Tomato Golden Bulino

  • Kategória: Zoradiť
  • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Načasovanie dozrievania, dní: 110
  • Podmienky rastu: Pre uzavretú pôdu
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Výška kríka, pozri: Až 180
  • Charakteristický bush: Slabé vyvinuté
  • Chladivo: Slabý

Pozrite si všetky charakteristiky

Zlatý pino – úžasná škála paradajok s jedinečnou chuťou. Ak ste neskúsený plodín, mali by ste sa snažiť vyrastať na stránke, pretože nie je príliš nároje na starostlivosť.

Popis odrôd

Variant rastlina Golden Pinocchio je vhodný na pristátie v uzavretom pozemku. Maximálna výška kríkov 180 cm. Rastliny sú nedostatočne rozvinuté, že je to malé.

Ovocie sa vyznačujú vysokou predajnosťou a nádhernou dopravou.

Hlavné kvality ovocia

V kostry zlata, žltej, ovocie sú veľké, maximálne vážené až 400 gramov.

V jednej kefke sa vytvorí až 8 obväzy, na stonke takýchto strojov môže rásť na 6. Ovocie Golden Pinocchio nie sú náchylné na praskanie.

Charakteristiky

Chuť sladký. Plody sú dobré čerstvé a vhodné na konzervovanie. Táto odroda je obzvlášť oceňovaná pre jemnú buničinu, mäso.

Dozrievanie a plodnenie

Mid-line Golden Pinocchio dozrieva za 110 dní.

Výnos

Odrodná odroda s výťažkom ovocia 12-14 kg / kV. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená môžu byť vysadené v marci-apríli. Sadenice sa prenesú do uzavretej pôdy, keď sa na kríkoch už vytvorilo až 6 hlavných listov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Perfektné riešenie je 40×60 cm, pretože je vhodné pre väčšinu paradajok.

Pestovanie a starostlivosť

Aby sa predišlo riedeniu sadeníc, znížte náklady na semená, sejací materiál tejto odrody riadi. Draed semená sú 6-8 krát viac ako obyčajné, takže môžu byť osídlené jednotne na ploche. Získané výhonky sa rýchlo vyvíjajú a zvyšuje sa výťažok paradajok Golden Pinocchio. Na suchšie sa použije rašelina, ktorá má slabo kyslú alebo neutrálnu reakciu (pH 6,5-7). Veľkosť častíc 0,20-0,25 mm. Práškový superfosfát, grilovaný na častice 0,15-0,25 mm, rýchlosťou 15-20 g na 1 kg suchej rašeliny. Ako adhezívne činidlo sa používa 8-10% roztok bentonitového ílu alebo 0,05% roztoku polyakrylamidu, 1,5% lepidla Pektínu alebo 2% škrobu Celaser. 1 až 1,2 g dusičnanu amónneho a 1,2-1,5 g sulfátu draselného a mikroelementov, Mg: Mangánsulfáty 40, medi 10, kyselina boritá 40 sa pridá 1 l. Keď je 1 kg semien zlata, spotrebuje sa 7-7 kg suchej zmesi 4-5 litrov adhezívneho roztoku. Zlatý pinocchio.

Nasiaknuté a klíčiť semien na 18-20 stupňov. Zvyšujú sa 24-36 hodín. Potom sú zamietnutí tenkou vrstvou, pokrytá burnou a udržiavajú sa pri teplote 18-20 stupňov pred začiatkom klíčenia. Spretes sú vetrané a zasiate do mokrej pôdy.

Golden Pinocchio sadenice sa pestujú hlavne bez potápania. Semená sú zasiate v pôdnych skleníkoch vybavených systémom vykurovania vzduchu. Pôda sa pripravuje z jeseň: Odstráňte pozostatky rastlín, dezinfikujete, niesť hlboké lámanie, spracujte oblasť „Carbatou“.

Organické hnojivá sa vytvárajú rýchlosťou 30% obj. Na 10-centimeterovej vrstve: humus – 27 kg, rašelina 9-10 kg na 1 m2.

Zblízka hnojivá do hĺbky 10 cm. Tvorba humus môže byť nahradený 1,2 kg slamy SCH.

Skleníky sú pokryté filmovou 2-3 týždňov pred naočkovaním semien. 3-4 dni pred siatím v pôde robiť minerálne hnojivá, g / m2: dusičnan amónny 25-30, superfosfát – 50-60, sulfát draselný – 15-20. Po výskyte zárodkov sa Golden Pinocchio sadenice udržiavajú (vytvrdzovanie) 4-7 dní pri teplotách v noci 7-9 a deň +15 stupňov. Pamäťové hodnoty sú možné na priemernej teplote vzduchu na 14-15, pri slnečnom počasí – 21-23 a cloud – 17-19 stupňov Celzia. Počas tohto obdobia by mala byť vlhkosť na 55-60%.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: