Tomato Amber Honey

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Farba zrelého ovocia: Golden Amber
 • Formulár: Plane-Core
 • Hmotnosť plodu, g: Až 300
 • Ovocná chuť: sladký

Pozrite si všetky charakteristiky

Žlté paradajky sú zriedkavé na regáloch. Avšak, zručné záhrady s veľkým potešením, je rast ich na svojich domácich pozemkoch. Osobitná pozornosť si zaslúži paradajkový jantárový med, ktorý má silný imunitný systém, atraktívny vzhľad a lacný sladký vkus.

Popis odrôd

Paradajkový jantárový med dosiahne 1,5-2 m a patria k odrodám intederniny. Vyznačujú sa silným vývojom stonku a jeho veľkú pevnosť. Tmavo zelené farebné listy, podobajú sa zemiakom. Mierna branginess umožňuje zbierať plody bez prekážok.

Hlavné kvality ovocia

Zrelé paradajky majú zlatú jantárovú farbu. Pre odrody sú charakterizované veľkou veľkosťou ovocia. Priemerná hmotnosť jedného Tomato 300 gramov. S kompetentnou poľnohospodárskou technikou môže dosiahnuť 400 g. Forma z nich je typická, ploché jadro. Buničinu rovnakej farby ako kože. Vďaka hustej pleti sa môže jantárový med uchovávať už dlhú dobu a preniesť prepravu bez problémov, pričom nestráca jeho chuť.

Charakteristiky

Má jasnú nasýtenú sladkú chuť, s medovou cestou a svetelnosti. Ovocie voňavé a veľmi šťavnaté. Pri varení je schôdzka univerzálna, najmä paradajka šalátu. Najmä oranžové paradajky ako ochutnať deti. A tiež z nich sú veľmi chutné šťavy, dopĺňanie paliva, prednášky a iné.

Dozrievanie a plodenie

Označuje kategóriu sekundárneho, plodenie prichádza do 110-120 dní. Stabilné plodenie. Úroda sa postupuje na začiatku júla do konca augusta.

Výnos

Počas príslušnej starostlivosti z jedného štvorcového metra sa získa 7-8 kg lahodných plodov.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená sa začínajú zasekať na sadenice na začiatku alebo na konci marca vopred pripravenú kapacitu. Podmienky siatia závisia od regionálnych funkcií. Vodné sadeníc teploty varenej vody.

Optimálny teplotný režim pre klíčenie semien je najmenej +25 stupňov. Akonáhle sa objavia výhonky, teplota sa zníži o 5-7 stupňov. DÔLEŽITÉ S Úspešným prúdom Tomatómu Auxary Med, aby poskytoval spones počas obdobia všetkého, čo vyrastalo.

Keď sa sadenice dosahujú v raste 3-4 súčasnej letáku, vykonajte záznamový postup do jednotlivých hrncov alebo šálky. Výsadba sadeníc na trvalé miesto postupujú, keď dosiahne vek 60-65 dní. Najlepší stupeň rastie vo filmovej zelenej.

Pred vstupom na sadenice je stránka predpravená. Pôda je opitá, burina buriny, korene, predpredaj kompost, drevený popol, minerálne hnojivá (dusík, fosfor, draslík).

Pripravené studne sú hojne napojené a úhľadne prehĺbiť paradajkové sadenice, utrite pôdu a opäť bohato zavlažuje. Potom sa sadenice na nejakú dobu zostanú sám, kým sa mladí listy objavia na kríkoch, svedčia o úspešnej adaptácii a zakorenení závodu na novom mieste.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Pri pristátí paradajok by sa mali riadiť podľa pravidla – kríky by nemali vytvárať si navzájom rušenie. Optimálna vzdialenosť počas kultúrneho semena 30×50 cm. Za 1 m2. m môže pristáť najviac 4-5 kríkov.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajka, pestovaná v skleníku, vyžaduje častejšie zavlažovanie v dôsledku rýchlej suchosti pôdy. Zavlažovanie sa uskutočňuje 3 krát týždenne. Ak je to veľmi suché počasie, som vodný nárast.

Najdôležitejšia vec v pestovaní paradajok je zabrániť suchosti pôdy rovnakým spôsobom, ako nie na vrchol. Horúčka Zeme vedie k rozvoju plesňových infekcií, čo negatívne ovplyvňuje nielen zdravie rastlín, ale aj na kvalitu zberu.

Napriek tomu, že kríky z jantárového medu vo forme kompaktných, stále potrebujú vytvoriť v 1-2 stonkách. Rovnako ako kultúra je potrebná týždenná pare. Na zlepšenie a rozšírenie výnosu po úplnom dozrievaní ovocia na spodných strapcich sa odstránia úplne spodné listy.

Komunikačný postup Povinné. Vykonáva sa, keď rastlina dosiahne výšku 30 cm. A tiež sa odporúča vykonávať ho kvôli dozrievaniu veľkých plodov, čo je dôvod, prečo sa krehké stonky môžu zlomiť pod ich hmotnosťou. Extra výživa je niekoľkokrát za sezónu. Keď začnú tvoriť maržu, pôda obohatená špikovou kravou. V období plodovania, minerálne hnojivá na báze fosforu a draslíka.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Amber med má vysokú imunitu pre typické strúhané ochorenia:

 • Clapporiosa;

 • vírus tabakového mozaika;

 • Alternatív.

Vzhľadom na porušenie režimu zavlažovania môže byť ovplyvnený fytoofluorózou. Tiež šťavnaté stonky môžu byť zničené škodcami ako whitefall. Preto po prevode sadeníc do skleníka je potrebné liečiť fungicídom a insekticídom.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: