Tomato Heart Linneia

 • Autori: USA
 • Názvy synonymá: Linnaeus srdce
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: sedemdenermánti
 • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu
 • Čas dozrievania: Médium
 • Načasovanie dozrievania, dní: 90-110
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre skleníky
 • Bush: stredný odolný
 • Výška kríka, pozri: 150

Pozrite si všetky charakteristiky

Názov rozmanitosti na počesť slávnej prírody zaväzuje veľa. To však neznamená, že poľnohospodári môžu ignorovať štúdiu takejto kultúry, a zasadiť ho ako potešený. Naopak, len s dôkladnou štúdiou o vlastnostiach rastliny môže uspieť.

Popis odrôd

Toto paradajka má americký pôvod a alternatívny názov Linnaeus Heart. Stredná výška kríky (maximálne 1,5 m). Paradajka je vhodná pre otvorenú záhradu a pestovanie v skleníkových podmienkach. Listy sa tiež vyvíjajú na obyčajnom kmeni. Dôležitým charakteristickým prvkom je polopriehľadný priebeh vývoja.

Hlavné kvality ovocia

Zrelé srdce Linnei bobule majú červenú farbu. Dosiahli veľkú veľkosť. Zvyčajná hmotnosť takýchto paradajok je 0,3-0,4 kg. Na geometrickom tvare sú najbližšie k stereotypnému srdcu. Nie sú tu žiadne ďalšie špeciálne jemnosti.

Charakteristiky

Mäso srdca. Vnútri nie je takmer žiadne semená, preto nemôžu mať vplyv na chuť. Všeobecne platí, že Berry je veľmi dobre vnímaný a podobne ako takmer všetci spotrebitelia.

Dozrievanie a plodenie

Linneiho srdce je zahrnuté v pozoruhodnej strednej skupine paradajok. Za normálnych podmienok vývoja od vyhadzovania zelených výhonkov pred vzhľadom vhodných bobúľ prechádza 90-110 dní. Takýto významný rozdiel v čase rozvoja zdôrazňuje len relevantnosť počasia a agrotechnológie. Paradajka dáva ovocie dlhú dobu. Môžete ich zbierať v júli a auguste.

Výnos

Uviedol úroveň produktivity od 8 do 12 kg na 1 kV. M. Veľa bude závisieť od starostlivosti a presnosti poľnohospodárov.

Prečítajte si viac  Tomato CossAck

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená semien v kontajneroch sa zvyčajne konajú v poslednej tretine februára. Ale môžete to urobiť v prvom desaťročí marec. Semenáčikové sadenice Aplikujte produktívnu záhradu.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Najviac racionálny systém plánovania 400×400 mm. Je to jej, ktorá priamo odporúča, aby dodávateľ sejacieho materiálu. Neexistujú žiadne poruchy ako sediment. Za 1 m2. m 45 alebo 5 kríkov.

Pestovanie a starostlivosť

Musí byť pripojený tvar kríkov. Ďalšou dôležitou požiadavkou je udržiavanie rastlín v 1, 2 alebo 3 stonkách. Voľba medzi takýmito možnosťami by sa mala uskutočniť so základnými záhradnými úvahami. Sadenice majú kŕmiť liek „zabíjanie“. Urob to 2-3 krát počas kultivácie sadeníc.

Zbieranie v nádržiach sa vykonáva, keď sa objaví 2. súčasný list. Namiesto zavlažovania z fľaše alebo zavlažovania sa môže semenáčiky zavrátiť s rozprašovacou pištoľou. Tvorba sa vyrába v 2 bareloch. Podklady v pôde sa vyrábajú na kvitnutí a dozrievaní ovocia. Mulčovanie pristátia, ako aj vzduchom (s pestovaním skleníkových) absolútne.

Informácie o vykládke, pestovaní a starostlivosti vo vzťahu k tejto odrody menej ako by mali. Preto často nasledujú úvahy spoločné pre stredne staré paradajky charakteru. Je potrebné pripomenúť, že takáto závod vyžaduje opelenie včiel. Pretože v tých istých skleníkoch potrebujú aspoň pravidelne. Dôležité odporúčania:

 • Pozrite sa na sadenice tak, aby sa vyvíja zrýchlené;

 • udržiavať optimálne pre vývoj tepelného režimu sadeníc;

 • Ovládajte vlhkosť tak pre sadenice a pre dospelé kríky;

 • Pri vysušení pôdy sa uchýliť k zavlažovaniu;

 • striktne dodržiavať normy rotácie plodín;

 • Vyhnite sa nadmernému zvlhčovaniu;

 • zvýšiť intenzitu solárneho osvetlenia;

 • riadne uvoľnené a oplodniť pôdu pred plánovaním;

 • variť pôdu v skleníku od jesene.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

Prečítajte si viac  Všetko o zranení zemiakov

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: