Tomato Hugo

 • Názvy synonymá: Hugo, Hugo
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 105-115
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Dobré
 • Výška kríka, pozri: 60-80

Pozrite si všetky charakteristiky

Zahraničné meno závodu neznamená, že je horšie alebo lepšie ako domáce. Okrem toho pozorná štúdia charakteristík každej kultúry. To vám umožní pripraviť sa na záhradné práce čo najčastejšie.

Popis odrôd

Tomato Hugo má 2 oficiálne používané synonymom – Hugo a Hugo. Pre túto odrody sa vyznačuje vývojom intelemantného. Predpokladá sa, že je vo svojej oblasti aplikácie univerzálny. Kultúra deklarovala ako vhodná pre všetky hlavné zásielkové regióny Ruska. Kríky sú nízke, môžu dosiahnuť maximálne 0,6-0,8 m.

Hlavné kvality ovocia

Veľké zrelé hugo bobule sa vyznačujú príjemným červeným odtieňom. Ich priemerná hmotnosť je 200 g. Typické pre tieto paradajky korenie konfigurácie. Ovocie sa vzťahuje na hladkú pokožku. Uvedenie zberu v relatívne chladnom mieste, nie vystavení pôsobenia vlhkosti, môžete ho uložiť 4-5 mesiacov.

Charakteristiky

Tesné mäso Hugo opustí príjemný dojem. Je vždy mäsitý, ktorý tiež zvyšuje účinok. Semená v plodoch sú takmer chýbajú a nemajú žiadny významný vplyv na chuť.

Dozrievanie a plodnenie

Hugo paradajka je akceptovaná, aby sa vzťahovala na kategóriu stredného vzduchu. Získať zrelé bobule zvyčajne spravujú 105-115 dní po klíčení. Zbierajte zber v júli, august, s priaznivými podmienkami – v septembri.

Výnos

V úradnom opise nie je popísané množstvo zberu. Podľa zdrojov tretích strán môže dosiahnuť 12 kg na 1 kV. M. Samozrejme, že špecifiká počasia tvoria vlastné úpravy.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Ťažké kontajnery s pripraveným substrátom musia byť v prvom desaťročí marca. Ak sa všetko robí správne, zvyčajne pripravenosť na pristátie sa dosiahne v prvých dňoch mája. Uistite sa, že ste zvážili pripravenosť špecifických prípadov sadeníc.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Oficiálny opis trvá na systéme plánovania 400×600 mm. Žiadny dôvod na pochybnosť o tomto výsledku.

Pestovanie a starostlivosť

Kravatu paradajky na podporu a dajte mu určitú formu potrebnú v každom prípade. Olovená kultúra v 1-2 stonku. Odborníci zdôrazňujú potrebu dezinfekcie nielen semien a pôdy, ale aj na sadenice. Optimálna vlastná príprava pôda zahŕňa:

 • 35% rašelina;

 • 1/5 vysoko kvalitnej firemnej pôdy;

 • 30% záhradná pôda predtým nepoužitá paradajky;

 • 1/10 biohumus;

 • 1% vermikulit a 4% perlit.

Optimálna drenážna vrstva je aktívne uhlie vo forme jemnej frakcie. 5-7 cm hlavnej časti pôdy sa naň naleje. Pod zavlažovaním, nie jednoduchú vodu, ale riešenie hrnuj draslíka v zmesi s mikroúrodencou. Kapacity s sadesami sa uchovávajú pod filmom 28-30 stupňov. Keď sa objavia výhonky, čaká na 4-7 dní, odstráňte film a od 3 do 5 dní odolať pristátia s okrúhlymi časovými osvetlenými.

Pred vyberaním sa zmes pôdy pripraví, zlepšuje sa pridaním boroposki. Sedan je potrebné ponoriť sa do leštenej zeme. Ďalšie zavlažovanie sa môže urobiť len za 5 dní. Nabíjacie sadenice znamená redukciu teploty na 13-15 stupňov počas niekoľkých hodín každý deň. A tak, že pôda na začiatku nakoniec je pripravená, minerálne hnojivá sú v ňom položené.

Hugo vylodenie najlepšieho času, aby sa zhodoval s zamratým. V posledných 2-3 dňoch pred prekládkou v otvorenej pôde alebo skleníku, rastliny nie sú napojené od 48 do 72 hodín. Prvé zavlažovanie je vhodné kombinovať s fantastickým síranom amónnym a dusíkom. Viac horúce počasie je potrebné použiť takéto riešenie.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Špeciálna odolnosť voči prechladnutiu Táto rastlina sa nemôže pochváliť. Naopak, je schopný poškodzovať aj relatívne slabé mrazy. Je potrebné pokryť kultúru, až do nástupu neustále teplých dní. Je potrebné venovať pozornosť nebezpečenstvu mrazu priamo na pôdu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: