Tomato Chelyabinsk Meteorit

  • Autori: MACEATINA L. ALE.
  • Rok predpokladov: 2015
  • Kategória: Hybrid
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 95-105
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: Až 180

Pozrite si všetky charakteristiky

Fire Color Tomatoes Grade Chelyabinsk Meteorite sú naozaj podobné cudzincom z vesmíru. Veľké oranžovo-červené ovocie sa zhromažďujú v kompaktných hraniciach. A nádherná chuť jemnej sladkej dužiny prináša doslovne kozmické potešenie.

História odstránenia

Hybrid Chelyabinsk meteorit sa objavil vďaka starostlivej práci domáceho špecializovaného chovateľu MACEATINA LYUBOV ANATOLYEVNA. Na jej účet veľa úspešného vývoja zaujímavých a chutných paradajkových odrôd. Na pestovanie v osobných dcérskych farmách, a to ako v otvorenej a uzavretej pôdnej kultúre, sú povolené a zahrnuté do štátneho registra v Ruskej federácii, nie tak dávno, v roku 2015.

Popis odrôd

Hybridný Bush Chelyabinsk Meteorit celkom kompaktný, s stanoveným typom rastu. Líši sa vo vysokých liehovinách, môže sa natiahnuť na 1,8 m. Na rastline sa priemerný počet lístkov nezatvára prúd slnečného žiarenia a vzduchu. Ale listy sú veľké, majú tmavo zelený tieň. Pri každom kufri sa vytvorí 6 jednoduchých kvetenstiev. Každá kefa obsahuje od 5 do 8 zásob.

Hlavné kvality ovocia

Hladké a dokonca paradajky meteority čepelyabinského sú veľmi krásne vo vzhľade. Ovocný tvar ploché jadro, mierne sploštené, s nízkymi rebrami. Paradajky sa líšia v priemernej hustote. Nezrelé ovocie maľované vo svetle zelenej, je v tvarovi zelené miesto. Zrelé bobule majú plameň oranžovú farbu. Multi-komorné paradajky – majú 4 až 6 semenných hniezd. Veľké ovocie dosahujú hlavne množstvo 300 gramov.

Charakteristiky

Paradajky mäsité, mäso veľmi jemné, so silnou sladkou chuťou. Neexistujú žiadne alergény v bobule, takže sú vhodné pre všetkých, vrátane ľudí, ktorí trpia alergickými reakciami. Účel univerzálneho ovocia. Dobré a na jedenie čerstvého a akéhokoľvek spracovania.

Dozrievanie a plodnenie

Čestný hybridný Chelyabinsk meteorit dozrieva naozaj skoro: 95-105 dní po siatí. V júli môžete zostaviť prvú úrodu.

Výnos

Hybridná odroda sa rozlišuje a kozmické ukazovatele výnosov – až 12-12,5 kilogramov možno odstrániť zo štvorcového metra pristátia (podliehajú hustote v 3 zariadeniach na štvorcový).

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie budúcich sadeníc začína po 10. marcom a pokračuje až do konca mesiaca alebo do 5. apríla. Špecifický dátum bude závisieť od miestnych podmienok meteo. Semená nemusia zvládnuť. Prevod na trvalé miesto sa vykonáva po dosiahnutí 45-55 denných rastlín.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Maximálna hustota pristátia na dosiahnutie vysokých výnosov – 3 rastliny na meter štvorcový. Schéma – 70×40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Chelyabinsk Meteorite sa dokonale vyvíja a ovplyvňuje otvorené postele v záhrade av uzavretých konštrukciách pod filmom. Hybrid miluje slnečné svetlo, ako všetci ostatní.

Rastúci odrodový hybrid znamená najčastejšie poľnohospodárske činnosti používané v pestovaní a iných odrodách. Pred výsadbou už úmyselných sadeníc na záhrade sa odporúča naliať studne slabým riešením mangánu.

Stonky meteoritu čepelyabinského nevyhnutne musia byť podporované niečím: podpora alebo spáč. Je to potrebné pre nich a kroky. Skúsení záhradníci odporúčajú tvorbu kultúry v 1 bareli. Nie je možné, aby sa vytvorilo viac ako päť krokov.

Zavlažovaná kultúra, spravidla, po západe slnka, a len teplá voda. A tiež potreboval vymazanie, uvoľnenie, pravidelné kŕmenie. Ak chcete získať najvýhodnejšie ovocie, musíte stlačiť bodu rastu.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Odolnosť proti stresu – jedna z hlavných vlastností Tomato Chelyabinského meteoritu. Nežiaduce poveternostné podmienky v ktorejkoľvek časti krajiny kultúry prežívajú dosť ľahko, bez následkov. Všetky klímy a počasie kataklysms neovplyvňujú proces tvorby nestály. Kultúra je veľmi nenáročná, bude sa cítiť nádherná a pod ultrafialovým lúčom a ona sa tiež nebojí deficitu vlhkosti.

Rastúce regióny

Meteorit Chelyabinsk sa odporúča pre pestovanie prakticky v celej Ruskej federácii, od Ďalekého východu a končiace centrálnemu regiónu a severným kaukazom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: