Tomaatom Kyjev

 • Názvy synonymá: Kievlyanka
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Podmienky rastu: Pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 200
 • Farba zrelého ovocia: Ružová
 • Formulár: zaokrúhlený sud

Pozrite si všetky charakteristiky

Kyjev (Synonym Kievlyanka) – Jedna z najobľúbenejších a požadovaných odrôd paradajok už dlhú dobu medzi domácimi záhradami a poľnohospodármi. Všetci priťahujú plody obrovských veľkostí a nenáročnej kultúry.

Popis odrôd

Rastlina je zvýšením rastu rastu, kríky dosahujú 1,5 až 2 metre. Počet listov je priemer. Každá kefa je tvorená 4 na 6 budúcich paradajok. Plody sú dobre zaťažené aj so svetlým tieňovaním, ale je to lepšia kultúra na mieste, naplnená solárnymi lúčmi, s plodnou pôdou.

Hlavné kvality ovocia

Kyjev ovocie sú veľké, tvar srdcového tvaru, niektoré z nich je charakterizované ako zaokrúhlený valec, dokonca aj kvádo, tam sú tváre. A pri rôznych kefách sa forma môže líšiť. Čo sa týka farby zrelých plodov, je to ružová alebo ružová. Tomatoes môžu byť veľmi ťažké, od 300 do 500 gramov a viac. Samostatné kópie dosahujú dokonca kilogram.

Charakteristiky

Kyjev paradajky sú veľmi chutné, nasýtené mäsité mäso jemné, sahár. Niekedy však existujú malé dutiny. Dobre znázornené v letnom šaláte a rezaní. Pravda, marinovať, nebudú mať boľavé. Ale sú skvelé na prípravu jedál na druhom (hasiahne, pečené), iné spracovanie – pre šťavy, kečupy, pasty.

Dozrievanie a plodnenie

Cywranská priemerná odroda, čo znamená, že dozrievanie ovocia sa očakáva po 115-130 dňoch po vzniku zárodkov.

Výnos

Ukazovatele výnosov paradajok z ženy Kyjev nadpriemerne. Z kríku sa môžete každý rok zhromaždiť na 5-6 kilogramov ovocia. Pre zväčšenie týchto obrázkov musí byť trieda pestovaná v skleníkových podmienkach.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien Kyjev semien, odborníci sa odporúča cvičiť po dobu 8 alebo 10 týždňov, kým záhradník nezahŕňa pristátie pestovaných rastlín v zemi.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Cyswrova stupeň miluje voľne rásť. Preto, pre pohodlné rastúce, keď sa vysadzujú zrnitým semenáčikom na jeden štvorcový meter oblasti záhrady alebo skleníka, nemali by byť umiestnené viac ako 4 rastliny.

Pestovanie a starostlivosť

V normalizácii kywli kríkov nie je potrebná. Rastlina sa pestuje v jednom aj 2 stonkách. Existujú aj iné pravidlá pre starostlivosť o kultúru:

 • Kŕmenie je pomerne často – 5 krát alebo 6 za sezónu;
 • napojená len nevyhnutnosťou;
 • Po zavlažovaní krajiny, ktorého potrebujete?
 • burín – povinné podujatie;
 • kríky sú viazané na podporu.

Jedným z dôležitých faktorov pre pestovanie skleníkov bude pravidelné vetranie.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Kyjev žena trpí zriedkavo, napriek tomu si vyžaduje povinnú prevenciu. Komplex takýchto udalostí zahŕňa dodržiavanie rotácie plodín, kontroly vlhkosti, tvorby rastlín a iných postupov, ktoré už boli povedané.

Vzhľadom k tomu, že ovocie sú veľké a sladké, druh Kyjeva je niekedy ohromený škodcami. Prevencia útokov bielych hrbole bude slúžiť úžasné lepkavé pásky. A s vzhľadom TLI buď zaškrtávacieho roztoku s mydlom. Závažné invázie vyžadujú použitie insekticídov a akaricídov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Cywranský stupeň veľmi zle toleruje ostré teplotné rozdiely. Špecialisti odporúčajú, aby nemali pestovať kultúru na otvorených priestoroch, ako aj na pozemku, kde sú silné vetry a časté dažde.

Rastúce regióny

Tomato Kyjev žena je vhodná na pestovanie vonku v takých regiónoch ako Krasnodar Territory, Astrakhan, Volgograd Region. Na predmestí av strednom pruhu bude lepšie kultivovať rastlinu v skleníkoch. V klimatickej zóne číslo 3 (Orenburg, Kirov, Irkutsk región a tak ďalej), je možné kultivovať len vo vyhrievaných priestoroch.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: