Tomato Giant Moskva

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Podmienky rastu: Pre skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: Až do 250
  • Farba zrelého ovocia: Pink (Raspberry)
  • Formulár: tvar srdca
  • Hmotnosť plodu, g: Až 800

Pozrite si všetky charakteristiky

Paradajkový Gigant Moskvy je jedným z najvýhodnejších záhradných rastlín v našej krajine. Je však tiež potrebné mať osobitný prístup, existuje množstvo jedinečných nuans. Stačí študovať všetky tieto záhradníci môžu zaručiť plný úspech.

Popis odrôd

Obrie Moskva oblasť plne odôvodňuje jeho meno. Táto kultúra rastie až 2,5 m. Pretože musí vybaviť celkom vysoké skleníky alebo presmerovať otvorené oblasti. Ale skleníková kultivácia je vhodnejšia a odporúča sa, aby podľa oficiálnej kultúrnej karty.

Hlavné kvality ovocia

V podstate, obrie bobule v blízkosti Moskvy majú ružovú alebo karmínovú farbu. Pre nich, pokiaľ ide o kríky, je typická veľká veľkosť. Hmotnosť môže dosiahnuť 0,8 kg. Tento ukazovateľ sa však zvyčajne pohybuje od 0,4 do 0,6 kg. Formuláre ako ovocie ako srdce.

Charakteristiky

Pre obrie predmestia typickej sladkej chuti. Jeho telo mäsového mäsa, ktorý je vysoko hodnotený všetkými spotrebiteľmi. Podľa niektorých neoficiálnych zdrojov to často nie je sladké a sladká chuť. Údajne obsahuje aj kyslé a ovocie.

Dozrievanie a plodnenie

Gitant z oblasti Moskvy sa považuje za drevo stredného vzduchu. Už nejaký čas potrebný na zručnosti a tvoriť zelené výhonky. Ak sa to stalo, a potom bola zaistená ďalšia starostlivosť, potom prvá plodina môže čakať po 112-125 dňoch. FEPBOARD Trvá až do nástupu mrazov.

Prečítajte si viac  Paradajková semena

Výnos

Odborníci už plne potvrdili povahu plodiny tejto odrody. DÔLEŽITÉ: Pre niektorých poľnohospodárov bude explicitnou nevýhodou nemožnosťou celej paliva. Od 1 kV. M. Záhrada sa zbiera od 8 do 12 kg bobule. Samozrejme, že to má veľký význam počasia. Ale snahy samotných záhradníkov tiež zľavne.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Sadenice by mali posilniť 50-60 dní. Pár dní predtým, jej klíčky sa budú rozvíjať. Preto medzi severnými semenami a prekládkami prichádzajúcich v otvorenej pôde alebo skleníku zvyčajne prechádza 60-70 dní. V každom prípade v každom prípade pripravenosť špecifických rastlín, pretože to môže byť nerovnaké aj v susedných farmárov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Rozdiel medzi krídlami môže byť od 0,5 do 0,6 m. V rámci týchto limitov sa odpadení záhradníci menia umiestnenie paradajok podľa vlastného uváženia. Ale je kategoricky neprijateľné ísť nad rámec.

Pestovanie a starostlivosť

Nič mimoriadne tu. Uistite sa, že naladíte a vytvorte kríky. Tieto požiadavky sú však úplne zrejmé a predvídateľné pre takú vysokú rastlinu. Tvorba sa vykonáva v 1 alebo 2 stonkách. Po 14 dňoch po pristátí v zemi budete potrebovať plnivo so zmesou na báze fosforu a draslíka.

Prečítajte si viac  Paradajka japonský krab

V čase kvitnutia, Korovyt zriedil 10 krát. Stojí za to pridať síran draselný, aby sa dosiahol maximálny účinok. V čase formácie bude prvý asistent záhradníka vodný roztok dreveného popola. Keď paradajky dozrievajú, potrebujú pomôcť s humatickými a superfosfátovými roztokmi.

Kemped skorý zber môže byť ponechaný na presmerovanie. O chuti a iných parametroch to neovplyvní. Zavlažovanie Odporúčané pred západom slnka, aby ste eliminovali popáleniny. Za deň na 1 Bush je potrebné naliať najviac 12 litrov vody. Tieto opatrenia, ako aj systematické buriny, prakticky eliminovať problémy.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

Grant Giant blízko Moskvy má dobrú povesť. Oceňuje sa pre slušné charakteristiky ovocia: sú skvelé a chutné súčasne. Plodenie ide o dosť dlho a poteší s jeho stabilitou. Všetci, ktorí sa pokúsili vyrastať túto odrody aspoň raz, majú v úmysle pokračovať. Aj v surovom a chladnom roku môžu pozorní záhradníci dosiahnuť dobrý úspech.

Prečítajte si viac  BlackBerry Arapakho
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: