Tomato Infinity

  • Autori: MASKALK A. ALE., Mashtakova A. Ns., Mashkops N. ALE., Mashtakova L. A., AGROFIRM „Sibírskej záhrady“
  • Rok predpokladov: 2010
  • Kategória: Hybrid
  • Typ rastu: sedemdenermánti
  • Účel: Univerzálny
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 98
  • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká
  • Prepravovateľnosť: Áno

Pozrite si všetky charakteristiky

Väčšina záhradníkov miluje pestovať univerzálne typy paradajok, čo môže byť celé leto a zachovanie a proces. Medzi mnohými druhmi pozornosti, hybridný stupeň nekonečna je zaslúžený, rastie v skleníku a v záhrade.

História odstránenia

Včasný druh nekonečna je výsledkom práce slávneho ruského chovateľa A. ALE. Mashtakova, ktorá so skupinou kolegov vytvorila paradajka, ktorá dobre rastie vo filmových skleníkoch a otvorených pôdach. Kultúra bola vydaná pred viac ako 10 rokmi. V roku 2010 bolo povolené v štátnom registri Ruskej federácie a egentodóna rannej odrody Infinity. Je zónovaný závod v týchto regiónoch: severný, centrálny, severný kaukazský, ústredný výbor, severozápad.

Popis odrôd

Nekonečna zrnitá kultúra je vysoká sedemchermannantová trieda strečing až 170 cm. Vyznačuje sa kríkom miernej listiny, strednej vetvosti, hrubého kmeňa a výkonného koreňového systému.

Kvetenstvo v rastlinách jednoduchého typu. Prvá ovocná kefa sa vytvára viac ako 6-7 listov. Najčastejšie je v každej kefy, do 5-6 plodov je zviazaných. Na odporúčanie špecialistov vyžadujú, aby kríky vyžadujú povinnú tvorbu 1-2 stonky, pravidelné pary a podpery na podporu.

Hlavné kvality ovocia

Paradajky sú dosť veľké. V priemere je hmotnosť plodu 245 gramov. Namontované paradajky s plochým tvarom so slabou páskou povrchu. Farba ovocia jasne červená s plným zrením a svetlom zeleným v nesprávnom formulári. Hustý s lesklým, ale nie tvrdým šupkou chráni paradajky z popraskania, a tiež poskytuje plody s prepravovateľnosťou a dlhodobou plodovou – v chladničke, paradajky môžu byť skladované do 4 týždňov bez straty chuti.

Charakteristiky

Paradajky nekonečno sú známe svojou arómou a neuveriteľnou chuťou. Buničina plodov je mäsitá, veľmi šťavnatá, s malým semenom. V chuti je zmes sladkosti s príjemnou rastlinnou kyslosťou, ktorá je doplnená výraznou korenistou arómou. Univerzálny stupeň, tak chutné pri jedle čerstvej formy, v konzervovanom a recyklovaní pre omáčky, šťavy, tankovanie.

Dozrievanie a plodnenie

Infinity Tomatoes patria k skorým známkam. Z vzhľadu výhonkov na prvý zrelé paradajky, 98 dní. Aktívna fáza vyvrátenia je trochu dotiahnutá, ktorá vám umožní vychutnať si čerstvé a voňavé paradajky v priebehu júla – august. Dozrievajú bobule spolu, čo je dôležité v priemyselnej pestovaní paradajok.

Výnos

Ukazovateľ výnosu tohto typu zrnca veľmi vysoký. V súlade s hlavnými agrotechnickými pravidlami je možné zbierať 17,3 kg od 1 m2 pre sezónu. Ukazovatele sa môžu líšiť v závislosti od kultúrnych podmienok. Z jedného kríka pre sezónu, ktoré zbierajú až 7-8 kg paradajok.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Sejacie semená v sadenivách nasledovali 60 dní pred pristátím v skleníku alebo posteli. Predbežný materiál je dezinfikovaný a triedený. Po výseve sa odporúča poskytnúť semená s skleníkovým efektom, ktorý urýchľuje klíčenie. Uzemnenie kríkov by sa malo vyskytnúť v teplej a dobre osvetlenej miestnosti.

V štádiu vzhľadu 2 skutočných listov sa uskutočňuje potápač (naočkovanie pre jednotlivé hrnce). 2 týždne pred pristátím v skleníku alebo otvorenej pôde by mali byť vykonané vytvrdzovacie kríky, ktoré zlepšia adaptáciu závodu novým závažným podmienkam.

Pristátie pre trvalé sadenice sa vykonáva v apríli – máji, keď vzduch a zem je dosť DEVBIT.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Optimálna hustota výsadby kultúry – 3 kríky na 1 m2. Odporúčaný systém pristátia sa považuje za 50×70 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajky nekonečna sú potrebné vo voľnej, hydratovacej a oplodnenej pôde. Pozemok by mal byť dobre pokrytý slnkom a byť chránený pred silnými návrhmi. Komplexná údržba zahŕňa mierne zalievanie, pôdne mulčovanie, tvorbu, odstránenie krokov a podväzky kríkov, výrobu organických a minerálnych látok. Ako aj ochrana pred škodlivými inváziami.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Imunita v závode k mnohým chorobám je vysoká, takže paradajky sú prakticky nie sú náchylné na choroby a vírusy počas dozrievania a plodovania. Absolútna rezistencia v kultúre na vírus tabakového mozaika, vrcholového hnilobu a alternatív.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Odroda má odolnosť voči teplu a dlhé sucho, avšak paradajky sú zle tolerované mrazivé a ostré teplotné rozdiely.

Rastúce regióny

Zeleninová kultúra je masívne pestovaná v južnej a strednej a v severných klimatických zónach Ruska.

Recenzie Recenzie

Infinity paradajky sú oceňované letnými domami a poľnohospodári rastúcu kultúru na komerčné účely. Je to spôsobené tým, že rôznorodosť noncaperizen v Agrotechnológii poskytuje stabilné výnosy, rýchlo sa prispôsobí podmienkam rastu a ľahko prevodu prepravy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár