Tomato Bison Orange

 • Autori: ALE. N. Hovrin, T. ALE. Teleshonkova, N. N. Klimenko, A. N. Kostenko (LLC AGROOFIRMA „Hľadať“)
 • Rok predpokladov: 2015
 • Názvy synonymá: BIZON Oranzhevyy
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, pre kečup a paradajkovú pastu
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 115-120
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Bush: Vysoký

Pozrite si všetky charakteristiky

Guddars záujem o vytvorenie krásnej záhrady, a to je teraz v trende, high-tech intelemininantal univerzálny rozsiahlych kmeňov Bison Orange (Synonym Bizon Oranzhevyj). Jeho plody nie sú vhodné nielen na jedlo v čerstvej forme a na konzervovanie, ale stanú sa skutočnou dekoráciou stránky v čase dozrievania, keď sa paradajky stanú podobnými malými tekvicami.

História odstránenia

Pri získavaní jedinečného paradajky, autorstvo patrí. N. Hovrin, T. ALE. Teleshonkova, N. N. Klimenko, A. N. Kostenko – talentovaní chovatelia spoločnosti Agrofirma „Hľadať“. Rok prijímania na použitie 2015

Popis odrôd

Bizón oranžová – vysoká rastlina, dosahuje dva metre a potrebujú formáciu a podporu. Výhonky pokryté nie príliš hrubé zelené zelené zelené média. Bush leží medziproduktové kvetenstvo. Prvá vaječník je tvorená 6-7 listom, všetky nasledujúce po 1-2 plechu. Každé ovocie je pripojené k ovocím, existuje artikulácia.

Hlavné kvality ovocia

Veľké rebrované plody s plochou koreňou s hmotnosťou 280-320 gramov v nezrelých podmienkach zelená, v období technickej zrelosti, je zakúpená jasná oranžová. Paradajky sa vyznačujú schopnosťou dlhodobého skladovania a dopravy.

Charakteristiky

Hustá šťavnatá buničina strednej hustoty má sladkú chuť, výraznú charakteristickú arómu, 6 alebo viac semien hniezd.

Prečítajte si viac  Ako pestovať broskyňu z kosti?

Dozrievanie a plodnenie

Bison je charakterizovaný ako stredoveký – načasovanie jeho dozrievania je natiahnuté, približne 115-120 dní. Zber padá Koncom júla a augusta.

Výnos

Tomato Bison Orange s jedným Bushom dáva 6,5 ​​kilogramov ovocia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie sadeníc patria do posledného desaťročia februára a prvé desaťročie marca. Na trvalých miestach sa sadenice vysadzujú po 55-65 dňoch od okamihu sadeníc.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Jamky na pristátie kopanie podľa 30 cm schému medzi koreňmi a 70 cm v uličke.

Pestovanie a starostlivosť

Kultivácia bizónu sa nelíši od iných odrôd. V skleníku sa sadenice vysadili v prvých dňoch mája alebo v druhej, ak hovoríme o severných regiónoch. V otvorenej pôde je oveľa neskôr. Zem sa musí zahriať až 15-17 stupňov tepla.

Pristátie v skleníku sa vykonáva po prípravných činnostiach, ako však v záhrade. Pozemok je opitý, dobre sa uvoľní, robí riečny piesok podľa potreby na vytvorenie priedušnej zmesi. Vykonávať dezinfekciu so špeciálnymi kompozíciami, tvarovými drážkami, hrebeňmi výška alebo hĺbku 35 cm, šírka 35 cm. Urobte to asi týždeň, takže Zem sa konečne ohrieva pod teplých lúčov pružinového slnka. Po 7 dňoch môžete zasadiť mladé rastliny, pozorovanie požadovanej vzdialenosti. V hrebene robia hĺbku otvorov na bajonet lopatu, pridajte organické, minerálne hnojivá, inštalujú podporu. Potom zasadil, zaspávajte a utesnite zem, dobre rozlievajte teplou vodou.

Prečítajte si viac  Japonské hnojivá pre kvety

V otvorenej pôde vysadenej na rovnakom princípe, s malým rozdielom – to sa deje oveľa neskôr, niekedy takmer mesiac – to všetko závisí od regiónu. Rastlina lepšie na zamračený deň, ale nie je vždy možné. Severné krátke leto je charakteristické pre horúce slnečné dni v júni. V tomto prípade sa pristátie vykonáva vo večerných hodinách, uistite sa, že protay sadenice zo slnka na ďalšie 1,5-2 týždne. Následná starostlivosť leží v tradičných akciách:

 • tvorba kríka v 1-2 kmeňu;

 • Kontrola stupňov a rastu;

 • Zavlažovanie, burina, uvoľnenie, ponorenie, kŕmenie a sanitárne manipulátory.

Z tonického procesu uvoľnenia ušetrí mulčovanie, tiež táto technika vám umožňuje udržať vlhkosť.

Podávače trávia aspoň trikrát za sezónu.

 1. Počas vegetačného obdobia je potrebný dusík.

 2. Počas bootonizácie prispievajú komplexné hnojivá fosforu-potaš.

 3. Počas výťažku, paradajky kŕmia kompozície obsahujúce nudný, zinok, horčík, mangán.

Okrem toho, paradajky sú vďačne reagovať na zavedenie odpadových detí, burín, kravy.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Stupeň je v protiklade s vírusom tabaku mozaiky (VTM), aby sa zabránilo iným ochoreniam, preventívne spracovanie fungicídov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Prečítajte si viac  Apple Tree Bogatyr

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Bison toleruje letné teplotné rozdiely a krátkodobé suché obdobia.

Rastúce regióny

Bison Orange sa úspešne kultivuje takmer vo všetkých regiónoch Ruska. Toto je sever, Severozápad, Central, Volga-Vyatsky, Stredočet Zeme, North Caukazský, Mersatnevian, Nizhnevolzhsky, Ural, West Siberian, East Siberian, Ďaleké východné regióny.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: