Tomato Buffalo Srdce

  • Autori: Rusko
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinanty
  • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Načasovanie dozrievania, dní: 100-117
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Bush: Nočný stupeň
  • Výška kríka, pozri: 80

Pozrite si všetky charakteristiky

Činnosť chovateľov sa aktívne rozvíja. Špecialisti vyvíjajú nové odrody s úžasnými vlastnosťami. Každá kultúra ovocnej kultúry má súbor špeciálnych vlastností a s nimi sa musíte zoznámiť pred začiatkom rastu. Pri výbere rozsiahlej odrody stojí za to platiť pozornosť na Tomato Buffalo Srdce.

Popis odrôd

Kríky sa kultivujú vo filmových skleníkoch alebo v otvorenej pôde. Prvá možnosť je vhodnejšia pre regióny s chladnými zimami. Typ rastu -. Ovocie sú vhodné na varenie pastu, šťavy alebo kečup. V čerstvej forme sú tak populárne. Pre rastlinné rezy, občerstvenie a šaláty je tiež vhodnou možnosťou. Vzhľadom k veľkým veľkostiam nie je zelenina nepoužitá pre celoštátne konzervovanie.

Malé kríky dosahujú 80 centimetrov na výšku, ale v skleníkoch a skleníkoch môže jeho rast dosiahnuť jeden meter. Agrotechnologické odrody je jednoduché, takže paradajka srdca Buffalo je vhodné pre začínajúcich záhradníkov, ktorí získajú len skúsenosti v tejto oblasti.

Hlavné kvality ovocia

Farba zrelej zeleniny – Raspberry Pink. Farba jasné a jednotné. V hmotnosti paradajok získavajú od 500 gramov na jeden kilogram. Rozmery sú označené ako veľké. Tvar – okrúhle a pripomína srdce kvôli špeciálnej forme na vrchole. Lesklý a hladký. Pod ním skryté mäso a tesnú buničinu. Vnútri malé množstvo semien je vytvorené. Ovocie majú dobré prsia. Úroda toleruje dlhodobú prepravu a je dlhodobo udržiavaná bez straty kvality.

Kvôli dlhodobému uchovávaniu a atraktívnemu vzhľadu sa stupeň byvolieho srdca často pestuje na komerčné účely.

Charakteristiky

Nádherná chuť paradajok zohrávala dôležitú úlohu v popularite ovocnej kultúry. Sladkosť pozoruhodne harmonizuje s ľahkosťou.

Prečítajte si viac  Biely hrozna

Dozrievanie a plodnenie

Vzhľadom k tomu, vzhľad baktérií a až do dozrievania ovocia od 100 do 117 dní. Rozmanitosť – stredoveký. Ovocie – natiahnuté. V júli zbierajte prvé zrelé paradajky.

Výnos

Vysoká výnosová trieda vytvára až 10 kilogramov zeleniny z kríka. V jednom ovocnom strapčite súčasne rastie od 4 do 5 ovocia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Dva mesiace pred prevodom kríkov na trvalom mieste kultivácie sú zrná siatie pre sadenice. Vek sadeníc musí mať od 60 do 70 dní. Úspešná kultivácia sadeníc závisí od kvality použitého pôdy. Vhodná zloženie: Časť záhradného pozemku, časť z umylej rieky piesku, 2 časti rašeliny, 0,5 kusov humor (je potrebné pridať kŕmenie s fosforom a draslíkom). Pôda je zavlažovaná vriaca voda na dezinfekciu. Tak, že textúra pôdy bola uvoľnená, kokosové žetóny alebo sphagnum sa k nemu pridávajú.

Semená sú ponorené do jedného veľkého alebo ihneď do jednotlivých nádob, potom neuskutočniť potápanie. Samostatne zmontovaný sejací materiál je nasiaknutý v hypotekárnom riešení 20 minút. Pre najlepšie klíčenie sú ponechané cez noc v stimulátore rastu. Zrná klíčia vo vlhkej tkanine, ktorá ho ponechá na teplom mieste.

Maximálna hĺbka vykládky – 1 centimeter, medzera medzi jamkami – 3 centimetrami, medzi radmi – jeden a pol centimetrov. Po siatí hornej vrstvy vyrovnania pôdy a zavlažovanie striekaním. Ak chcete vytvoriť skleníkový efekt, kontajner je pokrytý filmom alebo sklom. Potrebujete pozorovať tepelný režim o 23 stupňoch tepla. O týždeň neskôr sa objavia prvé klíčky. Po vzniku dvoch plnohodnotných listov sú distribuované v samostatných nádobách. Jednorazové poháre alebo peat pilulky. Nevyhnutne prítomnosť drenážnych otvorov v nádržiach.

Mladé výhonky potrebujú osvetlenie, či už ide o prirodzené slnečné svetlo alebo umelé. Sladký deň musí zarobiť najmenej 12 hodín. Na zavlažovanie Použite teplotu vody. Stagnácia vlhkosti nemôže byť povolená. Raz každé 4 dni sú sadenice zavlažované po vytvorení piatich listov. Po 2 týždňoch, kríky kŕmia komplexnú zloženie, napríklad liek „agrikola“ alebo „master“.

Prečítajte si viac  Harold Harold

Ďalšia etapa – vytvrdzovanie výhonkov. Bez tohto postupu bude ťažké prispôsobiť sa na novom mieste. A kalenie posilní imunitu paradajok. Napriek tomu, že kultúra ovocnej kultúry bola vytvorená v drsných podmienkach severného regiónu, bez toho, aby sa vytlačili sadenice, často začínajú ublížiť. Ak chcete začať s, sadenice držia na ulici 2-3 hodiny postupne zvyšujú čas až 24 hodín. Pre náležitú efektívnosť sa teplota vzduchu musí znížiť až 14 stupňov tepla v noci.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Hustota pristátia – 3 rastliny na meter štvorcový.

Pestovanie a starostlivosť

Po prevode na trvalé miesto sa sadenice začínajú opraviť. Prenos musí prejsť až po úplne uplynutí jarných mrazov. Termíny sú spravidla na konci jari. Rozmanitosť byvolieho srdca uprednostňuje hlinité pôdy, ktoré predbežne vybavili minerálne a organické látky. Po transplantácii je každá rastlina hojne napojená a popol v studniach.

Pred vytvorením dáždnikov sa zalievanie vykonáva 2 krát týždenne, čím sa strávi malé množstvo odhadovanej vody. Počas ovocného zavlažovania sa stáva častejšie. Nadmerná vlhkosť negatívne ovplyvňuje nielen stav rastlín, ale aj na chuti vlastnosti plodiny. Strácajú saturáciu chuť a stanú sa vodnou. Vo pohybe času na záchranu vlhkosti v zemi, pôda okolo rastlín sa vzťahuje na mulčovanie.

Počas rastu a aktívneho vývoja kríkov používajú kŕmenie obsahujúce dusík. Táto zložka je potrebná na vytvorenie zelenej hmoty. Na prívode draslíka a fosforečných surovín počas obdobia kvitnutia a pri vytváraní Umbins.

Prečítajte si viac  Hruška bere bosc

Organické je zvolené ako univerzálne hnojivo. V infúzii kravského lode a vrhu sú vtáky všetky potrebné nutričné ​​prvky. Takéto hnojivá sa môžu používať v celom vegetačnom období.

Po každom procese zavlažovania sa uvoľnenie vykonáva, počas ktorého sa vážiace rastliny odstránia spolu s koreňmi. Pozemok je opitý na nasýtenie koreňov s kyslíkom.

Pochopenie pary. Bez odstránenia bočných procesov nebude možné pestovať veľké paradajky, pretože rastlina strávi sily na rast krokov. Spojka sa vykonáva raz za 10 dní. Tvoria kríky v dvoch stonkách. Najlepší formát pre úspešnú omutnosť a pohodlný rast kríkov.

Nízky rast neznamená, že môžete urobiť bez podväzky. Je povinné pre rozsiahle odrody. Vzhľadom na veľkú hmotnosť zeleniny sa odporúča vytvoriť ďalšie zálohy pod ovocnými kefami. V opačnom prípade sa výhonky môžu zlomiť pod nákladom zeleniny. Vezmite rastliny Bezhno. Väčšina záhradníkov odporúča používať mäkké povrazové alebo tkaniny.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: