Tomato German

 • Autori: Steinert T. V., ALILUEV A. V., Osintev K. O., Reznik G. G., Romanov A. M. (LLC „Heterotický výber“)
 • Rok predpokladov: 2021
 • Názvy synonymá: Herman F1
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 93-95
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Prepravovateľnosť: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Každý rok sa na trhu objavujú všetky nové poľnohospodárske plodiny. A 2021th z tohto pravidla nevykonal. Najnovšie, Tomato Hermann, ktorý si zaslúži najväčšiu pozornosť od záhradkárov, bola prezentovaná na verejné použitie.

Popis odrôd

Závod má oficiálne synonymum – Herman F1. Toto je vysoko kvalitný hybridný intelenerminant. Kultúra sa odporúča na pestovanie v otvorenej zemi, ako aj vo filmových skleníkoch. Hermanové kríky rastú až 2-2,2 m. Počet listov je malý, listy majú priemernú dĺžku a natreté v jednoduchej zelenej farbe.

Hlavné kvality ovocia

Dôležitou charakteristikou Hermanna Harvestu je jeho vysoká prepravovateľnosť. Podiel komerčných inštancií, zatiaľ čo súlad so základnými normami poľnohospodárskej techniky dosahuje 98%. Svetlá zelená farba je typická pre nezrelé bobule; na fruozke a nebudú vedľajšie miesta. Zrelé ovocie získajú kurzové farby.

Hmotnosť paradajok jednotky je v priemere 200 g. Jeho zaoblená konfigurácia je doplnená slabo vyslovovanými rebrami. 1 kefy sa vyvíjajú od 6 do 8 bobule. Prvá medziproduktová kvetenstvo vyvinie viac ako 6-7 listov. Ďalej pôjdu striktne po 1-2 listoch.

Charakteristiky

Presná chuť v zdrojoch nie je opísaná. Uvádza sa, že má naozaj rád najviac ľudí. Použite ovocie a čerstvú formu a v šalátoch.

Dozrievanie a plodnenie

Herman – atraktívny skorý stupeň. Keď sú výhonky vytvorené, môžete čakať na plnohodnotné plody v priemere po 93-95 dňoch. Kúpanie zvyčajne pokrýva:

 • Júl;

 • August;

 • September.

Výnos

Počet plodov bude pomerne vysoký. Okrem toho je zmena výťažku (s inými vecami) je malý. Uvádza sa, že sa pohybuje od 19,2 do 19,5 kg na 1 kV. M. Časť správ o zdrojoch, ktoré môžu mať možnosť získať kolekciu 23 kg bobule. Záhradníci musia byť stále kontrolované v praxi, ako sú tieto sľuby presné.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Sejacie semená v semenároch môžu byť aj v januári. Niektorí záhradníci radšej čakať na február alebo marec. Táto voľba je určená tým, koľko času sú vhodnejšie pre transplantáciu v otvorenej krajine.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Dôrazne sa odporúča dodržiavať približne 500×500 mm. Nemá zmysel experimentovať s iným umiestnením.

Pestovanie a starostlivosť

Presné informácie o pestovaní tejto odrody zo záhradkárov z zrejmých dôvodov ešte neboli zozbierané. Je však potrebné vedené rovnakými princípmi, ktoré sa používajú na pestovanie iných intederentných paradajok. Tendencia k vážnemu rastu robí to na zemi viac miest. Nutne si vybrať taký graf, kde kríky nebudú zasahovať do iných rastlín. Semená sú možné v bežných prímorských kontajneroch, ale niektorí ľudia uprednostňujú malé kazety, ktoré sú pohodlnejšie.

Je potrebné sa vyhnúť a nadmernému pristátiu. Kvôli nemu môže priemyselné rastliny častejšie ublížiť. Prvé kŕmenie sadeníc strávi 6-7 dní po potápaní. Namiesto jednotlivých hnojív, a to tak pre sadenice a dospelé kríky, je správne používať zmiešané obchody, plne pripravené na použitie. Nežiaduce okolie so zemiakmi, aby sa zabránilo vzájomnej výmene škodcov.

Je veľmi užitočné nasýtiť prirodzenými hnojivami pri každej jamke. Zalievanie sa vykonáva len pod koreňom, prísne teplú vodu. Aby sa pôdna vlhkosť nezmenila ostro a nepredvídateľne, odporúča sa mulčovanie. Podávače sa konajú najmenej 3-krát počas vegetatívnej sezóny. Zároveň sa uistite, že budete riadiť stavom samotných rastlín.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Alternariáš nepredstavuje žiadne vážne nebezpečenstvo pre Herman. Vírus tabakového mozaika ovplyvňuje túto kultúru je tiež dosť zriedkavá. Táto výhoda však neodstraňuje povinnosti zo záhradkárov na ochranu pristátia. Hlavné škodcovia sú rovnaké ako iné odrody. Opatrenia na boj proti nim sú tiež podobné.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Priložte Tomato Herman, dokonca aj na severe Európskej časti Ruska, Sibíri a Ďalekého východu. Preto sú podmienky dostupnejšie:

 • Volrský región;

 • Centrálny chernozem;

 • Centrum európskej časti Ruska;

 • Severný Kaukaz;

 • Urals;

 • Okres Volga-Vyatka.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár