Tomato Hybrid Tarasenko 2

 • Autori: F. M. Tarasenko (POS. Voronezh, Shostkinsky District, Sumy Region., Ukrajina)
 • Sa objavili pri prekročení: San Marzano X ?
 • Názvy synonymá: Gibrid 2 Tarasenko, Hybrid Tarasenko №2
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre skleníky
 • Prepravovateľnosť: Vysoká
 • Bush: Vysoký

Pozrite si všetky charakteristiky

Najväčší trakt dostal odrody s vysokým výnosom, ktoré sú bohaté ovocie s minimálnou starostlivosťou. Takéto charakteristiky majú zeleninovú kultúru hybridné tarasenko 2. Táto odroda je už známa mnohým ruským dachesom. Pred pestovaním paradajok, musíte vedieť o svojich funkciách.

Popis odrôd

Kríky sa pestujú v skleníkoch alebo vonku. Prvá možnosť je vhodnejšia pre regióny s nestabilným klimatickým alebo dlhým a studeným zimám. Typ rastu – intederninant a ovocie dostali univerzálny účel. Vysoké kríky rastú až dve metre. Stonky masívne a trvanlivé a listy – jednoduchý tvar. Na jednom Bush rastie až 9 kefiek, v každom z nich existuje až 7 bariér. Za určitých podmienok dosiahne počet paradajok v kefke 15-25 kusov. Kvetenstvo – komplex.

Hlavné kvality ovocia

Počas plodovania paradajok sa Tarasenko Hybrid 2 stáva jasne červenou farbou. Rozmery – médium a hmotnosť pozostáva z 60 až 70 gramov v priemere. Niekedy zelenina získava až 100 gramov. Okrúhle paradajky s malým „nosom“ nižšie majú hustú a mäsitú buničinu. Plody sú pozoruhodne vhodné na rezanie, robiť šaláty, ako aj tepelné spracovanie a konzervovanie. Paradajky si zachovávajú formu a neprekrývajú.

Charakteristiky

Kvalita chuti spôsobila paradajky – vo výške. Sú to sladká a šťavnatá zelenina, nasýtená množstvom vitamínov a užitočných stopových prvkov.

Dozrievanie a plodnenie

Tarashenko je paradajkový hybrid je stredný časový, s roztiahnutým obdobím plodovania.

Výnos

Vysoký výnos – hlavný rys tejto odrody. Z jednej rastliny zbierajte až 15 kilogramov zeleniny. Skúsení záhradníci sú schopní dosiahnuť vyššie indikátory – až 30 kilogramov paradajok. Zberanie je spravidla zhromažďovať 3 mesiace po pristátí v pôde. Že ovocie sú dlhšie skladované, zbierajú trochu nezrelé. Boxy so zeleninou umiestnené na chladnom mieste, kde sa rýchlo spoliehajú a uložia pred príchodom zimy. Preprava a krvácanie – vysoká.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená semien na sadenice potrebných 65 dní pred ich pristátím v otvorenom pozemku alebo skleníku. Poznať vhodný vek sadeníc, môžete presne vypočítať čas pristátia. Ak chcete získať pevné sadenice na plodiny, je potrebné pripraviť. Vopred, nielen sejací materiál, ale aj pôdy a nádrže. Pri použití semien, ktoré boli zostavené nezávisle, musia byť spracované a kontrolovať fitness.

Pred začatím pestovania semien sa odporúča vykonať nasledujúci postup:

 • Ak chcete začať s, budete musieť pripraviť plytké balenie, na dne, ktoré leží kus papiera alebo bavlnenej tkaniny;

 • cez semená zložité a zakryte ich inou vrstvou materiálu;

 • Na udržanie požadovanej teploty a vlhkosti je nádoba pokrytá vekom a prenesením na približne 15 hodín do teplej miestnosti.

Tara na pristátie môže byť iná, ale mala by byť široká a priestranná. Mydlá pre sadenice sú vybrané svetlom a voľným, voľne vysielaním vody a kyslíkom. Voliteľné kúpiť podklad v obchode, len varte s vlastnými rukami. Zem je zmiešaná s pilinou a rašelinou. Tieto komponenty sú bohaté na minerály. V pôde by nemali byť hlinky.

Požiadavky na postup výsevu:

 • Minimálna hĺbka krabíc pre sadenice – 6 centimetrov;

 • Nádoba vyplní Zem tak, že 2 centimetre zostávajú na okraji;

 • Semená sa rozkladajú pri sadzbe 1 kuse na štvorcový centimeter;

 • Materiál je pokrytý vrstvou pôdy s hrúbkou 1 centimetra.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Medzi krídlami sa odporúča ponechať medzeru 1 meter a medzi radmi – jeden a pol meračov. Takáto schéma umožní rastúcu Tomatoam a Fron. Takže za rastlinami bude vhodná na starostlivosť o a spracovanie pre potrebu.

Pestovanie a starostlivosť

Wells na vybranej lokalite vopred. Na konci sezóny ich kopali, spracúvajú a krmivo. Rozmery vybrania – 50×50 centimetrov a v hĺbke 44 centimetrov.

Po prevode paradajok v zemi sa konajú tieto práce.

 • Mladé rastliny zavratnú teplú vodu s pridaním mangánu. Na prípravu roztoku, v 5 litroch vody rozpustné 1,5 gramov látky.

 • Vysoké kríky sú viazané na podporu tak, aby pobočky neboli rozbité pod váhou úrody a rastliny nezasahovali do seba.

 • Rovnako ako parenie. Odstránenie zbytočných výhonkov – povinný postup pre bohatú a stabilnú plodinu veľkej zeleniny. COUND SELECTION SEKTROČNOSTI PRE ÚLOHO vetranie rastlín.

 • Keď sa objaví prvá zelenina, spodné listy sú rezané.

 • Zem by mala byť vždy hydratácia a uvoľnená. Cez paradajky každý týždeň.

 • Prvýkrát, kríky kŕmia dva týždne po prevode rastlín na miesto. Druhýkrát, že rastliny hnojili, akonáhle sa objaví plody, opakujú prácu po troch týždňoch.

Drop pôda potrebuje opatrne, aby ste sa vyhli poškodeniu koreňového systému. Počas prvých 2-3 týždňov sa Zem opila do hĺbky 10-12 centimetrov. Po spracovaní vrstvy pevnej pôdy v 5-8 centimetrov. Ak sú paradajky pestované v ťažkej zemi, môžete stratiť hlbšie. Form stupeň v 2 stonkách.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár