Scarlet Apple Tree

  • Plná veľkosť: Malý
  • Rastúce regióny: Moskovský kraj
  • Názvy synonymá: Scarlett
  • Dekoratívny: Áno
  • Výška: Až 4 m
  • Koruna: Colonidal Luxus
  • Epishers: purpurová, neskôr hnedá
  • Kvety: Tmavo ružová
  • Farba: Fialová
  • Formulár: Okrúhly

Pozrite si všetky charakteristiky

Medzi mnohými odrodami jabĺk so samostatnou skupinou sú dekoratívne. Podobné jablko stromy výlučne estetické počas kvitnutia, niektoré majú krásny odtieň listu všetky rastúce sezóny. Medzi nimi je dekoratívny jablkový strom Scarlet, synonymum – Scarlett.

Popis odrôd

Veľmi krásny strom na jarný kvet. Scarletta kvitne hojne v máji tmavé ružové kvety. Celková hmotnosť farieb vytvára dojem obrovského voňavého klobúka, ktorý sa mení na fialové odtiene.

Výška stromu dosahuje 4 metre. Mladé výhonky maľované v fialovej farbe, stať sa hnedou s vekom. Pobočky Apple Tree sú stredne veľké hlboko čepeľové lístie. Čoskoro jarná hnedá farba lístia, v lete zeleno-fialová, jeseň hnedá oranžová alebo červená. Krona Scarlet má stĺpový luxusný tvar.

V čase úplnej zrelosti je strom zahrnutý do 7 rokov, priemer koruny dosiahne 4 metre. Apple Strom schôdzky – Soliteru, ale nie menej krásna, vyzerá sa v malých skupinách, ak sú vysadení na veľkom pozemku.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Výrazná firma je kvet s tmavými ružovými kvetmi. Preto môže byť plus považovať za svoje vysoké dekoratívne vlastnosti. Ovocie Apple Tree dáva, ale sú tak malé, že ich používajú len vtáky v potravinách. Je to vážny mínus – nie každý si môže dovoliť rásť v malom pozemku veľkému stromu len kvôli jeho dekoratívnosti.

Dozrievanie a plodnenie

Scarlet je plodná ako hojná, keď kvitne. Na jeseň je strom pokrytý malými fialovými zavlažovacími jablkami. V čase dozrievania vstupujú do októbra. Zostať na strome, slúžia ako výživná prísada v diéte obyvateľov mesta Pernavi.

Rastúce regióny

Odroda je prispôsobená na pestovanie v Moskve a v oblasti Moskvy, ale dobre rastie v celom strednom pruhu Ruska.

Výnos

Scarletový výnos môže byť nazývaný podmienečne vysoký. To je, že nikto nezhromažďuje malé ovocie a najmä neváha – zostávajú na strome. Avšak, skutočnosť, že takmer všetky kvety tvoria námornú a následnú plod, dáva právo hovoriť o vysokom ovocí odrody.

Ovocie a ich chuť

Malé zaoblené jablká natreté vo fialovej farbe, majú výraznú sladkú chuť Apple. Kvôli jemnosti, ľudia ich nezbierajú, ale vtáky ich veľmi milujú, najmä po utopení. Zvýšené cukrové vozidlá môžu viesť k fermentácii, ak je po mrazoch stanovené dlhé teplé počasie.

Vlastnosti pestovania

Pre vykládky sú vybrané solárne miesta, najlepšie chránené pred silným vetrom, pretože mladé stromy môžu trpieť. Pôda by mala byť úrodná, voľná, stredne mokrá, s dobrou drenážou. Veľké jablkové stromy silný vietor nie je prekážkou, ale môže poraziť farbu, v dôsledku toho, dekoratívne bude trpieť.

Pre výsadbu sadenice, štandardné 40×80 cm jamy kopanie, načrtnuté zeme je obohatené o organické a komplexné minerálne hnojivá. V hlbinách Fossa robia Hollyk, rastlina je na ňom nainštalovaná, jemne šíri korene na svahoch a zaspávajte, rozliate hojne. Ak sa vysadzuje niekoľko stromov jablonia, vzdialenosť medzi nimi by mala byť aspoň dva metre.

Opeľovanie

Vôňa a sladkosť kvetov priťahujú včely a čmeliaky opeľujúce jablko.

Podriadený

V prvých dvoch rokoch, mladé rastliny nepotrebujú kŕmenie, ak bola pôda pri pristátí správne korenená živinami. Následne používajte tradičné hnojivá: pružinový dusík, leto fosforický, jeseň, je ekologický.

Odolnosť proti mrazu

Stupeň má dobrú odolnosť proti mrazu a ľahko prevedie zimnú charakteristiku stredného pásu.

Choroby a škodcov

Scarlet Apple Scarlet je ohromený škodcami, ako je vlna a chrobáky-jadrá. Od chorôb pre ňu sú nebezpečná minulosť a rakovina. Celková liečba čiernej rakoviny na ovocné stromy je možná s pomocou moderných prostriedkov, ale len v skorých štádiách. Starostlivé pozorovanie vykládok je nevyhnutne, najmä preto, že rakovina je veľmi rýchlo distribuovaná a schopná vyrastať celú záhradu dva roky. Parazity používajú preventívne spracovanie insekticídov, z cestovín a rakoviny – zlodej kvapaliny skorých jarných a antifungálnych liečiv.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: