujú teplo a miernu vlhkosť. Obe tieto kultúry môžu rásť na jednej záhrade v krátkej vzdialenosti od seba. Starostlivosť o tieto typy zeleniny je takmer rovnaké. Zavlažovať a oplodniť ich v rovnakej schéme a plodiny dozrieva naraz. Vďaka týmto vlastnostiam budú rastliny dobrými susedmi.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Aj korenie je priatelia s paradajkami. Blízke pristátie neovplyvní žiadnu zo zeleniny. Výnos bude vysoký s náležitou starostlivosťou. Rovnako ako vyššie uvedená možnosť, poľnohospodárske inžinierstvo v paradajkách a akútnej paprike sú rovnaké. Na splnenie všetkých činností starostlivosti budú preto vhodné. Táto verzia kombinovaného pristátia je vhodná pre otvorené oblasti, ale pre uzavretú pôdu to nebude fungovať. Paradajky sú vysoké kultúry, ktoré môžu dosiahnuť výšku asi dva metre a viac. Budú blokovať cestu k slnku, pretože z toho, ktorý korenie zažije nedostatok prirodzeného osvetlenia, a s hrubými výsadbami sa navzájom ublížia a infikujú. Podiel v skleníku je spravidla veľmi obmedzená, takže to nebude možné zasadiť veľký počet sadeníc.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Obľúbené rastliny na akejkoľvek záhrade sú cesnak a luku. Na jednej stránke nielen rastú s korením, ale aj pozitívne ovplyvňujú kultúru zeleniny, čo prispieva k jeho rýchlemu rozvoju. Zloženie cibule obsahuje fytoncidálne komponenty, ktoré účinne vystrašia nebezpečný hmyz a zničujú mikróby.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Vysoká kukurica chráni tepelno milujúci korenie z návrhov a vietor. Výber tohto spôsobu pristátia kĺbov, cereálna kultúra je vysadená v severnej časti stránky, takže neblokuje cestu slnka.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Napriek tomu, že Divík je tráva burina, Často sa pestuje v záhradných miestach na prípravu liečebných tinktúr a iných užitočných riešení. Môže rásť v blízkosti zeleniny, ale len v malom množstve. Prevažná časť trávy je odstránená, ponechaná len niekoľko jednotiek pozdĺž okrajov stránky. Ide o prirodzený zdroj dusíka a jeho kultivácia umožňuje znížiť objem minerálnych kŕmení. Vďaka vplyvu trávy buriny je zber dlhší, bez zmien v chuti.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Chrániť kríky korenia z škodlivého hmyzu a ušetriť miesto na pozemku v blízkosti môžete zasadiť špenát. Jeho ranné odrody zasahujú do rastlín buriny rozvíjať a zvlhčovať pôdu. Aby susedná rastlina nespôsobila nepohodlie, nie je potrebné ho zasadiť vo veľkom objeme, pretože odchádza slnko. Po odstránení spinátu listy v zemi, korene sú ponechané, ktoré prideľujú saponín. Vďaka nemu, susedné rastliny dostanú prvky stopy živín.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Fascinálny drogový harmomista Užitočné ako susedná rastlina z dôvodu ochrany výsadieb z nebezpečných škodcov.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Pri kombinovaní pristátia s plechovým šalátom je potrebné dodržiavať jednu dôležitú podmienku – Počet papriky by mal prevládať. Oba tieto kultúry milujú mierne, ale pravidelné zalievanie. V opačnom prípade je starostlivosť o tieto rastliny veľmi jednoduché.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Basil Má pozitívny vplyv na gastronomické vlastnosti ovocia a tiež pomáha paprikom. Fragrant tráva, ktorá je populárny korenie, tiež desí tru, mravce a kliešte.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Posilniť zdravie zeleninovej kultúry v blízkosti Dill. Zvyšuje odpor korenia na choroby a infekcie, a okrem toho priaznivo ovplyvňuje jeho chuť.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Počas kvitnutia koriander priťahuje pozornosť prospešného hmyzu a škodlivé – desí. Tráva s výrazným vôňou bude užitočným asistentom na získanie bohatého zberu.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Nádherné dobré susedské vzťahy sú medzi tymiánom (komorou) a ostrým paprikom. Thyme má vôňu, ktorá účinne desí škodcov, a chuť korenia pod jeho dopadom sa stáva lepšou. Vlastnosti kabinetu, ako je nenársnosť v zložení pôdy a pomalého rastu, vám umožňujú úspešne kombinovať pristátie.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Peňažná liečivá rastlina s názvom Coltsfoot má jedinečnú vlastnosť na obnovenie opustených porcií pôdy. Je zriedka vysadené v chate, konkrétne, ale môže rásť nezávisle. Veľké lístky veľkosti nedávajú buriny, aby rýchlo rástli na pozemku a jasné žlté kvety priťahujú užitočný hmyz. Prínos z kombinovaného pristátia s touto závodom bude len vtedy, ak matka a marca neberú veľa miesta na pozemku.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

 • Tiež pikantné korenie môže bez akýchkoľvek problémov sa dostať spolu s cucchini, mrkva A niektoré odrody kapusty (výnimky sa považujú za Kohlrabi a Brusel). Pred začatím sadeníc musíte riadne pripraviť pôdu. Vyčistí, krmivo a dezinfikované.

S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

Čo sa nedá vysadiť?

  S niektorými plodinami nie je možné zasadiť akútne papriky na jednej stránke. Rastliny budú nielen zasahujú do seba, ale aj poškodiť, zhoršiť zdravie a redukciu chuti.

  • Je kategoricky nemožné kombinovať ostré a sladké papriky v jednom pristátí, pretože tieto rastlinné plodiny sú reverzibilné. V dôsledku toho sa bulharský korenie javí ako ostrá chuť a druhá odroda stráca ostrosť. Často v obchodoch s potravinami a na trhu si môžete kúpiť zeleninu so zmenenými chuťovými vlastnosťami. Hovorí sa, že nesprávne pristátie. Optimálna vzdialenosť medzi týmito dvoma predstaviteľmi jednej rodiny by mala mať minimálne 15 metrov, ale ak je to možné, je lepšie zvýšiť túto vzdialenosť a dať zeleninu tak ďaleko od seba navzájom.
  • Tiež nemôže pristáť zeleninu spolu so zemiakmi. Takéto okolie je kontraindikované. Rastliny začínajú ublížiť a prenášať infekciu. Okrem toho hľuzy vytiahli veľký počet cenných a živín z pôdy.
  • Repy milujú slnečné svetlo veľmi a keď rastie smerom nahor, vytvára si hrubý tieň pre susednú rastlinu. Akútne korenie netoleruje silnú výpadku a v tieni začína stratiť silu. Fazuľové kultúry, ako je hrach a fazuľa, negatívne ovplyvňujú rozvoj pepporva. Tieto rastliny tiež zlikvidujú tieň.
  • Uhorky milujú hnojivá, hojné zalievanie a teplé počasie a kríky horiace papriky nie sú veľmi dobre reagujúce na kŕmenie. Ďalší problém spočíva vo veľkých listoch vyhodiť tieň.

  S ktorou môžete zasadiť ostré papriky na jednu posteľ?

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár