Strawberry Moskva sa delítuje

 • Názvy synonymá: Moskovskii delikates
 • Chuť: Nasýtené, s kombináciou cukru a kyseliny
 • Veľkosť: Veľký
 • Hmotnosť: 35-40 gr
 • Stupeň výnosu: Vysoká
 • Výnos: 0,5-0,7 kg z jedného kríka
 • Oprava: Áno
 • Výhody: Odolné voči kolísaniu zimných teplôt
 • Chybne: Berry môže byť razený z dôvodu nedodržania agrotechnológie – v dôsledku nadmerného zavlažovania pôdy počas aktívneho rastu
 • Účel: Čerstvé použitie, recyklácia (šťava, džem, džem, atď.)

Pozrite si všetky charakteristiky

Chovatelia často prechádzajú rôznymi odrodami pre lepšie hybridy. Strawberry Moskva Delikates (Moskovskii Delikates) je distribuovaný v strednej Európe. Rozmanitosť môže byť pestovaná aj na balkóne v dekoratívnom hrnci, čo z neho robí veľmi pohodlné a populárne.

Popis odrôd

Kompaktný hybridný jahodový bush rastie až 40 cm. Stredne veľké listy majú bohatú farbu a nachádzajú sa v blízkosti stona. Kvôli tomuto kríku má malé miesto. Odnímateľné jahody, takže fúzy nie je príliš aktívny. Koreňový systém je symetrický, dosiahne 7 cm.

Strawberry ovocie Moskva delítuje univerzálny. Môžu byť použité v surovej forme alebo použitie pri varení. Odroda sa môže pestovať nielen v otvorenom, ale aj v uzavretej pôde. Avšak jahody vyžadujú komplexnú starostlivosť. Stupeň rastie na jednom mieste 5 rokov.

Načasovanie dozrievania

Strawberry Blossom začína do konca mája. Už v júni môžete zbierať plodiny. Druhá vlna dozrievania Falls v auguste – september. A na konci leta odroda väčšinu celkovej plodiny.

Výnos

Strawberry Moskva Delicates je populárny medzi poľnohospodármi. Je to spôsobené vysokým výnosom. Z jedného kríka môžete zbierať asi 0,5-0,7 kg bobúľ. Vintage môže byť uložený na chladnom mieste asi 5 dní.

Bobule a ich chuť

Ovocie odrody majú svetlú červenú, kožu je krásne lesklá. Samotné bobule sú veľké a zaoblené, asi 35-40 g. Nasýtená chuť, kombinácia kyseliny s cukrom. AROMA Svetlá, má strawberry poznámky. Samotné telo je husté, má ružovú alebo ľahkú červenú.

Vlastnosti pestovania

Strawberry Moskva sa delítuje o ovocie od začiatku leta a až do jesene. Cezóna, závod si vyžaduje zvýšenú pozornosť. Strawberry Care je považovaná za ťažkú, takže začiatočníkov záhradníci sa neodporúčajú. V narušení poľnohospodárskeho inžinierstva sa výnos výrazne zhoršuje.

Moskovský delikátuje odroda vyžaduje systematické zavlažovanie, zatiaľ čo elastické je povolené priznať. Zhoda je odolná voči sivej hnilobe, ale riziko vývoja hubovej infekcie má stále. Zavlažovanie sa vykonáva s teplou vodou. Počas letného tepla sa postup vykonáva každé 3 dni v dopoludňajších hodinách alebo večer. Lepšie rozhodnutie bude odkvapkávané zavlažovanie.

Systém Root Strawberry potrebuje konštantný prístup kyslíka. Pravidelne sa vykonáva pôda. Možno prehĺbiť iba 3-4 cm. Inak môžete poškodiť rizóm. Aby ste uľahčili starostlivosť, môžete mulčovať pôdu s prepracovaným hnojom, poľnohospodárskym, slamou.

Výber miesta a prípravy pôdy

Cricheard by mal byť umiestnený na slnku alebo na polovici. Prípustné pestovanie odrôd v kvetináčoch na balkóne. Plantation musí byť umiestnená na južnej časti záhrady. Je potrebné si vybrať zvýšenie chránené pred vetrom a návrhmi. Pri plánovaní v nížine, riziko prečítania koreňového systému.

Príprava pôdy začína 2 týždne pred pristátím. Pôda by sa mala zúčastniť tak, aby vynechala vlhkosť a vzduch. Je dôležité odstrániť všetky buriny byliny a korene predchádzajúcich rastlín. Organický a piesok sa zavádza do zeme na pomer 2: 1.

Landing Technology vyzerá takto.

 1. Existuje 40 cm vzdialenosti medzi jamkami.
 2. Používa sa dvojradová metóda pristátia, ktorá vám umožní ušetriť miesto a zjednodušiť starostlivosť. Medzi radmi je vzdialenosť 20-25 cm medzi pásmi – 60 cm.
 3. Aslant je naskladaný v diere pre rýchlejšie zakorenenie.
 4. Výsadný materiál by mal byť vertikálne vložený do studne, miera s pôdou a naliatím.

Opeľovanie

Miernosť jahody oboat a usporiadané pod listami. Rozmanitosť sa vyznačuje samoopeľovaním. Neužívajte ďalšie akcie.

Podriadený

Strawberry Moskva Delicates nevydrží nadbytok dusíka. V tomto prípade sa plody stanú malými a kyslými. Problémy s veľkosťou sú možné aj v prebytku zavlažovania počas rastu.

Podcorch Schéma pre túto odrody Ďalej.

 • Letné riešenie sa používa na zavlažovanie na začiatku vegetácie. V dôsledku toho sa zelení vyvíjajú rýchlejšie.
 • Počas kvitnutia sa používajú hnojivá s vysokým draslíkom. Môže aplikovať popol alebo organické.
 • Riešenie kyseliny boritej zvýši množstvo kvetenstva. Na postrek by sa mala čajová lyžička rozdelená na 10 litrov vody.
 • Infúzia hnoja umožní, aby sa ovocie stalo aktívnejšie.

Všetko o hnojivách pre jahody

Jednou z dôležitých techník v starostlivosti o jahody je kŕmenie. Pravidelné hnojenie robí to zaručuje bohatú plodinu. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako kŕmiť jahody a každý z nich je určený na určité obdobie rozvoja rastlín. Počas kvitnutia, plodnice a po ňom musí byť kŕmenie odlišné.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáAmoniakPopolJód

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Príprava na zimu začína po zbere posledného zberu. Poškodené listy a stopky by mali byť orezané. Je potrebné zlomiť pôdu. Je dôležité poškodiť koreňový systém, inak rastlina zomrie.

Odroda sa vyznačuje vysokou zimnou ťažkosťou, ale vyžaduje prístrešok. Ak teplota klesne pod -14 ° C, potom by mala byť pôda zatvorená. Používa sa nazbiera alebo slama. Z vyššie uvedeného môžete nalejte pôdu so snehom.

Choroby a škodcov

Preventívne spracovanie sa vykonáva pred kvitnutím. Hnojivo a pôda, tiež umožňujú zabrániť jahodovému infect. Odroda má vysokú odolnosť voči chorobám a škodcom. Niekedy jahody ohromujú tieto ochorenia.

 • Strawberry Ticks. Doslova po dobu 2 rokov, škodcovia môžu zničiť bobule. Kliešte ležali vajcia na spodných častiach listov. Hmyz láska vlhkosť a teplé. V prípade poškodenia, spustí sa, ovocie sa stávajú malými a suchými. Insekticídy sa používajú na boj. Môžete však jednoducho vykonávať prevenciu. Je dôležité odstrániť buriny v čase a po zbere pôdy uvoľniť pôdu. Vykoná sa aj tekutina Bordeaux.
 • Nematodes (červy). Bobule vyschnúť dokonca plné dozrievanie. Postihnutá rastlina sa kopí a spálená. Jahody s červami sa nepovažujú. Je dôležité si všimnúť porážku v čase, inak sa háďatky šíri na iné kríky.
 • Hubová infekcia. Manipulácia s medenou silou by sa mala vykonávať pravidelne na jar a na jeseň. Takáto prevencia bude chrániť jahodovú plantáž.

Bojové choroby a škodcovia

Jahoda je často podlieha rôznym nebezpečným ochoreniam, ktoré môžu vážne podkopať svoj stav. Medzi najčastejšie – maliklivá rosa, sivá hniloba, svetlá škvrna, anthracnose a vertikánska. Pred nákupom odrody je potrebné ho požiadať o odolné voči chorobám.

Viac informácií

ZverBellenkaMravceSlimákRoztočNevadickýVýletyChrobák

Buuray SpottyHnilobaSpotyKrútenie listySušenieOtvory v listoch

Reprodukcia

Moskovský delikáti odrody sa vyznačuje malým množstvom muštín. Silné kríky, ktoré dávajú dobrú úrodu. Divízia sa vykoná po zbere posledného zberu. Fúzy by sa mal poslať do voľného pozemku pôdy a aktívnej vody. Outlet môže byť oddelený po vytvorení koreňového systému a tvorby 4-5 listov.

Semená semien vo februári-marec. Landingový materiál môže byť odivený po vzdelávaní 4 listov. Na konci jari môžete transplantovať výhonok na trvalé miesto.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: