Tomato čínsky skoro

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Determinant
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 95-100
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Bush: nízka
 • Výška kríka, pozri: 45-55
 • Farba zrelého ovocia: Červená
 • Formulár: Plane-Core

Pozrite si všetky charakteristiky

Ak chcete pád čerstvé paradajky čo najskôr, musíte si vybrať v prospech predčasných odrôd. Pre niektoré ruské dačky je táto charakteristika rozhodujúca pri záložkách rastlinnej plantáže. Aj vybraná kultúra zeleniny by mali potešiť pravidelnú zber a nádhernú chuť. Presne také vlastnosti čínskych čínskych paradajok.

Popis odrôd

Nízke rastliny rastú len do výšky 45-55 centimetrov. Typ rastu -. Je možné pestovať paradajky za akýchkoľvek podmienok, či už ide o filmové skleníky (skleníky) alebo postele v otvorenom. Univerzálne plody v používaní sú vhodné na spotrebu v čerstvej forme alebo príprave rôznych riadov a medzier.

Kruhy tejto odrody môžu byť určené podľa kompaktných veľkostí a formy, z ktorých je vhodné kultivovať aj v malých oblastiach. Nízky rast vám umožňuje pohodlne pestovať paradajky v dočasných skleníkoch. Chladivo – mierne. Na jednej kefke je vytvorená z 5 až 6 paradajok rovnakej veľkosti.

Hlavné kvality ovocia

Zelená zelenina ako starnutie maľované v bohatom červenej farbe. Stredná hmotnosť pozostáva zo 70 až 110 gramov, ale s náležitou starostlivosťou a v priaznivých podmienkach môžu rásť na 150-200 gramov. Paradajky zaoblené a mierne blikané. Často sa pestujú na predaj kvôli tomu, že sú odolné voči praskaniu. Dužina je veľmi šťavnatá a mierne hustá. Koža hladká s lesklým leskom. Semená hniezda trochu.

Zrelé zelenina sa ľahko prepravuje bez straty vzhľadu a iných vlastností. Kvôli oduševosti a malého počtu semien sú často pripravené šťavy a omáčky.

Charakteristiky

Chuť jazdiacich plodov je označená ako vynikajúca. Úroda je uložená. Ak chcete uchovávať úrodu na dlhšiu možnú dobu, musí sa skladovať v vhodných nádobách a v chladnej miestnosti.

Dozrievanie a plodnenie

Triediť čínsky skoro plne odôvodňuje dátumy dozrievania, ktoré sú 95-100 dní. Zber zberu od júla do septembra.

Výnos

Výrobná kultúra tvorí až 12 kilogramov zeleniny na jeden meter štvorcový.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená sa konajú v prvom jarnom mesiaci. Akonáhle sú sadenice 60-65 dní, sú transplantované na trvalé miesto pristátia. Práca sa môže vykonávať až po zahrievaní pôdy. Podmienky závisia od klimatických podmienok. Na území miernych zemepisných šíriek sa v období od 1 do 2 dekády marca vykonávajú siatie. V severných alebo južných regiónoch je dátum posunutý o približne 1-2 týždne.

Vlastnosti rastúce sadenice triedia čínsky čoskoro.

 • Hotové komplexné kompozície sa používajú ako hnojivá, napríklad „ferty“, „tvár“ alebo „biomaster“.
 • Zavlažované rastliny ako pôda sušená. Zavlažovanie používa postrekovač alebo injekčnú striekačku.
 • Saidlá sa musia obrátiť na slnečné lúče, a v krátkom dennom svetle, paradajky sú zvýraznené Phytolampa.
 • Po výskyte dvoch listov, vychystávanie na samostatných kontajneroch.
 • Približne dva týždne pred rastlinami v otvorenej pôde alebo skleníku. Bez tohto postupu sa paradajky nemusia zapadnúť do nového miesta.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Odporúčaná schéma výsadby kríkov – 50×40 centimetrov.

Pestovanie a starostlivosť

Na dosiahnutie maximálnych výnosov, pestovať paradajka čínska včas potrebuje na dobre osvetlené pozemky. Tiež kultúra preferuje úrodnú pôdu. Hľadáte otvory pripravujú vopred. Pozemok je žiaduci na čistenie zo séra a v prípade potreby rozpustiť. V každej jame ležal na lyžici popola. Táto zložka bude po transplantácii kŕmiť kríky.

Ďalšie kroky sa vykonávajú. Odstránenie zbytočných bočných procesov si zachová energie rastliny, ktorá bude môcť tvoriť ovocie. Vzhľadom na malý rast, kríky nie sú nevyhnutne, ale niektoré záhradníci nastaviť podporu alebo stĺpce. Podporuje udržať pobočky, ktoré sa začínajú nakloniť na zem pod váhou ovocia. Kontakt plodov s pôdou je extrémne nežiaduci. Tiež nezabudnite na iné poľnohospodárske podujatia: zalievanie, uvoľnenie, prevencia chorôb, hnojivá a iné manipulácie.

Vyššie uvedený stupeň neukladá špeciálne požiadavky na systém zavlažovania. Zavlažovanie rastlinnej plantáže, ako aj pri pestovaní konvenčných paradajok. Zvlhčujte Zem podľa potreby. Nie je možné povoliť staging kvapalinu a sušenie. V prvom prípade sa môže huba vyvinúť, a v druhom mieste – plody sa stanú malými a suchými.

Týždeň, jedna rastlina používa viac ako tri litre odhadovanej a teplej vody. Pri tvorbe zberu a jeho dozrievania sa kríky začínajú zavlažovať viac. Aj frekvencia zavlažovania sa zvyšuje v suchom období.

Skúsení záhradníci sa odporúča vytvoriť kríky v dvoch kmeňoch. Pestovaná kultúra v otvorenej pôde je žiaduca len na juhu krajiny s miernym a teplým podnebím. Včasné odrody paradajok má zle tolerovať nízke nočné teploty.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár