Tomato Golden vlasť

 • Autori: MACEATINA L. ALE.
 • Rok predpokladov: 2008
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinanty
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 85-90
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Bush: Nočný stupeň
 • Výška kríka, pozri: 90-100

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Golden Cieľom miloval záhradkárov za originálne oranžové maľby oboch vnútorných plodov a vonku. Ale nielen priťahuje Agrarians.

História odstránenia

Goldstone F1 je hybridná generácia. Kultúra priniesla slávnu agronómovú lásku Anatolyevna Pevnosť – veľký špecialista na výber paradajok. Na jej účet viac ako 25 odrôd, ako aj 4 tucet hybridov paradajok. Mnohí z nich sú skoro, úspešne kultivované v rôznych farmách. Zlatá svokra – jedna z nich, toto je Ripper Hybrid, ktorý bol zaradený do štátneho registra a prijal prijatie na použitie v rôznych regiónoch Ruskej federácie v roku 2008.

Popis odrôd

Kultúra je iná mierna. Determinant Bush rastie od 90 cm do 1 m. Refrráni je slabá. Stredne veľké listy, zelená. Kefy dozrievajú dosť priateľské. Kvetenstvo Jednoduché, ovocie má artikuláciu.

Hlavné kvality ovocia

Hmotnosť jedného plodu Goldstorm 100-120 g. Tvar paradajkovým tvarom krv, ribrant. S paradajkami, elastickou kožou, dokonca zrelé bobule sa líšia. Farba paradajok, ktorá začína len dozrievať, svetlo zelená, zatiaľ čo zrelé paradajky sa vyznačuje jasnou oranžovou farbou.

Charakteristiky

Zlatá svokra – sladké paradajky, voňavé, pekné šťavnaté. Telo je strednodobé, pekné mäsité, má oranžovú farbu, ako koža.

Dozrievanie a plodenie

Kultúra patrí do začiatku, po 85-90 dňoch po prvých zárodkoch, môžete ochutnať chutné paradajky.

Prečítajte si viac  Apple Tree Smerenko

Výnos

Toto sú vysoko výnosové paradajky. Na otvorených postele sa môžete dostať z 10 kg so štvorcom. m a 4,5 kg z jedného kríka, zatiaľ čo v skleníkoch – až 6 kg s rastlinami.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená tejto kultúry môžu byť spievané pre sadenice v druhej polovici marca. V pôde sú zlaté Přetové klíčky vysadené na konci mája, ale len vtedy, keď už nie je pravdepodobnosť vrátenia mrazov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Zasadené na trvalých sadeníc podľa schémy 60×70 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Hybridová parotická kultúra Matka matky matky matky matky sa vyznačuje veľkým množstvom výhod, avšak hlavná vec je silné zdravie rastlín a stabilný výnos. Pokiaľ ide o agrotechnológiu, to je najmä nelíšené od tradičnej kultivácie paradajok na pestovanie tohto typu paradajok. Avšak, existuje množstvo nuansy, ako je každá iná kultúra, ale všetci sú nekomplikovaní na splnenie dokonca začiatočníkov. Aby ste pestovali dobrú plodinu paradajok zlata svokra, musíte dodržiavať jednoduché pravidlá.

 • Hybridy zvyčajne uprednostňujú dobrú úrodnú pôdu. Zároveň je lepšie, ak sa cíti ako organické. Úroveň kyslosti by nemala byť viac ako 6-7 pH – kultúra miluje buď slabo kyslá alebo neutrálna pôda.
 • Pozemky pre šikmé sadenice Zlatá svokra by si mala vybrať tie, ktoré budú zatvorené z víťazov, ako aj z bodovania slnečného svetla.
 • Je potrebné vziať do úvahy vlastnosti otáčania plodín. Neorganizujte pristátie paradajok, kde boli predtým pestované zrnité, najmä paradajky.
 • Pred výsadbou sadeníc pôdy, musíte vymeniť, odstrániť odpadky, buriny. V regiónoch, kde je klíma v pohode, kultúra môže byť pestovaná pomocou teplých hádok.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

Prečítajte si viac  Ako uchovávať mrkvu doma?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Kultúra sa vyznačuje rezistenciou na rôzne negatívne počasie a klimatické podmienky. Hybridný odolný voči suchu, môže byť dokonale viazaný plody aj za nepriaznivých kultivačných podmienok.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Tomato Golden Matka chuť je možná v rôznych oblastiach krajiny, ako je centrálny, sever, severozápad, Volga-Vyatsky, CCO. Rovnako ako v severnom Kaukaze, centrálnej a dolnej Volrovi, v Urals, Ďalekom východe, v západnej a východnej Sibíri.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: