Tomato de Barao Red

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na spálenie a konzervovanie, pre celoštátne konzervovanie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 115-120
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Vynikajúce
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: Viac ako 200

Pozrite si všetky charakteristiky

Jedným z najobľúbenejších odrôd ľudí pre konzerváciu je de Barao v akomkoľvek prejave: Zlatá, Ružová, Čierna, Tsarsky, Oranžová. Červená odroda nie je horšia ako jeho kolegovia, najmä preto, že je to prvý druh, že ruskí záhradníci a záhradníci sa stretli. Univerzálny, nenáročný, intelenermantný stupeň dáva nádherné chutné plody vhodné na spotrebu v čerstvej forme, ale ideálny pre ochranu celého paliva. Paradajka sa pestuje v otvorenej zemi av polykarbonátových a filmových skleníkoch. Rastlina dáva paradajky s vysokou obchodovateľnosťou a vynikajúcou dopravou.

Popis odrôd

Výkonné vysoké kríky (200 cm alebo viac) majú silnú televíziu, silné podlhovasté stonky pokryté tmavo zelenými líniu typu zemiakov. Plechová doska a interby majú stredné veľkosti.

Výhody de Barao Red:

 • nenáročné;

 • výťažok a natiahnuté plody;

 • Dobrá odolnosť voči fytoofluoróze;

 • Vysoká dekorácia, univerzálnosť a chuť.

Chyby:

 • potreba tvorby a kroku;

 • Požiadavka na tvorbu v skleníku v chladných oblastiach.

Žlté kvety sú zostavené v jednoduchých kvetenstve, tvoriace kefy s 7-9 zins. Tvorba kvetenstiev sa vyskytuje s závideniahodnou pravidelnosťou, prvá je vytvorená cez 9-11 listov, všetky nasledujúce ďalšie tri uzly. Závod vytvára až 10 kefy.

Hlavné kvality ovocia

Mine paradajky, hmotnosť v oblasti 70-90 gramov, majú mliečnu zelenú maľbu v nezrelých podmienkach. Vymeňte ho na karminno-červenú vo fáze technickej a fyziologickej zrelosti. Ovocie zarovnané, jednotný, správny oválny (ovoidný) tvar – vyzerajú úžasné, ako voskové jednotky.

Charakteristiky

Hustá a šťavnatá buničina mäso je pokrytá tenkou, ale trvanlivou kožou, chráni paradajky z trhlín počas tepelného spracovania. Napriek šťavnatiu, ovocie označujú vysoký obsah suchých látok, takže nie sú vhodné na varenie šťavy, na rozdiel od prípravy paradajkových paste a omáčky. Červená buničina je rozdelená do dvoch semien s malým množstvom semien, ktoré majú vynikajúce klíčenie a prenášajú všetky rodičovské kvality.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda sa vzťahuje na strednú kategóriu – uvedené dátumy dozrievania od 115 do 120 dní, ale klimatické vlastnosti regiónu vždy vytvárajú svoje vlastné úpravy. Trénovanie sa natiahnuté, zbery sú zhromažďované na august – september, a môžete strieľať hnedé a zelené ovocie, pretože sú dokonale domnievať na tmavom mieste. Táto kvalita pomáha záhradkárom severných regiónov s krátkym letným obdobím.

Výnos

Odroda sa vzťahuje na vysoko výnos – s dobrým poľnohospodárskym inžinierstvom jeden Bush je schopný vzdať sa až 5-5,6 kg, od meter štvorcového na 18 kg.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

De Barao červená pestovaná pri mori, načasovanie semien prichádza do prvej polovice marca. Na trvalých miestach rastliny transplantácie v druhej polovici mája. Ak rastie paradajky v otvorenej pôde, sadenice sú vysadené po hrozbe vratných mrazničiek – zvyčajne je prvou polovicou júna.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Pre silné kríky, ktoré nevydržia blízke okolie, optimálna vstupná schéma – 40×50 cm, ale nie viac ako tri korene na meter štvorcový.

Pestovanie a starostlivosť

De Barao červená pestovaná pri mori. Sejačka a starostlivosť o osivo sa vykonávajú klasickými metódami, nie odlišné od kultivácie iných druhov paradajok. Mladé rastliny sú zasadené na trvalom mieste po 2-2,5 mesiaci. Paradajka sa vyznačuje tieňou, ale netoleruje konštantný stmievanie. Pôda musí byť úrodná, inak stupeň nebude schopný dať plodine, na ktorú je schopný. Skrutkované pôdy dezoxid na neutrálny indikátor s kosťou a dolomitou múkou, vápno, sadry. Husté kalové pôdy musia byť urobené viac voľnej, priedušnej, inak budete musieť uvoľniť pôdu takmer denne, aby ste zabezpečili korene kyslíka.

Výkonné kríky, ktoré nemajú obmedzenia ROSET, potrebujú silné podpery, ktoré môžu odolať hmotnosti samotnej rastliny a ťažkých kefách s vylievaním ovocia. Ideálne v tomto prípade, drôtený spáč. Ak to nie je možné zorganizovať, potom pevné stávky inštalované v rovnakom čase s výsadbou sadenice. Ďalší odlet spočíva v povinnej formácii Bush (1-2 stonky), neustálych krokov a poklepaní, keď rastú. Mierne, ale včas zavlažovanie, ako aj kŕmenie, uvoľnenie, poklesy, hygienické preventívne liečby. Inteminant Stupeň vyžaduje zovretie – zvyčajne sa zastaví po dosiahnutí dvojmetrovej výšky. V skleníku musíte nutne dodržiavať úroveň vlhkosti – optimálne ukazovatele, je 50-55%. Nižšie listy sú porušené po vytvorení morí, počas liatia sa pokora zníži na minimum. Poskytuje dobré vetranie a umožňuje paradajku nasmerovať všetky sily na toku plodov.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

De Barao Red sa vyznačuje vynikajúcim, aj keď nie sto percent, odpor fytoofluorózy. Všetko závisí od dodržiavania požiadaviek agrotechnológie. Môžu trpieť chorobami, ako napríklad:

 • vertex rot;

 • Bakteriálne miesto;

 • alternatív a kalaporíza;

 • Tobacco mozaikový vírus (VTM);

 • Skutočné a falošné trávniky.

Okrem toho, ako akýkoľvek iný stupeň alebo hybrid, de Barao Red nemôže proti agresívnym škodcom

 • biely odvážnejší, nebezpečný v skleníkoch;

 • Môže a Colorado chrobáky;

 • nevatóda a lekárske;

 • Výlety;

 • Tle.

Je mimoriadne dôležité, aby sa zabránilo všetkým týmto prejavom a preventívne spracovanie insekticídy a fungicídy pomôžu.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Odrody sa zvláda s časovými problémami – sucho a dažďové obdobia, denné kvapky teploty a chladenia.

Rastúce regióny

De Barao Červená, ako aj zvyšok jeho odrôd sa pestuje v priebehu Ruska a susedných krajín, Bieloruska, Ukrajiny, Moldavsko a ďalších krajín. Južné regióny – Astrakhan, Krasnodarové územie, Krym a stredný pásik umožňujú rôznorodosť, aby rastú a úspešne ovocie v otvorenej pôde. Regióny s ťažším podnebím (Sibír, URALS, Ďaleko East) nemajú schopnosť poskytovať závod s potrebným množstvom SAT, preto záhradkári a záhradkári zasadiť v skleníkoch.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: