Tomato Chicken Ryaba

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Ultrarandy
 • Prepravovateľnosť: Áno
 • Bush: Nočný stupeň
 • Výška kríka, pozri: 30-50
 • Stopka: Sellcling
 • Farba zrelého ovocia: Ružinká červená so žltými pruhmi
 • Formulár: zaoblené podlhovasté

Pozrite si všetky charakteristiky

Tak romantické a dokonca odkazujúce na báječné motívy názov odrody neumožňuje byť zlá voľba. Avšak ľubovoľne sľubné paradajka môže odhaliť svoje schopnosti len v zručných rukách. A samotná sama samota závisí od známeho s osobitosťami odrody, ktoré nie sú v menšom rozsahu ako z usilovnosti.

Popis odrôd

Tomato Ryaba trpaslík Pozrite sa na určenú kategóriu. Je vhodný pre rôzne kulinárske použitie. Kruhy tejto rastliny na výšku nepresahujú 0,3-0,5 m, čo umožňuje takmer opustenie prístreškov aj v horúcich dňoch. Dôležitou odrodou je chudoba.

Hlavné kvality ovocia

Bobule tejto odrody majú ružovú červenú farbu. Je v určitom rozsahu zriedená žltými prúžkami. Ovocie váži v priemere 100-150 g. Vo forme vyzerá ako kruh, ale zároveň trochu natiahol. Oficiálny opis tiež zdôrazňuje vynikajúcu dojčenie a možnosť jeho prepravy bez akýchkoľvek problémov.

Charakteristiky

Buničina kuracieho radu je hustá. Ovocie sa používajú v čerstvej forme. Sú dobré na konzervovanie. TRUE, z nejakého dôvodu v dostupných zdrojoch nie je špecifický pocit chuti z tejto rastliny charakterizovaný.

Dozrievanie a plodnenie

Tomato Rumina Rumor – jeden z ultrazvukových rastlín. Avšak, osobitné termíny, keď je možné čakať zber, v dostupných materiáloch nie sú zverejnené. A tiež neodráža očakávaný čas na zber ovocia.

Výnos

Podľa recenzií je minimálna účinnosť 5 kg na 1 kV. M. Ale pre takýto výsledok budete musieť urobiť určité úsilie. Dá sa predpokladať, že s maximálnym úsilím bude výsledok ešte priaznivejší.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Typicky sa semená rastlín tejto rastliny odporúčajú už v marci. Je to len trochu neskoro, aby ste boli neskoro – a využiť veľmi skorý rozvoj nebude uvoľnený. Kultúra je najčastejšie pestovaná bezohľadným spôsobom. Plachetné semená zachované do 5-6 rokov po zakúpení.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

V oficiálnom popise sa systém vylodenia nezobrazí. Preto sa dá predpokladať, že by sa mali vyberať svoje hackets.

Pestovanie a starostlivosť

Odstránenie krokov za normálnych podmienok sa nevyžaduje. Takáto kultúra však vyžaduje však pravidelne viesť rastliny, aby sa neobťažovali. Stojí za zmienku, že informácie o pestovaní kuracieho spechu a starostlivosti sú výlučne vzácne v oficiálnych a tretích stranám. Preto, záhradníci budú musieť zistiť veľa skúseností. Spočiatku by sa malo vykonať rovnakým spôsobom ako u iných ultra-art paradajok.

Dátumy pristátia sa prispôsobujú zvláštnosti regiónu a aktuálneho počasia. Dlhodobo. Je potrebné mať čas na aspoň silné studené. A tiež stojí za to vidieť pred pristátím, že sadenice posilnili a dostatočne zdravé. Vzhľadom na citlivosť na chlad, pri výbere prímorskej kultúry bude potrebovať kultúra.

Skoré predčasné odrody paradajok, vrátane kuracie ryab, často dávajú bez chuti. S týmto problémom sa uľahčuje, než sa zdá. Stačí starostlivo len na kŕmenie kríkov. Podvozky sa pravidelne vykonávajú podľa štandardnej grafiky paradajok, ako aj pri akútnej potrebe rastlín v prospešných látkach. Od pádu, Zem je kvapká 30 cm, ale nenechávajte netrhávať plodnú vrstvu.

Na jar sa lôžka znovu objavujú, aby tam ležali potašové hnojivá. Existujú niektoré ďalšie odporúčania:

 • Sedadlá sedadiel ultrazvukových paradajok len vtedy, keď sa Zem zahreje na +10 stupňov;

 • V druhom desaťročí vývoja – kŕmiť kríky nitroposka;

 • Opakujte krmivo Nitroposka na pozadí položenia blokovania;

 • Naposledy spustí plod, vytvorí síran horečnatý alebo zmes na báze draslíka;

 • Zavlažovanie ultrazvukových paradajok, ako aj všetci ostatní, sa vykonáva ako žiadaná pôda;

 • Crickerces lepšie orientovať zo západu na východ;

 • Prvá vodnatá v bežnom počasí sa koná týždeň po vystúpení (skôr – len vtedy, keď sa vyskytne vážne sucho alebo v tepla);

 • Kritické bude odstránenie burín v uličke, ako aj v prísnom kruhu.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár