Tomato Easter Egg

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
  • Čas dozrievania: Médium
  • Načasovanie dozrievania, dní: 110
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 160-180
  • Farba zrelého ovocia: Červená so žltými pruhmi
  • Formulár: vajcia v tvare vajec

Pozrite si všetky charakteristiky

Neobvyklé paradajkové veľkonočné vajíčko na prvý pohľad priťahuje pozornosť na jeho Motley Farebný a elegantný tvar. Zdieľanie inmimenzionálnych, vyžaduje zovretie na obmedzenie rastu. Ovocie oceňujú svoje vlastnosti chuti v najnovšom formulári a na zachovanie estetiky na ochranu.

Popis odrôd

Vysoké kríky, dosahuje 160-180 cm, šíri. Chladivo stredné, typické typické typické, hladké, mierne vlnité.

Hlavné kvality ovocia

Paradajky tejto odrody majú kokteily veľkosti, vajcia v tvare. Hmotnosť každého plodu dosiahne 60-90 g. Zrelé paradajkové červené kožu, s viditeľnými žltými pruhmi. V kefke je až 5-7 plodov. Neobmedzujú, hustá pleť si zachováva tvar paradajky počas prepravy a skladovania.

Charakteristiky

Sladké paradajky, s ľahkosťou. Mäso tesné, mäsité. Po zachovaní sa zachováva saturácia chuti.

Dozrievanie a plodnenie

Ovocie sa zhromažďujú za 110 dní. Podľa tohto ukazovateľa sa odroda považuje za medley. Trénovanie, trvá najviac mrazov.

Výnos

Ovocie sa zhromažďujú v množstve až 5-7 kg s kríkom.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien začínajú v 1-2 desaťročí marec. Pôda sa používa zakúpeným alebo záhradou, ukradnutou. Dobre cítiť rastliny a v rašelinovom substráte. Semená je dezinfikovaný, vystavený rastovým stimulantom pri koncentrácii 3 kvapiek na 100 ml vody.

V otvorených pozemných rastlinách sa prenášajú nie skôr ako jún. Do skleníka – v máji, 55-60 dní.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Pre paradajky Veľkonočné vajíčko možno použiť jeden z 2 systémov pristátia s vzdialenosťou 40 × 60 alebo 50 × 60 cm medzi kríkmi.

Pestovanie a starostlivosť

Rastliny po transplantácii na zem sú nevyhnutne zviazané, s výhradou pravidelného pary. Tvorba krídla sa vykonáva v 2-3 stonkách. Pre podväzok je lepšie použiť spáč alebo motúz s upevnením voľnej slučky, ale nevyhnutne zo syntetických materiálov.

Odroda nie je príliš náročná na zloženie pôdy. Pred pristávaním, vrstvou a superfosfátom, zmiešaným so záhradnou zeminou. Nádoby s sadesami sú napojené, aby sa uľahčila extrakcia paradajok. Potom Bush s hlinenou miestnosťou úhľadne odstránená z nádrže, nainštalovaná v studni, čerpaná s pôdnym substrátom. Skriny sú napojené, povrch pôdy je mulčovaný.

Zalievanie puzdrámi paradajok v skleníku alebo na otvorených lôžkach nemusí príliš často. Zastavte 1 čas za 7-10 dní. Najlepšie je organizovať zavlažovací kvapkanie, cez zavlažovací systém pripojený k Baku-Drive. Bude užitočné piť vodu rozdrvené v drevenom popole. Je dôležité, aby teplota tekutiny prúdiacej do koreňov nebola nižšia ako +20 stupňov.

Pri ťažkom tepla sa zvyšuje frekvencia zavlažovania. Pod každým brusom každé 3 dni je vyrobené 5 litrov vody. Ak sa zavlažovanie vykonáva z zavlažovania, môže sa delič odstrániť. Voda robí striktne pod koreňom, vyhýba sa kontaktu s vrchom. Čas na zalievanie je vybraný na začiatku ráno alebo večer, po západe slnka.

Je tiež potrebné podávače. Veľkonočné vajíčko aktívne prechádza do rastu, získava výšku až 2 metre. Aby rastliny mali dostatok živín pre ovocné kravaty, kŕmenie pod koreňom a zelený list sa koná. Optimálny harmonogram hnojív – s periodicitou 14 dní.

Medzi komplexné drogy pre priemyselné paradajky, organizačný „ideál“ je dobre vhodný. Obsahuje naraz všetky živiny vrátane draslíka a fosforu, bohaté na humínové látky. Môžete tiež použiť zlomený vrh vtákov alebo hnoja, škvrnitú. Počas tvorby chutí kvetov sú dusíkaté hnojivá kontraindikované.

Pri pestovaní v otvorenom pozemku je dôležité zabezpečiť, aby sa kríky paradajok nepohybovali, eliminovali ich prepätie. Na tento účel sú hrebene stále v príprave fázy, ak je to potrebné, je pokrytý špeciálnym agromatickým materiálom alebo posypeme originálnym mulčovaním. Zavlažovací systém odkvapkávania by mal byť tiež spevnený vopred, najmä v aridských južných regiónoch, kde sa musí normalizovať spotreba vody. Podporuje v stepných zónach by mali byť čo najdôležitejšie, aby odolali vítrovým nárazom.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Stupeň má vysokú imunitu proti väčšine infekčných chorôb zrnitých kultúr. Udržateľný VTM. Ako miera prevencie, striekajúcej kríky fungicídnymi prípravmi komplexného opatrenia. Vhodné „TOPAZ“ alebo kvapalina Bordeaux. Vystrašený hmyz pomôže prerušiť popol, pridáva sa pri zavlačení.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Rozmanitosť úspešne prevedie rozdiely teplôt atmosféry. Ale kríky reagujú zle na prepätie. S pestovaním skleníkov je potrebné vykonať vetranie. Sucho stupeň toleruje dobre, vhodné na kultiváciu v horúcom podnebí.

Rastúce regióny

Odroda je univerzálna, v otvorenej zemi sa pestuje ako na juhu aj v klimatických podmienkach stredného prúžku. Severné odporúčané pristátie v skleníkoch. Odroda je optimálna pre regióny s krátkym letom, kde má plody paradajok čas na pestovanie úplne.

Recenzie Recenzie

Podľa Dachnikov môže byť paradajkové veľkonočné vajíčko bezpečne nazývané dekorácie akéhokoľvek skleníka. Táto odroda je obzvlášť chválená pre dlhé plodnice – paradajky v kefách dozrievajú nerovnomerne. BUSTA, podľa záhradkárskych recenzií, nie príliš vysoký, v otvorenej zemi av skleníku ich veľkosti nezasahujú do normálnej úrody. Neobvyklá farba šupky obzvlášť oceňovala domáce milovníkov uchovávania. Vo solingu, elegantné slivky podobné paradajky vyzerajú veľmi pekne.

Mnoho DACIFFY Všimnite si, že plody sú dobre ležiace – dokonca až do konca decembra, ak ich odstráni s Bushom. V postele, paradajky prakticky neotáčajú, sa po prevode infekcií rýchlo obnovia. Ovocie sa získajú kalibrovanými, krásnymi, rovnakými v vzhľade a forme. Môžu byť úspešne pestované na predaj.

Medzi nevýhody tejto odrody Daccias poznamenáva potreba pravidelného prechádzania. Trvá to veľa času. Ak zanedbávate kríky, ich výhonky sa môžu zlomiť pod váhou ovocia. Produktivita odrody je, aj keď sa odhaduje ako dosť vysoké, stále nie sú všetky záhrady.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: