Slivkový radín červený

  • Autori: Výber ľudí
  • Rok predpokladov: 1947
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: Stack (oválny loptičku), mierne natiahnutý, stredne hrubý alebo vzácny
  • Výška stromu, m: 3.5
  • Plná veľkosť: Malý
  • Hmotnosť plodu, g: 15-20
  • Formulár: zaoblený-oválny alebo v tvare vajec, nerovnaké
  • Maľovanie ovocia: Základná maľba Pink-Red, povlak Raspberry Purple, Wax Bloom Bloom
  • Koža : Tenký, s voskovaním, ľahko odstránený, vstup chýba, stredná hustota

Pozrite si všetky charakteristiky

Rotenger Red – Popular Village Plum Home Folk Selections. Je dobre prispôsobený podmienkam klimatických a stredných pásov, je dobre tolerovať počasie a klimatické rozmary. Vymenovanie ovocia je univerzálna, ale na komerčné pestovanie nemajú vyhliadky v dôsledku nízkej obchodnosti.

História odstránenia

Rozmanitosť je povolená v roku 1947. Neexistujú žiadne presné informácie o chovu. Najpravdepodobnejší „rodič“ je maďarský obyčajný, vystavený predajcom. Je známe, že sadenice boli dodané z miesta, kde sa predtým nachádzalo slávna škôlka Regel a Cesselring. V zbierke VIR vstúpi do roku 1926.

Popis odrôd

Rastliny sú vytvorené ako strom na kmeni alebo niekoľko kmeňov. Triedený priemer, dosiahne až 3,5 m na výšku. Croon unckotted, v blízkosti oválu alebo loptu, svieža, mierne rozptýlené. Médium alebo zriedkavé. Kostrové vetvy sú silné, silné, z trupu odišiel v uhle nie viac ako 50 stupňov.

Strieľa zeleno-hnedý, s miernym ohybom, nahým. Listy sú slabo pubes v spodnej časti dosky. Top je hladký, s viditeľným lesklým lesklým, maľovaným zeleným. Kvety SLOCKING ALEBO CUPID, LAKOVANÉ V RUKOVEJ FARBY. Život tohto stromu môže dosiahnuť 20-25 rokov.

Ovocná charakteristika

Počas odtoku tried, červené drobné plody s tenkou kožou s výrazným voskom. Buničina vo vnútri je žltá, veľmi rýchlo oxidovaná vo vzduchu. Maľba ovocia sami je zložitá, ružová červená v srdci s malinovým fialovým svetlým krytom. Vďaka vosku môže povrch odtoku vyzerať modrasté. Kosti majú dobré oddelenie z mety.

Chuť vlastnosti

Slivky kyseliny-sladké, príjemné, osviežujúce, s ľahkou arómou. Uložené po poplatkoch nie viac ako 25 dní, rýchlo sa začnite pri spracovaní. Dužina je mierne suchá, trochu saháre, s tenkými vláknami.

Dozrievanie a plodenie

Spearness triedy vo veľkej miere závisí od toho, ako je zasadené. Napríklad, štepené slivky dávajú prvú zber 3-4 roky pristátia. Pokiaľ ide o čas dozrievania, červená rieka sa znižuje na skoré triedy. Ovocie ročne, bez prechodov, v 2 polovici augusta alebo začiatkom septembra.

Výnos

V sezóne s dospelým slimom môžete zbierať 25-40 kg zrelých plodov.

Rastúce regióny

Kvapky slivky rotsense červená je zónovaná na pestovanie v podmienkach klimatickej zóny severu-západ. Je tiež úspešne kultivovaný v Ústrednom výbore, na strednej VOLGE.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Stromy čiastočne bez sebaobsluhy. Pri pestovaní v záhrade 1 strom čaká na plodinu na dlhú dobu. Je to opelené takýmito odrodami odtoku, ako reforma Renod Reforma a kolektívna farma, maďarská Moskva, iní, s náhodnými časmi kvitnutia, približne od 2. desaťročia mája.

Pestovanie a starostlivosť

Rozmanitosť potrebuje pristátie pre ľahké pôdy, v obrane proti prepätiu. Nuž, zástupcovia tejto odrody na výškach naplnených slnkom. Dajte tento pozemok len na jar, s ubytovaním v oblastiach chránených pred vetrom. Pôda pod semenníkom je opitá, oslobodená od burín, fills, hnoje. Následné kŕmenie bude potrebné po 3 rokoch.

Mladé plumové vetvy môžu okamžite rezať, tenké. Kvetenstvo pre 1 rok úplne prestávku. Počas leta budú stromy potrebovať týždenné zalievanie 10 litrov vody.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Odroda je mierne citlivá na vývoj chorôb a škodcov. Dôrazne ovplyvnená Klausproporióza. Potrebuje profylaktické procedúry.

Recenzie Recenzie

Podľa letných obyvateľov má červené speek veľa výhod. Ona je zimná-HARDY, sucho sa tiež nebojí, je ľahké zavesiť na väčšinu rôznych pôd. S jeho nenársnosťou, tento slivka doslova získal ľudovú lásku. Mnohí záhradníci spomínajú, že aj v sezóne, obec vyzerá veľmi dekoratívne kvôli správnej forme koruny. Veľkou výhodou je jedlo, čakať na prvý zber po pristátí na dlhú dobu nemusí.

Hlavnou metódou reprodukcie tejto odrody je aktívna tvorba koreňového radu. To výrazne uľahčuje diela DACMS po prijatí materiálu na aktualizáciu záhrady.

Nevýhody tejto odrody sú tiež pomerne ľahko detekciu záhradníkov. Napríklad nie všetky sú spokojní s malou veľkosťou ovocia a príliš hustou vláknitou buničkou. A tiež veľká nevýhoda tohto slivky je tendencia klesnúť ovocie so slabým zavlažovaním alebo oneskorením s zberom. Majitelia nie sú príliš spokojní a skutočnosť, že na strome nízke výrobky pre kvalitné výrobky. Dokonca aj v recyklácii nie sú takéto ovocie povolené.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár