Tomato Champion

 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinant
 • Čas dozrievania: Médium
 • Načasovanie dozrievania, dní: 99-105
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre uzavretú pôdu
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Výška kríka, pozri: 65-75
 • Farba zrelého ovocia: Červená
 • Formulár: zaoblené
 • Výnos: 5 kg / m2

Pozrite si všetky charakteristiky

Názov tejto odrody je sľubný, ktorý poteší záhradkári. Z tohto dôvodu je to však, že by sa malo zaobchádzať ako opatrne a spor. Potom objektívne informácie urobia správne rozhodnutia.

Popis odrôd

Šampión sa vzťahuje na počet determinovaných hybridov. Pretože nie je naklonený turbulentným chaotickým rastom zelenej hmoty. Avšak to nebude môcť chovať ich vlastnými semenami. Kultúra je vhodná pre otvorené, a pre uzavretú pôdu. Jeho kríky dosahujú výšku 65-75 cm.

Hlavné kvality ovocia

Bobuchy šampiónov sú charakterizované vynikajúcimi vlastnosťami výrobkov. V stave chrbtice majú červenú. Zvyčajná hmotnosť paradajok je 200 g. Pre neho je typická zaoblená forma. Zber je spokojný s poľnohospodármi.

Charakteristiky

Nevykonávajú žiadne problémy s chuťou. Dužina patrí do typu melónu. Použitie ovocia:

 • v čerstvej forme;

 • pri varení šalát;

 • pri varení omáčkach;

 • Pre lisovaciu šťavu.

Dozrievanie a plodenie

Šampión sa vzťahujú na počet meduality paradajok. Po vytvorení zelených zárodkov čakať na vzhľad lahodných bobúľ, je to potrebné od 99 do 105 dní. Toto obdobie sa udržiava za normálnych podmienok. Dráženie pôjde na dlhú dobu.

Výnos

Tomato Champion je považovaný za vysoko výnosovú kultúru. Oznámila schopnosť zbierať až 5 kg 1 kg bobule. M. Avšak, veľa závisí od faktorov, ktoré sú známe všetkým záhradkárom az úsilia samotných záhradníkov.

Prečítajte si viac  Vintage ametyst

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Pripravenosť sadeníc sa dosiahne vo veku 50-60 dní. Vyberanie sadenice vyrobených vo fáze 2. prítomnosti.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Odporúčaný systém naočkovania 600×500 mm. Za 1 m2. m môže byť zasadené na 3 rastliny. Počas tvorby kríkov v 1 stonku je však povolené umiestniť až 4 kríky.

Pestovanie a starostlivosť

STEYINGUJE MAJÚ SAY. Bohatý dolných kefiek sa najprv vyčistí. Konvenčné udalosti sú predvídateľné:

 • zavlažovanie;

 • Závody na balenie;

 • Zavedenie komplexného kŕmenia;

 • Agrotechnická prevencia chorôb chorôb a škodlivého hmyzu;

 • Preventívne spracovanie počas hromadných epifetov.

Šampión je v porovnaní s hubovými infekciami. Nebezpečenstvo predstavuje čierne bakteriálne miesto. Zabráňte porážke a potlačeniu infekcie pomáha fitolavínu. V niektorých prípadoch vertex hniloba. Keď je infikovaná touto infekciou, je potrebné znížiť obsah vlhkosti v pôde a vyrobiť rastliny rozpustené vápenaté selertra.

Z medzi hmyzom sa musíme báť:

 • päty;

 • bielenie;

 • Pepherrian.

Lepidoocide znamená zvládnuť takýmto škodcom. V južných regiónoch Ruskej federácie, pravdepodobne invázia Colorado chrobákov. Škodcovia a ich larvy sa zhromažďujú nezávisle. Potom vykonajte spracovanie „Prestige“. Pred výsadbou by sa semená mali liečiť mangánom (ako roztok 3%).

Pestovanie sadeníc je najvhodnejšia v rašelinových nádobách. Transplantácia je príliš traumatický, a preto by ste mali okamžite použiť samostatné kontajnery. Výhodné pristátie v slabo kyslej pôde. Užitočné pre CHAMPION ROZPEČNOSŤ ORGANICKÝCH HNÍCIÍ. Na zníženie nebezpečenstva burín je potrebné mulčovať pôdu počas vegetatívneho obdobia.

Prečítajte si viac  Ako uložiť zemiaky v byte?

Viac ako akékoľvek osobitné odporúčania, ktoré ponúkajú ťažké. Prenosné podávače dusíka sú nežiaduce. V podmienkach závažného tepla sa aktivuje zalievanie. Kŕmenie, aby sa 4 krát pre vegetačné obdobie. Uvoľnenie olova na relatívne malej hĺbke.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Tolerujúca negatívna meteorologická situácia. Už však nie je potrebné počítať s vysokou produktivitou v takejto situácii. Pretože v severských regiónoch Ruska dôrazne odporúčame zapojiť sa do skleníkového pristátia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: