Tomato žiara

 • Autori: PANCHEV Y. A.
 • Rok predpokladov: 2010
 • Názvy synonymá: Golling F1
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Čerstvé použitie, pre šťavu
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 92-96
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Glow môže byť veľmi priaznivá náplň pre akúkoľvek záhradu. Zvlášť dôležité sú však spoľahlivé informácie. Len s opatrným štúdiom odrody možno spočítať na maximálny návrat a úspešné prekonanie možných problémov.

História odstránenia

Vývojník platov je chovateľ. A. Pančucha. Hlavná práca na kultúre bola v 2000s. V roku 2010 získala povolenie rásť v bežných záhradách a bol zavedený do národného registra.

Popis odrôd

Oficiálne synonymum – žiara f1. Odkazuje sa na počtu určených vývojových hybridov. Kultivovať žiara môže byť obaja v otvorenej zeleninovej záhrade av skleníku pod plastovým filmom. Vyhliadky na pestovanie v sklenených a polykarbonátových skleníkoch Dodávatelia pestovania materiálu sa nevyjadrujú. Výška dospelých kríkov môže dosiahnuť 1-1,1 m, vývoj na nich bude stredne veľké zelené listy.

Hlavné kvality ovocia

Goraz paradajky, vytvorené len z činkov, budú mať svetlú zelenú farbu. Zrelé bobule sú ružové. Hmotnosť jedného paradajky je 150 g. Takéto zaoblené ovocie na 1 kefy vyvíja 5 alebo 6 kusov. Vyznačujú sa hladkou pokožkou a tvorbou jednoduchých kvetenstiev (najprv viac ako 5-6 listov a potom každý alebo dva listy).

Charakteristiky

Gorain paradajky sú charakterizované sladkosťou. Pod kožou vytvárajú mierne hustú buničinu. Kyseliny a iné chute v oficiálnom opise nie sú uvedené. Buničina stále a sa rozlišuje. Niektoré negatívne pocity v Revital Recenzie nie sú uvedené.

Dozrievanie a plodnenie

Zrelé ovocie na postele bude celkom skoro. Medzi vyhodením zo zeleného radu a úplnou pripravenosť zberu na čistenie zvyčajne prechádza od 92 do 96 dní. Týka sa však len podmienkam zvyčajného roka v strednom pruhu. V iných lokalitách – a s rozlíšeným počasím – výsledok sa môže výrazne líšiť. Obdobie aktívneho omylu sa zvyčajne pokrýva júl, august a prvá tretina pádu.

Výnos

Dodávatelia naznačujú schopnosť dostávať 2,4 kg 1 kg bobule. M. Nech tento výsledok nie je príliš pôsobivý, ale je to stále a istí.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená v kontajneroch potrebujú v marci alebo apríli. Preto sa transplantácia v otvorenej pôde vyrába v máji alebo v júni. Konečný výber by mal prinútiť záhradníkov. Budú musieť vziať do úvahy množstvo jemností a nuansy, predpovedať, ktoré nepoznajú špecifickú situáciu, nie je možné. Najmä je žiaduce vyhnúť sa hrozbe refundácie mrazov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Na postele by sa na systém 400×500 mm mali umiestniť paradajky žiara. Ďalšie možnosti pre deembodies nie sú vhodné.

Pestovanie a starostlivosť

Steying bude musieť odstrániť tak ako tak. Bez toho, aby sa vytvoril tvar, Kush je tiež takmer nemožné. Rastliny budú musieť byť podporované tak, aby boli odolné. Vychystávanie prímorských kríkov potrebných vo fáze 1-2 pravé listy. Bude potrebné si ich objednať 7-10 dní pred plánovaným transplantáciou, inak nie je zaručené zakorenenie v otvorenom mieste.

Zalievanie kríkov by nemal tak veľa, koľko pravidelne. Na tento účel by sa mala použiť iba teplá voda. Podklad s komplexnými zmesami sa vykonáva dvakrát alebo trikrát počas vegetačného obdobia. Uistite sa, že vylievate pristátie. S kompetentným poľnohospodárskym inžinierstvom bude plody priateľský.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Phytofluoróza pre žiaru nie je príliš nebezpečná. A tiež v oficiálnom opise stability fusariového vyblednutia. Avšak, stále musieť urobiť aspoň minimálnu prevenciu a pripraviť sa na ochranu pred infekciou.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Tomato žiara certifikovaná ako vhodná pre:

 • Oblasti Leningradu a iných lokalít severozápadu;

 • severne od Európskej časti Ruskej federácie;

 • všetky regióny URAL

 • Severný Kaukaz;

 • VOLGA BASIN;

 • Ďaleký východ;

 • CCO;

 • Centrum európskej časti Ruskej federácie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár