Tomato Heart Minusinsk

 • Autori: Sibírsky výber
 • Kategória: Zoradiť
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 100-115
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre uzavretú pôdu, pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 200 alebo viac
 • Charakteristický bush: Silný, semi-kompaktný
 • Chladivo: Silný

Pozrite si všetky charakteristiky

Prispôsobiť pôvodne tropické paradajky k podmienkam drsného klímy – veľmi náročná úloha. Sa však úspešne naučila rozhodnúť. Jedna z týchto možností je len paradajková srdce minusinsk.

Popis odrôd

Na svojom účele je táto rastlina univerzálne. Môže sa kultivovať ako v konvenčných záhradách a v skleníkoch pod ochranou filmu alebo skla. Kultúra sa odporúča pre všetky hlavné regióny Ruska, kde môžete rastú paradajky. Kríky dosahujú výšku 2 m a viac. Pre silné stonky, výrazné vyhlásenie.

Hlavné kvality ovocia

Zrelé zrelé bobule sú veľké. Môžu vážiť až 0,8 kg. Takéto paradajky vo forme sú podobné čiastočne na stereotypnom srdci, ale elegantnejšie a majú charakteristický „nos“. Prvá kvetenstvo je položená nad 5-6 listov. V prírastkoch 1-2 listov bude vytvorené nasledujúce.

Charakteristiky

Buničina srdca Minusinska je hustá a šťavnatá. Rozlišuje sa zrnitou štruktúrou. Zároveň sa semená prakticky nezobrazujú. Všeobecne platí, že takéto plody sú sladké.

Dozrievanie a plodnenie

Táto odroda sa vzťahuje na strednú kategóriu. Jeho výhonky sa zvyčajne objavujú po 100-115 dňoch po výskyte mladých čapov. Plodenie pôjde veľmi dlho. Môžete odstrániť plodinu v posledných dvoch tretinách leta. Tento proces končí v septembri.

Výnos

Stupeň Mausinsk Srdce schopné pracovať dosť veľa bobúľ. Najväčšie výnosy dosahujú 10-12 kg na 1 kV. M. Zároveň nie je možné ignorovať skutočnosť, že podobný výsledok sa dosiahne len za podmienok dobrého počasia a kompetentných agrotechniky. Plody sú dobre prepravované. Zaručuje ich bezpečnosť v tmavých izbách s dobrým vetraním do 20 dní.

Prečítajte si viac  Ružový ružový paradajka

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Optimálne semená semien v marci-apríli. Pripravenosť sadeníc na prekládku na otvorenú zem sa zvyčajne dosahuje v máji alebo júni. Ak chcete byť vedený, ako vždy, je potrebné pre podmienky a aktuálnu splatnosť paradajok.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Pristátie vykonáva len predvečer. V oblasti miernej klímy a na severe je vítaná miestnosť pod polyetylénovým filmom. Za 1 m2. m by nemalo mať viac ako 3 kríky. Ulička robí aspoň 70 cm. Vzdialenosti medzi samotnými jamkami Minusinského paradajok musia byť definované nezávisle.

Pestovanie a starostlivosť

Minusinsk srdce reaguje reagovať na zavlažovanie. A tiež vníma dobre a robí živiny. Kvôli vysokému rastu odporúčané pestovanie v 1 stonku. Po expozícii sadenice pod filmom je vhodné objednať. Ďalej sa sadenice uchovávajú pri teplote 18-22 stupňov.

Vychytávanie v oddelených nádobách sa vykonáva pri tvorbe 2-súčasných letákov. Nárast pristátia by mal okamžite vyriešiť. Zavlažovanie lemované v otvorených pôdnych kríkoch nasleduje ako pôda sušenie. Kŕmenie pravidelne vytvára s rovnakou frekvenciou ako pre iné paradajky. Ruff zeme (a nalejte burinu súčasne) 2-3 krát mesačne.

V niektorých prípadoch však tieto manipulácie budú musieť robiť častejšie. Systematicky odstrániť, so zameraním na dynamiku ich rastu. Prvé kroky sa vykonáva okamžite po pristátí. Pre toto odstráňte spodné listy. Na účely podväzky je potrebné aplikovať chlarress.

Prečítajte si viac  Ako môžete šíriť zimolez z kríka?

Stojí za to pripomenúť, že dobrá pôdna zmes pre túto odrodu je kombináciou:

 • chernozem;

 • premytý riečny piesok;

 • Humbering (toto všetko sa berie do rovnakého množstva).

Všeobecne platí, že informácie o poľnohospodárskom motorom tejto odrody nie sú príliš veľa. Treba však zdôrazniť, že prístupy, ktoré sú typické pre ostatné Stredomorské paradajky, sa vzťahujú na to, čo čiastočne kompenzuje nedostatok špeciálnych informácií. Mausinsk srdce, ako iné paradajky, by mali byť chránené pred studenými dažďami. Takýto vplyv je schopný zničiť aj najsilnejšie a dobre rozvinuté kríky. Zalievanie rastlín je nevyhnutné striktne pod koreňom.

Zavlažovanie sa vykonáva normálne systematicky a rytmicky. Je potrebné vyhnúť sa odvodeniu Zeme a stagnáciu vlhkosti. Voda by mala byť teplá alebo pri minimálnej teplote miestnosti. Ak sa vyskytne silné teplo, mulčovanie často pomáha. V chladných podmienkach môže zachrániť kultúru z nadmerného chladenia.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Ochrana proti fytoofluoróze je poskytnuté non-prirodzene imunitné sily rastlín, ale len za podmienok špeciálnych preventívnych procesov. To isté možno povedať o odolnosti proti alternariázii. Zabráňte týmto dvom nebezpečným infekciám je najjednoduchší spôsob, ako použiť prípravok ORDAN.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Prečítajte si viac  Choroby a škodcovia ríbezlí

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: