Slivkový suvenír na východ

  • Autori: ALE.N. Veneaminov, A.T. Turovseva
  • Sa objavili pri prekročení: Zarya X Giant
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: Raskyady
  • Výška stromu, m: 2-2.5
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Hmotnosť plodu, g: Až do 40 rokov
  • Formulár: zaoblené
  • Maľovanie ovocia: v technickej zrelosti jasne oranžová, v spotrebiteľskom tmavom burgundsku
  • Dužina (konzistencia): hustá, šťavnatá, ostrá

Pozrite si všetky charakteristiky

V malom záhradnom pozemku je pohodlné rásť, aby rástli kompaktné vypúšťacie stromy, ktoré môžu tiež dať hojné výnosy. Takéto druh zahŕňa sekundárny odtok suvenír východu domáceho výberu.

História odstránenia

Plum Souvenir East sa objavil vo Voronezh Agu. Ruskí vedci pracovali na odstraňovaní odrôd. T. Tourvtsheva a A. N. Vensyamín. Ak chcete získať nový stupeň, bolo aplikovaných niekoľko východných ázijských druhov – svitania a gitant. Maximálna produktívna kultúra, pestovaná v strednom pruhu Ruskej federácie.

Popis odrôd

Závery na východe je stredne-stupňový strom rastie až do 200-250 cm. Obec je rozľahlé pobočky, správny tvar koruny s miernym zahusťovaním zelenej s lístiami, rovnako ako silné výhonky červeno-hnedej farby. Kvety strom dosť skoro: koniec apríla – prvý týždeň máj. V tomto čase je Krona Thick pokrytá malými blond kvetmi bez jasnej chuti.

Ovocná charakteristika

Triedenie sa vzťahuje na veľké kultúry. Priemerná hmotnosť ovocia je 40 gramov. Forma sliviek je správny – zaoblený, s hladkým povrchom, na ktorom je exprimovaná matná chyba a výrazný šev. Zrelé slivky sú charakterizované krásnou farbou – Dark Burgundy a vo fáze technickej zrelosti – jasne oranžové. Koža miernej hustoty ovocia, nie je ťažké.

Prečítajte si viac  Tomato Green Mystery Larvae (Grubova tajomstvo zelená)

Účel na rôznych stoloch – slivky jesenené čerstvé, robia šťavy a džemy. Na konzervovanie, ovocie nie sú vhodné, pretože sú náchylné na okrádanie. Prepraviteľnosť odtoku je dobrá, a len nezrelé ovocie sú vybavené dlhodobým štvrtým, natočené v stave technickej zreteľnosti.

Chuť vlastnosti

Slivka sa vyznačuje vynikajúcou chuťou a vynikajúcim zobrazením produktu. Žltkasto-oranžové mäso má hustú, mäsitú a šťavnatú konzistenciu s kôrou v. V chuti, dominuje sa sladkosť, s sotva viditeľným kyselinou, ktoré sú harmonicky kombinované s ťažkým korením. Vôňa vo výstupe, ovocia. Vnútri plodu je malá kosť, s miernou separáciou z buničiny. Zloženie buničiny obsahuje viac ako 13% cukrov a menej ako 1% kyseliny. Títo ľudia, ktorí sa snažili slimáky, tvrdia, že ochutnávajú a vzhľad podobné broskýň.

Dozrievanie a plodnenie

Odrôžka predstavuje triedu triedy s priemernou zrenia. Ovocie strom sa začína 4. rok po pristátí. Prvé plody možno vyskúšanie v druhej polovici augusta. Aktívna fáza vyvrátenia spadá do minulého týždňa augusta – prvé čísla septembra. Ovocie zo stabilného stromu a ročného.

Výnos

Indikátory odrody sú vynikajúce. Poskytovanie dobrej starostlivosti, ovocná kultúra bude určite poďakovať vynikajúcej zberu – od 26 do 45 kg s 1 stromom za sezónu.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

SLUMA JE VAŠIČNÝ, AKO POTREBUJE POTREBUJÚCE. Odporúča sa použiť gigant alebo diploidnú uličku. Okrem toho sú ďalšie predčasné odrody slivky vhodné ako darcovské stromy, kvitnú súčasne s rozmanitosťou suvenírov na východe.

Pestovanie a starostlivosť

Souvenír východu nevyžaduje zložité poľnohospodárske vybavenie, ale opatrne je potrebné zaobchádzať s výberom a pôdou. Pozemok musí byť slnečný, lúpaný, chránený pred návrhmi. Najlepšie budú ľahké hybné, čierne pôda a trávnik-podzolová pôda s neutrálnou kyslosťou. Vzhľadom k tomu, že koreňový systém nemá rád stagnáciu vlhkosti, by mala byť v oblasti hlboká podzemná voda.

Prečítajte si viac  Rosalind Grapes

Pristávacie sadenice sa môžu vykonávať na jar (pred vegetáciou) a na jeseň (pred stabilnými mrazmi). Vzdialenosť medzi stromami by mala byť 3-4 metra. Zle sa dostane na jeden graf slivky s čerešňou, čerešňami a hruškou.

Poľnohospodárske vybavenie ovocného stromu pozostáva z reťazca udalostí: pravidelné zalievanie, výrobu minerálnych kŕmení, jar a jesenné orezávanie konárov, tvorba koruny, burín a znečistenia, ochrany proti hmyzu a huby, ako aj príprava na zimu – \ t Mulčovanie zóny blízkej korózie. V regiónoch s vážnymi zimami bude potrebovať prístrešok vrecieho alebo agrofluórska.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Imunitný systém v ovocnej kultúre je dobrý, takže je zriedka chorý. Jediná choroba, ku ktorej je vystavená slivka, je susososporioóza. Ochrana proti hmyzu poskytne včasný striekanie.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

PLUM FROTSION, EASY TOLELATS SHOPTUÁLNYCH CHÝVA. Okrem toho, strom nie je hrozné teplo, ale ražný vietor a nadmerná vlhkosť môže negatívne ovplyvniť vývoj a ukazovatele výnosu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: