Tomato deidov

 • Autori: Kashmeda E.V., Skryté B.G., Andreeva N.N.
 • Rok predpokladov: 2001
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 101-109
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Výroba komerčných plodov,%: Až 98%

Pozrite si všetky charakteristiky

Praví milovníci paradajok, starostlivo dopĺňajú svoje zbierky, starostlivo sledovali vzhľad zaujímavých nových produktov, určite stále rastúci popularity sibírskych odrôd. Rozhodujúca odroda DeDidov je charakterizovaná výraznou nenáročnosťou a silou adaptácie na akékoľvek podmienky. Jeho hlavnou črtou je možnosť pestovania s bezohľadným spôsobom, a to aj v podmienkach juhozápadnej Sibíri. Zdravé semenami v otvorenej pôde, Dediidov začína byť oproti neskôr, ale má čas dať plnohodnotnú plodinu pomerne veľkých a chutných plodov s vysokým výstupom produktu – až 98%. Paradajky sú určené na spotrebu v čerstvej forme, ale aj z nich sú lahodné šťavy a omáčky.

História odstránenia

Pôvodcovia odrody sú E. V. Kashnova, B. G. HIDTY, N. N. Andreeva. Rok registrácie na štátnom trhu výberových úspechov – 2001.

Popis odrôd

Nízke, ale silné štrasené kríky, výška 60-64 cm majú nerehľujúcu orientáciu a slabý vetvonizmus. Zároveň sú výhonky pokryté stredne veľké tmavo zelené lístie, podobne ako vzhľad so zemiakmi a celý krík je ako zemiak. Paradajkové kvety v bežných žltých kvetoch zozbieraných v jednoduchých kvetenstve. Prvý je vytvorený nad 6-7 listov, následný alternatívny po 1-2 rezne. Paradajky sú pripojené k kĺbovým ovocím.

Plusy Sibírskej paradajky:

 • vytrvalosť a nenáročnosť;

 • silná imunita, dobré horiace;

 • schopnosť zrelé a prepravu;

 • Paradajka prenáša všetky kvality na semená, čo umožňuje získať svoje vlastné semená;

 • NEPOUŽÍVAŤ NEPOUŽÍVAŤ A TUTIVOSTI, AKO VÝROBY.

Nevýhody odrody:

 • Nedostatok vlhkosti vedie k vzniku príznakov hniloby vrcholu;

 • praskanie s nedostatočnou vlhkosťou.

Rozmanitosť sa pestuje nielen na súkromných pozemkoch, pestujú sa v priemyselnom meradle na farmách, pretože je to veľmi ziskové a opakovane ospravedlňuje investované fondy.

Hlavné kvality ovocia

Nezrelé zaoblené ovocie so slabým pásikom s hmotnosťou od 80 do 120 gramov a vyššej (zaznamenaná záznamová hmotnosť 330 g) natretá do svetlej zelenej farby s viditeľným stmavním v vyvrátení. Vo fáze technickej a fyziologickej zrelosti sa odoberie intenzívna tmavá ružová farba s prechodom na šarlát alebo takmer karmínový odtieň. Hnedé paradajky sú dokonale spoliehať na parapety alebo v plne zatemnej miestnosti, uloženej v 1 vrstve.

Charakteristiky

Hustá šťavnatá buničina ružového červeného odtieňa, bez nadmernej vodnej, obsahuje 3,5-4,3% sušiny. Koža tenká, ale hustá. Chuť je pomerne sladká, pretože 100 g mefety predstavuje aspoň 4% cukrov. Kyselina je takmer nepostrehnuteľná, hoci je prítomná v miernych množstvách. Na strihu sú viditeľné 4 semenné kamery.

Dozrievanie a plodnenie

Tomato sa vzťahuje na sekundárne stupne, odhadované dátumy dozrievania 101-109 dní, ale konkrétnejšie ukazovatele závisia od kultivačnej oblasti.

Výnos

Rozmanitosť je považovaná za vysoko prahovú hodnotu a ukazovatele sa líšia v závislosti od miesta kultivácie, avšak všetky čísla sú hodné. Napríklad v regióne Volga-Vyatka odstránená z 150 na 470 centov s hektármi, West Siberian District ukazuje stabilné výsledky 214-471 c / ha. Ako impozantný výnos na Ďalekom východe, urale a iných okresoch.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Dátumy siatie na sadenice závisia od času pristátia mladých sadeníc na trvalé miesto – vo všetkých regiónoch, ktoré sú odlišné. Siatie semien na získanie sadeníc produkujú jednu a pol alebo dva mesiace. Nezabudnite, že Demidov úspešne oplodňuje pomocou priameho siatia v zemi. Potom sa v južných okresoch začali, na severe – koniec mesiaca.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato deidov

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato deidov

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato deidov

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Počas semenáčov sadenice sa DEMIDOV zvyčajne dodržiavajú schémy 50×60 cm, pretože kríky, aj keď nízke, ale dosť silné. Pri výseve semien okamžite v zemi sa odporúča odolať rovnakej vzdialenosti.

Pestovanie a starostlivosť

Ak je voľba zastavená na pestovanie rôznych semien, algoritmus opatrení je štandard. Zem pre sadenice by mali byť voľné, vyvážené z hľadiska zloženia a kyslosti. Ak nie je dostatok skúseností, aby ste zostavili pôdu na vlastnú päsť, je vhodnejšie kúpiť ho v obchode, najmä preto, že je lacný. Sadenice musia byť mierne zavlažované tak, aby nemali chudobných rastlín s nadmernou vlhkosťou. Odporúča sa nahradiť časť ožarovania vlhkosťou, striekaním lístia a pôdy (pre mladé sadenice je oveľa dôležitejšie nie je vlhkou pôdou, ale dostatočnou vlhkosťou). Tento parameter by mal venovať pozornosť, ak byt je príliš suchý vzduch. Môžete dať zvlhčovač vedľa boxov a okuliarov.

Vzhľadom k tomu, že nemá zmysel vziať dediké miesto v skleníku a ponechávame ho pre náročnejšie odrody, potom budeme hovoriť o záhradných podmienkach a požiadavkách.

Na pestovanie v otvorenom tele je miesto zvolené klasickými parametrami:

 • dobré osvetlenie;

 • plodnosť pôdy;

 • priepustnosť vzduchu pôdy;

 • Úroveň kyslosti (mala by byť neutrálna).

Najlepšie transplantačné obdobie je čas, keď hrozba vratných mrazničiek. V tomto ohľade musia byť všetky prípravné aktivity s stránkou dokončené. Ťažké tenké pôdy sa roztrhajú zavedením ceremonickej šupky. Najužitočnejšie je pohánka šupka. Nielenže robí pôdu viac voľnejšia, ale tiež to obohacuje minerály a vitamíny. Okrem toho priťahuje svojou vôňou dúhovcov z celého kraja. Ak susedné stránky nemajú také „doping“, môže byť bezpečne argumentovať, že červy odtiaľ sa čoskoro presunú na zeleninovú záhradu s šupkou. Kyslá pôda musí byť zdobená kosťou alebo dolomitou múkou, kriedou. Zem v jamkách je obohatený o organický, superfosfát, drevený popol alebo komplexné minerálne hnojivá. Ďalšia starostlivosť leží včas zavlažovanie, ktoré sa zastavia po začatí hromadného dozrievania zberu. A tiež potrebné opláchnutie, kŕmenie, preventívne spracovanie.

Tomato deidov

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato deidovKvasinkaTomato deidovKyselina boritáTomato deidovJódTomato deidovPopolTomato deidovVápnik selitraTomato deidovkyselina jantárováTomato deidovSérumTomato deidovPeroxid vodíkaTomato deidovKuracie vrhTomato deidovSódaTomato deidovSpievaťTomato deidovMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Vysvetľuje sa silná imunita odrôd, jeho odolnosť voči rôznym druhom chorôb je už dlho známa ako jeho popularita. Avšak, paradajka sa nebude vyrovnať s škodcami. Na základe toho, ako aj pre prevenciu možných chorôb, sú potrebné spracovanie insekticídov a fungicídov. Okrem toho sú ovocie náchylné na praskanie s nedostatkom vlhkosti alebo pretečenia.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato deidov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato deidov

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato deidovPhytofluoroTomato deidovNafúknutý rosaTomato deidovVrcholTomato deidovClapporiosTomato deidovŠedý ganilTomato deidovTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Demäidov je známy ako odroda vhodná na kultiváciu v akejkoľvek klíme okrem Polaria. Preto dokonale toleruje teplo a chladenie, ostré kvapky denných teplôt.

Rastúce regióny

Spočiatku je trieda prispôsobená podmienkam Volga-Vyatsky, West Siberian, East Siberian a Ďaleké východné regióny, ale následne ukázali svoju konzistenciu vo všetkých oblastiach krajiny.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár