Smorodina Leningrad Giant

 • Autori: E.A. Glebová, A.A. Potašova, Petrohradská Gau (LSHA)
 • Sa objavili pri prekročení: Od opeľovania stupeň Stakhanovka Altai Zmes peľovej odrody Výstava a non-prepínanie
 • Načasovanie dozrievania: Sprenie stredného času
 • Typ rastu: Vysoký
 • Výnos: Vysoká
 • Účel: Univerzálny
 • Hmotnosť bobúľ, g: 1.2-2.2
 • Hodnotenie ochutnávky: 4.5
 • Epishers: Pestovanie – hrubé, rovné, dospievajúce, zelené, s maľovaným vrchom; Nosenie – rovná, hrubá, sivastá béžová, publikovaná
 • Hárok: Pihadbal, veľký, svetlo zelená (horná žlto-zelená), matná, bublina-vrásca, s maľovanými žilami, so širokými drvenými čepeľami

Pozrite si všetky charakteristiky

Ríbezle – lahodné a užitočné bobule. Kultúrne kríky nevyžadujú veľkú a dennú starostlivosť a výnos je vždy na vrchole. Grade Leningrad Giant Sign na mnohých záhradkárov. Má mnoho pozitívnych kvalít.

História odstránenia

Smorodina Leningrad Giant bol odstránený v Petrohrade Gau. CEPECTEROVÝCH AUTIKOSTI ROKOVÝCH GLEBOVA E. A. A Potashova A. A. Pre rodičovský pár, rôznorodosť Altai Stakhanovka a zmes výstavy peľovej triedy a non-prepínanie. Ríbenec bol vyvinutý v 70. rokoch minulého storočia a v tej dobe výnosy a veľká časť bola vo výške. Výrobca označuje, že kultúra patrí univerzálnym odrodám.

Popis odrôd

Smorodnian Bushs Leningrad Giant vysoký, výhonky vyrastú. V prvom roku sú tmavo zelené, neskôr tieň stmavne. Akonáhle strieľa začínajú tvoriť obličky, stávajú sa divným a hustým, sivastom-béžovým odtieňom. Obličky sú vytvorené na kmeňových skupinách 6-8 kusov. Sú ružové-fialové, mierne odmietnuté z hlavného úteku. Počas korúnovej frakcie sa stáva medúrovou.

Listy v ríbezle veľké, svetlé zelené, top žltkasté-zelené. Počet lopatiek na doske je päť, priemer je najdlhšia a široká. A tiež má najobľúbenejšiu hranu. Vrecko listu berie tvar trojuholníka a najnižšia čepeľ sa nachádza. Matte letáky, bublina-workled. Narvávanie je tmavé a dobre viditeľné.

Kvetinové farby veľké, bledé červené. Podľa výrobcu je viazateľnosť odrody dobrá a nevyžadujú sa žiadne ďalšie poliehanie. Niektorí záhradníci však však poznamenávajú, že ďalšie opeľovače sú periodicky nevyhnutnou kultúrou.

Kefy krátke a dlhé, každý z nich je tvorený od 6 do 13 kvetov.

Charakteristické pre bobule

Bobule sú veľké, v tvare zaokrúhlené. Farba peelovej čiernej, trochu lesklá a lesklá. Hmotnosť ovocia v priemere od 1,2 do 2,2 g. Koža je tenká, ale môže maľovať všetko do čiernej alebo fialovej. Peel na ovocí zriedka praskne aj s plným kolíkom. Tieto bobule sú však ľahšie počas tepelného alebo mechanického spracovania. Nafúknuté šťavnaté, elastické a jemné.

Ovocie môžu byť použité čerstvé a recyklovať v džem, džús, džemy alebo zemiakov kaše. A tiež veľa záhradníkov zmrazí bobule na zimu. Plody sú veľmi dobre tolerované zmrazenie a po rozmrazovaní nestrácajú svoju formu.

Úroda sa skladuje v chladničke najviac 15 dní.

Chuť vlastnosti

Tam je kyslá sladká, dezertná chuť. Aróm ríbezlí je prítomná nielen v bobule, ale aj v listoch. Suché látky v bobule v priemere 20%. Cukráreň od 7.1 do 12,7% pre kyslosť v 2,4 -3,5%

Dozrievanie a plodnenie

Pokiaľ ide o dozrievanie, kultúra sa vzťahuje na stredné odrody. Druhé desaťročie júl klesá. Bobule sú takmer súčasne. Prvá dozrievajú tie, pre ktoré slnečné svetlo klesli viac. To isté, čo boli skryté pobočkami a listy dozrievajú pomerne pomaly. Preto môže byť úroda natiahnutá.

Výnos

Mnohí poznamenajú, že zber priamo závisí od správnej starostlivosti o ríbezle. Z jedného kríka od 3 do 4,5 kg bobule. S 1 hektárom odstránený 20 ton. Ukazovatele sa môžu líšiť kvôli poveternostným podmienkam, splatnosti Bush a miesto na pozemku.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Výrobca tvrdí, že Smorodina Leningrad Giant Self-Doden. V skutočnosti sa však self-znesivácia vyskytuje len 50%. Preto sa odporúča pre väčšie výnosy blízkych farmárov s rovnakým obdobím kvitnutia.

Pristátie

Mnohí záhradníci odporúčajú pristátie kríkov pozdĺž plotu alebo pozdĺž inej prirodzenej ochrany. Môžete stavať špeciálny plot alebo rámec, ktorý nebude expandovať a dusená zem. Zároveň by miesto zo všetkých strán malo svietiť slnkom.

Pôda je vhodná pre slabosť alebo neutrálnu, ako aj dobrú oplodnú. Podzemná voda by mala byť na úrovni 2-3 m od zeme. Najlepšie je urobiť malý drenážny systém v pozadí, pretože korene ríbezle prehĺbiť a bokom. Rastlina miluje vlhkosť, ale v miernom množstve. S vysoko mokrými koreňmi.

Najlepšie zo všetkého, skoré jar je vhodné na pristátie (až do bytu šťavy) ani začiatkom jesene, takže Bush môže zaberať koreň v zemi na prvé mrazy.

Pred pristátím v zemi, každá kontrola sadenice. Korene by mali byť zdravé a stonky nie sú silné a krehké. Ak je bloat vidieť na pobočkách, signalizuje, že hmyz škodca pod kôru.

Systém pristátia je veľmi jednoduchý. Pod semenníkom, minimálna veľkosť 50×50 cm. Všetko závisí od počtu stoniek a veľkostí koreňového systému. Všetky krajiny, ktoré vykopali, spracovali, miešajú sa s užitočnými minerálmi (kompost alebo vlhký). Odvodňa sa naleje na spodnú časť jamy, potom malá vrstva Zeme a semená je na ňom znížená. Zaspávate, je to lepšie v malom uhle, takže rastlina prichádza rýchlejšie. Hlavnou vecou je, že korene nie sú príliš zmätené. Ak je príležitosť, je najlepšie narovnať. Po zemi okolo trupu lisovaného a tamper, a potom vrhovú vodu.

Pestovanie a starostlivosť

Správna starostlivosť zaručuje dobrú a stabilnú zber. To platí najmä pre trvalky. Agrotechnológia nespôsobuje žiadne ťažkosti. Najdôležitejšia vec je jeho správne dodržiavanie.

 • Zalievanie vyrobené 2-3 krát týždenne. V priemere jeden Bush predstavuje 10 litrov vody. So silným suchom sa počet postupov nezvyšuje (zostáva aj 2-3 krát), ale zalievanie sa vykonáva v dopoludňajších hodinách a večer. Je obzvlášť dôležité, aby v čase vytvorenia obličiek a dozrievania bobúľ, a to: od júla do augusta. Deficit vlhkosti ovplyvňuje stratu zberu nielen bežného roka, ale aj.

 • Rozmanitosť sa vyznačuje vysokou zimnou ťažkosťou, takže by ste sa nemali starať o dospelé kríky. Mladé sadenice v prvých rokoch sú pokryté AGROFIBER. Najmä v žiadnom prípade zimy. Ak nie je sneh, je najlepšie zaspať po zemi okolo trupu a samotný trup je na zakrytie tašky.

 • Príslušné orezávanie a tvorba koruny pomôžu zvýšiť plodinu a veľkosť bobúľ. Tvarovanie trávi najčastejšie na jar, keď obličky ešte nezablokovali. Najstaršie odvetvia vo veku od 5 rokov sú odstránené z samotnej pôdy, a umiestnenie strihu je rozmazaná záhradným oddelením. Zmierniť výhonky, ktoré rastú príliš blízko k Zemi, aj keď sú na nich bobule. Najčastejšie je to presne takéto pobočky útok s slimákmi alebo slimákami. A listy sú príliš vystavené vlhkosti, a môžu ľahko infikovať hubu.

 • Ročný profylaktický postrek sa vykonáva najmä z impulzného rosy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár