Tomato Dream Gargetníka

  • Autori: Lukyanenko A. N., Dubinin S. V., Dubinina I. N. (LLC „AGROOFIRMA SEDK“)
  • Rok predpokladov: 2007
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 95-105
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Prepravovateľnosť: Vysoká
  • Bush: Nočný stupeň

Pozrite si všetky charakteristiky

Paradajkový sen záhradníka – to je determinant rozmanitosť univerzálnej destinácie, ktorá zarobila pozornosť odpočítania na úkor svojich vynikajúcich schopností na plodnenie. Je zameraný na pristátie na nekomerčné účely, vhodné na použitie v šalátoch, jesť čerstvé formy. Rozmanitosť je zónovaná pre väčšinu regiónov Ruskej federácie, môže pristáť pod filmom alebo otvorenú pôdu.

História odstránenia

Rozmanitosť bola odstránená špecialistami Agrofirma SEDK LLC. Od roku 2007 umožnilo využívať vládne testy.

Popis odrôd

Kruhy paradajok tejto odrody sú nízke, v otvorenej zemi, ktorá nemáme doteraz viac ako 60-70 cm, v skleníku je tento obrázok iný na 100-150 mm v najväčšom. Stupeň rýchlosti je stredný. Listy na zelených kríkoch, svetlé, malé. Kvetenstvo Jednoduché, ovocie má artikuláciu. Až 5 kefiek je vytvorených na výkonnom hlavnom kmeni.

Hlavné kvality ovocia

Druh ponurý sen dáva paradajky s hladkou lesklým kožou, v skalnatej forme, ktorú majú červenú. Paradajky majú plochý tvar, zozbieraný v kefke 4-6 plodov. Každý váži až 80 g. Dužina tejto odrody je mäsitá, stredná moc. Externe, paradajky vyzerajú atraktívne, dobre uskladnené bez straty šťastia a hmotnosti.

Charakteristiky

Ovocie majú vyváženú chuť, dobré, s dostatočným stupňom sladkosti. Koncentrácia Lykopínov v nich nadpriemerná.

Prečítajte si viac  Paradajkový oranžový uzáver

Dozrievanie a plodnenie

Stupeň čoskoro, jeho plody sa uchovávajú 95-105 dní od okamihu sadeníc. Zber nastane od júla do septembra. Dozrievať ovocie spolu, 1 vlna sa zhromažďuje až 70% celkového výnosu.

Výnos

Paradajkové kríky dávajú ovocie vo výške až 6,3 kg / kV. M. Úroda ovocia je uľahčená z dôvodu špeciálnej štruktúry ovocia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Paradajkové semená Dream Ogorodnik začína hľadať v špeciálnych kontajneroch alebo kazetách na konci marca alebo v 1. apríli. Priamo otvoriť pôdu sania nie sú akceptované. Transplantácia rastlín na trvalé miesto v otvorenom pozemku sa vykonáva na konci mája – začiatkom júna po ukončení tradičných jarných mrazov. V priemere, od okamihu naočkovania, semená trvá asi 60 dní.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Odporúčané pôvodcov Vzdialenosť medzi pristátiami 40-50 o 70 cm. Na každom meter štvorcový môžete umiestniť 3-4 rastliny.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajka za záhradníka sen tvorí relatívne kompaktné kríky, ktoré vedú v 1-2 stonkách. Kvôli významnému zaťaženiu ovocia, musia byť výhonky testované na ochranu pred poškodením. A pozornosť vyžaduje odstránenie stepperov – sú tvorené celkom hojne, vyžadujú ručne.

Prečítajte si viac  Ako pestovať mrkvu?

Pripravenosť zariadenia na transplantáciu je zvyčajne určená dosiahnutím výšky 12-15 cm. V tomto štádiu má Bush už 5-6 skutočných listov, sa môžu objaviť prvé kvetinové kefy. Skúsené odpočinok odporúčajú okamžite semená semien v samostatných kontajneroch, výber rašelinových nádob. Takže pri transplantácii rastliny budú zranené v minimálnom stupni.

Príprava pôdy spočíva v opustení zvoleného miesta, ako aj pri vytváraní hnojív. To všetko sa deje najneskôr do 14 dní pred pristátím. Samotné rastliny sa postupne vytvrdzujú v rovnakom období, vytiahnutím na otvorený vzduch niekoľko hodín, čím sa dosiahne trvanie vplyvu na 10-12 hodín.

Hlavným odchodom rastlín po transplantácii je udržiavať optimálnu vlhkosť, pôdu. Zavlažovanie je regulované s prihliadnutím na poveternostné podmienky. V priemere môže byť vhodný režim nazývaný vlhkosť periodicitou 2-krát týždenne. Pod každým puzdrom je uvedené na 5 litrov teplej vody.

Undercurances sa vykonávajú od 10 dní po transplantácii zariadení v otvorenom pozemku. Pod koreňom sú dusíkové hnojivá, komplexné, vo vode rozpustné. Potom prichádza čas potaš-fosforečných kompozícií. Fondy prinášajú so striedaním každé 2 týždne.

Aby ste znížili potrebu kríkov v zavlažovaní, môžete vykonať starostlivé mulčovanie pôdy. Pravidelne sa musí pravidelne meniť, slama alebo iný prírodný materiál. Súčasne je pôda vystavená uvoľneniu. To všetko umožní rastlinám rásť a rozvíjať sa plné.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Prečítajte si viac  Apple Tree Altynai

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Stupeňa demonštruje genetickú odolnosť voči vývoju vrcholového hniloby, koreňových infekcií. A tiež označuje, že stupeň nie je naklonený k poškodeniu fusarium, vertikánovej, VTM a fytoofluór. Vysoká imunita pomáha rastlín, aby poskytli ovocie bez rizika straty plodín. V otvorenej pôde nie sú kríky tiež ohrozené a škodcov.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Nargetian Dream Rôzne je dobre prispôsobená na pestovanie v regiónoch so silnými vetrom, spaľujúcim slnkom alebo vysokou úrovňou atmosférických zrážok. Je odolný voči suchu a prerastaniu, pričom vhodné externé faktory agrotechnológie neovplyvňujú množstvo plodia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: