Tomato Gina

  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Determinant
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Načasovanie dozrievania, dní: 110-115
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Bush: Nočný stupeň
  • Výška kríka, pozri: Do 70
  • Vetva: Stred

Pozrite si všetky charakteristiky

Každý záhradník má svoje obľúbené odrody paradajok, ktoré rastie z roka do roka, ale tam sú také typy paradajok, ktoré nikto nenechá ľahostajnosť. Patria sem stredná odroda paramátorov Gina.

História odstraňovania odrôd

Gina bola zrnitá kultúra je výsledkom skupiny holandských chovateľov, ktorých úlohou bolo vytvoriť nenáročný stupeň v takmer všetkých klimatických podmienkach, najmä v južnom páse. V štátnom registri Ruskej federácie, a bol tiež dovolené používať odroda bola v roku 2000.

Popis odrôd

Zariadenie semien je determinantom typu rastu, natiahnutie do výšky až 70 cm. Spravidla sú kríky pomerne prázdne, so stredným vetvom a zahusťovaním. Stonky rastlín silné, avšak vyžadujú podporu – garters na podporu, pretože plody na odrody sú veľmi zábavné. Nízke kríky sú tvorené 2-3 sudmi, ktoré rastú okamžite z koreňa. Koreňový systém rastlín silný, takže kríky môžu rásť aj v nefermentačnej pôde. V kroku – v pohľade nepotrebuje.

Hlavné kvality ovocia

Paradajka gina – to je zaoblený tvar ovocia so slabo bodovou páskou. Farba v zrelej forme v blízkosti paradajok tradičné – oranžovo-červená. Tam je odroda do triedy rozsiahleho, pretože priemerná hmotnosť paradajok je 190-210 gramov, ale v skleníkoch sa ovocie pestujú až 300-350 g. Koža paradajky je pomerne hustá s lesklým, ktorý chráni pred praskaním a poskytuje dobrú dopravu. S pálením paradajok problém, pretože je veľmi slabý.

Charakteristiky

Chuť plodov nie je veľmi harmonický, ale nasýtený, tominar, s dominantnou kyslosťou a sotva intenzívnou sladkosťou. Telo ovocných šťavnatých, mäsitých, veľmi voňavých. Rôzne univerzálne destinácie, takže sa jedia v čerstvej forme, ako aj v marinovaní konzervy. Zvlášť dobré paradajky v recyklácii pre omáčky, šťavy, tankovanie.

Dozrievanie a plodnenie

Gina Grade – Stredoest Rýchla kultúra. Od vzhľadu prvých výhonkov trvá 110-115 dní. Cyklus omrvého omylu natiahnutý od júla do septembra, ktorý vám umožní vychutnať si čerstvé a voňavé paradajky na dlhú dobu. Paradajka je rovnako dobre ovocie, pestuje a v otvorenej pôde a vo filmovej skleníku.

Výnos

Charakterizované kultúrou vysokých výnosov. Dodržiavanie základných pravidiel agrotechnológie, od 1 m2 je možné zbierať na sezónu na 10 kg paradajok. Malé úpravy na výnosové ukazovatele môžu počasie.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien na sadenice sa najlepšie uskutočňujú od polovice marca do začiatku apríla, to znamená 60-65 dní pred pristátím v otvorených pôdach. Predbežný materiál môže byť dezinfikovaný, ľad v roztoku mangánu, ako aj triedenie, aby ste pochopili, ktoré semená sú vhodné na pestovanie. Ideálna pôda pre pestovanie sadeníc bude zmesou pôdy s pilinou a rašelinou. Urýchliť vzhľad výhonkov pomôže prístrešok potravinárskych filmov. S príchodom 2-3RD súčasných listov, môžete sa ponoriť (naočkovanie pre jednotlivé hrnce). 10-14 dní Pred pristátím Na trvalom mieste sa odporúča vytvrdnúť kríky, vytiahnutie denne pre čerstvý vzduch.

Vzhľadom k tomu, stupeň je tepelne milujú, pristátie v otvorenom pozemku sa vykonáva na teplo – začiatkom júna, keď zimné mrazy prešli, a pôda je dosť.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Na 1 m2 sa odporúča zasadiť 3-4 puzdrá, pretože sú naklonení rásť. Optimálne pre pristátie sa považuje za schému 40×50 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Kultivácia semienku je možné dve metódy – sadeníc a bezohľadné (rovné semená v pôde). Bezohľadný spôsob je účinný len v južných regiónoch rastu. Pre tento vhodný slnečný plot s pot a impregnovaným hnojivom pôdy. Po vyskakovaní semien v pôde je potrebné poskytnúť skleníkový účinok s použitím polyetylénu alebo agrofibera, ktorý urýchľuje klíčenie výhonkov. Ďalej sa odporúča, aby boli puzdrá správne a poskytujú správne poľnohospodárske inžinierstvo.

Pestovať kultúru dobre na mieste, kde cibuľa, fazuľa, cuken, kapusta sa predtým pestuje. Pôda je vopred vyčistená od odpadu a burín, je dobre opitý na zlepšenie priepustnosti vzduchu, sú vyrobené komplexné hnojivá.

Sadenice Tomatotov Gina potrebujú komplexné odchod, ktorý zahŕňa: Zavlažovanie vynikajúcej vode – 1 krát týždenne, periodické uvoľnenie pôdy, pričom kŕmenie, pozostávajúce zo 4 etáp, burín a opatrenia na ochranu vírusov a škodcov. Podväzok sa vykonáva raz, krátko po vylodenie kríkov v otvorenom pozemku. Niektorí Agrianci odporúčajú čisté busty. Naparovanie sa nevykonáva, pretože sa vytvárajú malé bočné výhonky. Pre lepšie vetranie môžete vymazať / upchať dolné listy na kríkoch.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Imunita pri odrode na mnohé z chorôb zrnitých kultúr je pomerne vysoká – vertikálna, fusarivá vädná, root hniloba. Vrchol dozrievania rastliny sa zhoduje so zvýšenou aktivitou fytoofluorózy, takže by ste nemali zabudnúť na starostlivé profylaktické opatrenia.

Najvyššie nepriatelia kultúry sú invázie škodcov – Tlima, Colorado Beetle a Medveda, aby sa vysporiadali, s ktorými môžete, pomocou špeciálnych liekov a ľudových prostriedkov. Veľmi účinné pri hromadných inváziách škodcov sa striekajú insekticídy.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Seed Gin Kultúra zle toleruje teplotné výkyvy – prudký pokles teploty, pri ktorej sa môže byť dokonca zmrazený. Okrem toho môže teplo a sucho ovplyvniť zníženie počtu zásob, preto je potrebné kontrolovať takéto počasie. Je dôležité kontrolovať vlhkosť aj preto, že nadmerná vlhkosť a vlhkosť môže mať vplyv na zníženie suchróznosti paradajok. Optimálna teplota vzduchu na pestovanie a plodenie Tomato Gin sa považuje za indikátor od +12 do +30.

Rastúce regióny

Odporúča sa pre kultiváciu vo všetkých klimatických zónach Ruska. Okrem toho sú paradajky masívne pestované na Ukrajine a Moldavsku. V južných oblastiach sa paradajky pestujú v otvorených pôdach av miernom a severnom – v skleníkoch. Okrem toho je kultúra veľmi obľúbená medzi Agriarmi v Ázii a Európe.

Recenzie Recenzie

Veľkopro-koreňová trieda Gina už dlho získala pozornosť letných domov a agariálni rastúcu kultúru v priemyselnom meradle, takže hodnotenie o zariadení na rastliny. Väčšina záhrad charakterizuje tento druh ako chutné, šťavnaté, čo dáva hojným výnosom. Mnohí poteší skutočnosť, že kríky nevyžadujú strašidlo a početné záväzky (len raz). Spolu s mnohými výhodami odrody existujú aj niektoré nevýhody. Najvýznamnejší mínus sa považuje za slabý.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: