Tomato Bull Heart Red

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na konzervovanie plátkov, pre šťavu
 • Čas dozrievania: Latevire
 • Načasovanie dozrievania, dní: 125-135
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Bush: stredný odolný
 • Výška kríka, pozri: 140-170
 • Chladivo: Malaya
 • Farba zrelého ovocia: Červená

Pozrite si všetky charakteristiky

Jeden zo všeobecných paradajok-domácich miláčikov môže byť bez excelentnosti, aby pomenoval stupeň býka srdca. Intenenerminant Biff paradajka s veľkými mäsitými plodmi je vhodný na pestovanie vo filmových a polykarbonátových skleníkoch všetkých oblastí krajiny, ako aj v otvorenej pôde teplých oblastí. Paradajky sú spotrebované v čerstvej forme, v letných šalátoch, zelenine. Okrem toho, dobrý výnos a nemožnosť celok-paliva vám umožňuje používať chutné plody na varenie šťavy, omáčky, prednášky, paradajkové pasty a zimné šaláty.

Popis odrôd

Mid-stupňové kríky nízkeho desirality dávajú výkonné výhonky 140-170 cm a vyššie. Zriedkavé stredne veľké listy, podlhovastý tvar natretý v intenzívnej zelenej, blízko tónom na starú paletu smaragdov. Plechová doska je pokrytá plytkou, ale viditeľnou nádobou, mierne dospievajúci. Malé žlté kvety sa zhromažďujú v jednoduchých kvetenstve a tvoria kefy s 3-4 plodmi. Prvá kvetenstvo sa nachádza nad 8-9 listom, všetky nasledujúce 2-3 listov.

Výhody Red Bull Heart:

 • Veľkosti;

 • Definovaná chuť a dekoratívnosť;

 • Vysoká príležitosť výnosu a kultivácie vo všetkých regiónoch.

Bohužiaľ, nádherná odroda nie je zbavená nedostatkov – to je nízka imunita, tendencia praskania, potrebu parenia a poklepania.

Hlavné kvality ovocia

Veľké (150-400 g a vyššie) mäsité ovocie kužeľ-tvaru, s mierne podlhovastým nosom, tvarom, podobajú srdcom, kvôli tomu, ktoré odroda a má podobný názov. Tieto údaje možno považovať za minimálne, pretože dobré poľnohospodárske inžinierstvo vám umožní získať ovocie s hmotnosťou 700, 800 a dokonca 1 200 gramov. V rovnakej dobe, väčšie paradajky sa nachádzajú na nižších úrovniach. Čím vyššie sú témy skromné, čo je veľmi rozumné – v hornej časti výhonkov sú problematické držať ťažké kefy. Nezrelé zelené paradajky vo fáze technickej a fyziologickej zrelosti získavajú červenú farbu s nasýteným šarlátovým odtieňom.

Charakteristiky

Mäsité šťavnaté mäso príjemnej konzistencie má vyváženú sladkosť s malou kyslosťou, sahárou. Fetálny rez ukazuje malé množstvo semien s obmedzeným počtom semien.

Dozrievanie a plodnenie

Balské srdce červené označuje neskoré odrody, ktorých približný čas dozrievania začína plynúť od 125-135 dní. Dreveno je celkom natiahnuté, môžete si vychutnať chutné plody na dlhú dobu – od konca júla a takmer až do septembra, hoci vrchol spadá do prvej polovice augusta.

Výnos

Ukazovatele umožňujú zvážiť odroda paradajok – z jedného kríka na 5 kg veľkých plnohodnotných plodov, od meter štvorcového na 15 kilogramov.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená v semenároch sú vopred ošetrené špeciálnymi stimulantmi (zirkón, epin-extra, HB101), ako aj ružový milgantínový roztok. Zvyčajne to robia vo februári až marci, je zasadený v pôde po dvoch mesiacoch (koniec mája – začiatkom júna).

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Správne poľnohospodárske inžinierstvo vyžaduje pristátie rastlín podľa schémy 40×60.

Pestovanie a starostlivosť

Bull Heart je pestované tradičným vôbec. Výskum preložený do skleníkov po 40-60 dňoch. V otvorenom pozemku – po hrozbe vratných mrazničiek. Pre paradajky, dobré solárne osvetlenie, vysoko kvalitné podpery alebo mreža, úrodná pôda s dobrými aerizovanými ukazovateľmi, neutrálne pH. Po pristátí je starostlivosť o rastliny zavlažovaná, burina, ponorenie alebo uvoľnenie. Nemenej dôležité je tvorba kríka do jedného kmeňa, takže je tiež potrebná parenie ako organizácia kŕmenia a preventívnych procesov.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Balské srdce je stredná sila imunity, čo znamená jeho toleranciu mnohých chorôb, ktoré sú v kultúrach polytenickej skupiny. Okrem toho, neskoré dátumy dozrievania na zníženie slnečných dní, zvýšenie vlhkosti, nočné chladenie, a to je nádherné prostredie pre rozvoj fytoofulárov. Aby sa zabránilo chorobám a poškodeniu škodcov, je potrebné aplikovať profylaktické spracovanie insekticídov a fungicídov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Paradajka toleruje malé teplotné rozdiely. Silné chladenie alebo oneskorené dažde však môžu pôsobiť zjemne, preto je vhodnejšie rásť v skleníkoch.

Rastúce regióny

Vďaka svojim pozitívnym vlastnostiam sa paradajka stalo významným sólistom v priebehu Ruska, záhradníci ju rastú aj v regiónoch Sibírska, hoci potrebujú viac úsilia o získanie pekných gigantov. V južných regiónoch av strednom pruhu, to vo všeobecnosti povinné členom zbierok paradajok samorešpektujúcich záhradkárov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár