Tomato Dig Gold

 • Autori: Sibírsky výber
 • Názvy synonymá: Cifomandra
 • Kategória: Zoradiť
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 119-122
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Prepravovateľnosť: Dobré
 • Bush: stredný odolný
 • Výška kríka, pozri: 100-120

Pozrite si všetky charakteristiky

Názvy niektorých odrôd vyzerajú neobvyklé a akoby nič vyjadrili. Stále si však zaslúžia spotrebiteľov. Plne sa vzťahuje na Nigalra Tomor.

História odstránenia

Takáto trieda bola vytvorená v tzv. Sibírskej výbere školy. Pretože spočiatku spĺňa najprísnejšie požiadavky klímy. Závod má dokonca oficiálne synonymum – cifomandra. Pri vývoji kultúry nebola aplikovaná hybridizácia.

Popis odrôd

Bager – predovšetkým univerzálny. Môže sa pestovať na jednoduchej záhrade a pod filmom. Busty rastú na 1-1,2 m. Vyznačujú sa tvorbou lacrimálnych stoniek.

Hlavné kvality ovocia

Pre upevnené zrelé bobule, malina-červený tón. Sú veľké a môžu vážiť až 0,8 kg. Zostávajúce vlastnosti sú nasledovné:

 • Tvar jednoduchého srdca s miernym zaoblením;

 • vytvorenie jednoduchých kvetenstiev;

 • Hladká a hladká kôra;

 • Slušná úroveň záznamu.

Charakteristiky

Ramato Radiče rastúceho sladkého. Jeho telo je dosť mäsité. Obsahuje relatívne malé množstvo semien.

Dozrievanie a plodnenie

Toto je jednoduchý stred. Zvyčajne medzi populáciou výhonkov a tvorba plnohodnotnej plodiny beží 119-122 dní. Ale zrejmé dôvody sa toto obdobie môže značne líšiť.

Výnos

Bager môže dať až 6 kg bobule. Tento výsledok sa dosiahne za najvýhodnejších podmienok. Nie všetky z nich, samozrejme, závisieť od samotných poľnohospodárov. Ale zvyčajne kultúra stále odôvodňuje očakávania spojené s ním.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Často semená pre nádoby zasiať na začiatku marca. Ale nič hrozné, že to neskôr nebude. Hlavná vec nie je odložiť proces v prvej dekáde apríla. Väčšinou pripravenosť kríkov na pristátie v otvorenej krajine sa dosiahne vo veku 55-60 dní. Je potrebné len pozorne monitorovať stav sadeníc a zhodnotiť fitness pôdy.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Prečítajte si viac  Červené ruky

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Za 1 m2. m by nemalo mať viac ako 3 kríky. Optimálny systém plánovania – 300×500 mm. Tento prístup je registrovaný dodávateľom výsadby, pretože neexistuje spôsob, ako hľadať iné možnosti.

Pestovanie a starostlivosť

Je absolútne potrebné očistiť. V každom prípade budú musieť byť rastliny podporovať podpory. Stojí za to zdôrazniť potrebu vytvoriť kríky. Vykonávajú sa v 1 alebo 2 stonkách. V prvej metóde sa vyrábajú najväčšie bobule, ale počas druhej budúce budú o niečo väčšie.

Prebiehajúce sadenice prebiehajú, keď sa objavia 2 súčasné listy. Včasné zavlažovanie je veľmi dôležité. Naliehavo odporúčané a kŕmenie kombinovaných minerálnych kompozícií. Buriny by sa mali vopred vymazať. Veľmi dôležitá úloha zohráva racionálna dvorecová číslica.

Keďže ide o odrodu, a nie hybrid, reprodukcia s vlastnými semenami je celkom možná. V inštitúcii sadeníc sa odporúča dezinfikovať pôdu. Lepšie a ľahšie to urobiť z dôvodu spracovania mangánom. Teplé mokré prostredie pomáha aktivovať. OPTIMAL PRIMER – kombinácia trávnika s humusom a rašelinou.

V niektorých prípadoch, namiesto rašeliny, používame premytý a kalcinovaný riečny piesok. Na zlepšenie vlastností zmesi sa bude musieť použiť: \ t

 • sulfát;

 • superfosfát;

 • močovina.

Pred pristátím je povinná navlhčiť. Zároveň ho nalejte neprijateľné. Najavo sa účtuje 1 cm. Vzdialenosť medzi nimi by mala byť 2 cm. Pod polyetylénovým filmom v teple, dôkladne osvetlené, semená prechádzajú skôr.

Prečítajte si viac  Falker Beet Salu

Predpokladá sa, že teplota je optimálna pre sadenice – od 22 do 24 stupňov. Odporúčané udržiavanie vlhkosti približne 70%. Ochrana filmov sa odstráni, keď sa vyskytnú prvé klíčky. Zároveň potrebujete trochu nižšiu teplotu. Pestovanie v samostatných rašeliniach vám umožní odmietnuť potápať sa.

Ale ak sa použije jediný kontajner, vrátane peat plnky, rozpúšťanie je úplne nevyhnutne. Sadenice sa prekladajú do šálok alebo výber voľby. Vzhľadom k tomu, Dwinncine rastie aktívne a veselo, na to potrebujeme objemové nádrže. V opačnom prípade budú jeho korene nepohodlné vo fáze vývoja sadeníc. Tvrdenie sa vykonáva 14 dní pred preložením trvalé miesto.

Thug trávia nechajte krátky čas, ale každý deň. Zvýšenie trvania trvania. Uistite sa, že budete nasledovať počasie tak, aby sa sadenice nepohybovali. A aj keď nie sú zaznamenané žiadne vonkajšie negatívne prejavy, rast kultúry môže spomaliť. Ďalším negatívnym účinkom pohybu je mimoriadne nízke kladenie prvej kefy.

Pred pristátím Digitandra na trvalom mieste sa musí starostlivo kontrolovať. Norma upevnené sadenice obsahuje 9 alebo 10 skutočných listov. Priemerná dĺžka intersals v kvetinovej kefke sa pohybuje od 5 do 7 cm. Toto paradajka sa vyvíja dobre len v ľahkom pozemku. Pretože výsadba plošiny je opitý vopred a dať piesok, aby sa zabezpečilo drenážne vlastnosti.

Wells pre Digitandra musia byť hĺbkou 10-15 cm. Ich dno je prístrešok a padajúce sa tam. Užitočné pridať a humus. Po malom pečate je pôda znova napojená. Digitandra je zavlažovaná po prvýkrát po 10-14 dňoch po pristátí na konečnom mieste.

Ponáhľa sa s týmto prípadom, bude možné vyvolať root hnijúce. Jednoducho nemajú čas absorbovať splatné množstvo vody. Ďalší problém, keď prepadom je výškové brzdenie. V dôsledku toho bude plody odložené. Ale počas samotného kvetu a najmä tvorby bobule musí každá Bush Digitandra intenzívne s použitím 5 litrov vody každý deň.

Prečítajte si viac  Všetko o Luke Suvorov

Zlepšiť retenciu vlhkosti pomôže mulčovať. Najčastejšie je to pilín alebo slama. Ale môžete použiť a starú trávu. Bočné výhonky odrezané skoro ráno v teplých slnečných dňoch. Lístie v spodnej časti stonky musí byť odstránené.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: